Tai ką, it's time to say goodbyeee

Iš tiesų ačiū tiems, kurie palaikė. Kurie buvo kartu nepaisant grįžimų ir išėjimų per visą mano egzistavimą čia. Ačiū visiems, kurie buvo kartu, kurie negailėjo pagyrimų ir kartais kritikos.

Bet tiesiog visa tai jau atsibodo ir pasidarė nemalonu. Nesakau, kad aš elgiuosi labai tobulai ar labai jau gerai, bet jeigu nesiskaito su manimi - nesiskaitau ir aš, nes nesu toks taikus žmogus, koks norėčiau būti. Labiausiai erzina tai, kad tu stengiesi, bandai daryti kažką KITOKIO negu visad buvo, kažką paslaptingo ir tavo darbo neįvertina. Žiauriausia, kai už jį sulauki tik neigiamų nuomonių, nes daug kas nesupranta viso šito esmės. Bet man asmeniškai jau nebeįdomu.

Išeinu ir žinau, kad nebegrįšiu. Tempiau kiek galėjau, bet nepasitenkinimai po kiekvienu pranešimu jau stovi gerklėj. Ir šiaip nebeturiu noro kažką kurt, kažką rašyt. Neturiu tam laiko.. Nors galėčiau atrast. Bet.

Tiesiog man nebeįdomu, ką apie mane dabar galvos hater'iai - jūs manęs nė nepažįstat. Žinot mano vardą, bet ne mano gyvenimo istoriją. Ir neturit teisės peikti, nors tiesa - kam tai rūpi. Tiesiog noriu paprašyti - nustokit varyti ant žmonių, kurie aukoja laiką bandydami jums suteikti įdomios informacijos. Tiesiog nustokit. būkit tolerantiški bent jiems, nes jie stengiasi. O su visais įžeidinėjimais tik malšinat norą jums rašyt.
Tad dar kartą ačiū ir..

Ir sėkmės jums! ;)

Visą laiką.. Liksiu skaitytoja ir galbūt kartais pasirodysiu kaip komentatorė.
Sėkmės jums dar kartą.

Monika.
P.S. pakeičiau foną, nes beveik niekas praeitojo nesugebėjo įvertint.

20 komentarų:

Vitalija rašė...

Tavo sprendimas žinoma, bet aš vistiek tavęs pasiilgsiu kaip rašytojos. Žinau, kaip stipriai tave veikė komentatoriai, nuolatinės žinutės kad turėtum išeit, bet nepaisant visko didžiuojuos kad išlikai stipri ir neleidai kitiems tavęs žemint. Bučkis, gražuole!

Monika rašė...

ooohh Vitalijaaa :* svarbiausia, kad toliau palaikysim ryšį :* o tu laikykis <3

Anonimiškas rašė...

dėmesio trūkūmas? nu ka tu darai Monikaaa, vos tik kažkas atsitinka - bėgi. mldc....

Agnė Aw. rašė...

Gaila, kad Tavęs čia nebebus.
;(
Bet sėkmės Tau asmeniniame gyvenime! ;)*

Monika rašė...

kame dėmesio trūkumą matai? Bėgu? :DD kiek stuma, po kiekvienu vos ne pranešimu, chat'e, tam pačiam ask.fm stūmė ir ką? Atlaikiau kol galėjau, o dabar noriu atsiribot nuo visų blog'ų, nes turiu ką veikt ir be nervų gadinimo. Pabūtum mano vietoj, suprastum.

Justė rašė...

Na, tų tavo išėjimų buvo nevienas, bet aš nieko prieš tave neturiu. Tai yra tavo sprendimas, tie anonimai tikrai buvo žiaurūs, sutinku su tavimi, taigi linkiu sėkmės gyvenime ir kūryboje ;)

Monika rašė...

ačiū! x

LILĖ rašė...

kaip gaila...:(. Nesąmonė tie anonimai, likusios administratorės gal galit juos panaikint? nes jie viską tik gadina su savo stūmimais ir sapalionėm.

Edith rašė...

Monika, tu man visada patikai, nors tavo straipsnių nebuvo daug, tačiau jie visi buvo geri, o fonai taip pat nerealūs :)
Labai gaila, kad išeini, bet tai tavo pasirinkimas, sėkmės tau :)

....ou rašė...

kai jau žmogus išeina, tai tik tada reik sakyt savo puikią nuomonę? anksčiau reikėjo tai daryt, nes tokie komentarai visada nusveria bloguosius...

Estera Meow rašė...

Monika, tu buvai viena is geriausiu rasytoju!! :'( Man labai patiko tas fonas. Bus labai liudna be taves, bet tai tavo sprendimas.. :(

Gabija rašė...

sekmes asmeniniame gyvenime! buvai puiki rasytoja

Karolina* rašė...

Iš tikrųjų, nors ir nedaug tave pažįstu, buvai labai faina, rašei gerus straipsnius. Labai gaila, kad išėjai, bet žinoma, suprantu ir tave, nes kęsti tuos visus piktus komentarus, kurie tikrai širdies nepaglosto, yra labai sunku. Sėkmės tau!♥

NaOku YuMe rašė...

o man senas fonas taip patiko....

Barbora ;* rašė...

Na, jei tai dėl fono, tai absurdas. Žmogus negali sakyti man patiko, nors jam tai nepatinka. Nepatinka-sakai. Ir tai nereiškia, kad negerbia tavo darbo.

Monika rašė...

Barbora, man užkniso kartoti, kad tai ne dėl fono. Tai dėl neįtikimo skaitytojams, kai jiems viskas netinka ką parašau, viskas blogai, ieško prie ko prisikabint, vos ne maldauja, kad dingčiau iš blog'o. Manai tai nežeidžia? Tuomet labai klysti.

^^ Eve Lyn ^^ rašė...

Jau senai pastebėjau kaip tau sunku laikytis šiame blog'ę. Visi tik stumia, liepia dingt iš blog'o... Nesuprantu tų anonimų. Ką tu jiems blogo padarei? Visada kuri labai gražius fonus, vienas neįtiko, tuoj visi puola sakydami "fuu.. koks baisus". Kad ir kaip bebūtu, visada tave gerbiau. Didžiuojuosi jog šis blog'as turėjo tokią administratorę kaip tu. :) Tu tikrai puiki rašytoja, administratorė ir fonų kūrėją. Gaila, kad išeini, bet aš gerbiu bet kokį tavo sprendimą ir niekada nebūsiu prieš tave. Sėkmės tau! :)*

Monika rašė...

Ačiūūū, Eve! :*

Anonimiškas rašė...

Labai gaila, kad išeini... Buvai labai gera rašytoja... Nors rašei retai, bet gerai... Neieškodavai žodžio kišenėje, rasdavai gerą temą... Pasiilgsim tavęs... ://

Anonimiškas rašė...

Mooni~

pasilik D: Žinau, kad daug kas ant tavęs stumia, bet pažiūrėk, dar daugiau ir yra gražių komentarų, mielų žmonių ir t.t Įžvelk gražiąją pusę! Juk trūks tavęs ir kaip rašytojos ir kaip žmogaus darančio gražius fonus ir korteles :C
Ir be to, kam tu į tuos anonimus kreipi dėmesį? Juk visi po nežinomojo kauke yra patys pačiausi.

Vienu žodžiu sėkmės jeigu negrįši, o jeigu grįši, tai valiooo~ :3