The vampire diaries

Hey hey hey! Šiandien nusprendžiau parašyti apie gana įdomų (bent jau man) serialą 'The Vampire Diaries'. Kažkuri rašytoja daro rubriką apie serialus, taigi tikiuosi kad ji nesupyks.. :D Norėdami pasididinti nuotraukas spustelkite ant jų. :)

Turbūt daugelis išgirdę šio serialo pavadinima tiesiog nusijuokia ir net nesiruošia žiūrėti jo, nes pavadinime yra žodis VAMPIRE, kuris reiškia 'vampyras'. Pati prieš keletą metų net nesiruošiau jo žiūrėti, tačiau nusprendžiau pabandyti peržiūrėti bent vieną seriją ir kaip reikiant 'užsivedžiau' ant šio serialo! Taigi, manau kad paskaitę toliau pabandysit pažiūrėti, ir tikiuosi kad jums jis patiks!Stefano brolis Deimonas.


TRUPUTĖLIS INFORMACIJOS

'Vampyrų dienoraščiai' yra fantastinis serialas, sukurtas remiantis J.L Smith "The vampire diaries" knyga. Pirmoji serija buvo išleista 2009 metų rugsėjo 10 dieną. Serialas turi keturis sezonus. 
Ketvirto sezono premjera buvo šių metų rugsėjo 11 dieną. Nuo rugsėjo mėnesio į dienos šviesą pateko net penkios serijos. Viso sezono serijos atsiras 2013 metų pavasarį.

APIE KĄ ŠIS SERIALAS?

Stefanas.
Elena.
Veiksmas vyksta viename miestelyje, Mystic Falls'e, kuriame knibžda begalės antgamtinių būtybių. Raganos, vilkolakiai, vampyrai, antrininkės, hibridai.. Taip, tai skamba kažkaip.. vaikiškai..? Tačiau serialas priskiriamas prie siaubo, fantastikos žanrų, todėl NE fantastikos mėgėjams siūlau viso to net nepradėti žiūrėti.. :)
Viena mergina, vardu Elena (tikrasis vardas Nina Dobrev), nesenai praradusi tėvus autoavarijoje bando atsitiesti po skaudžių įvykių. Ji rašo dienoraštį, kuriame išlieja visus savo jausmus (juk ji nieko neturi, tik brolį, kuriuo pasitikėti kartais Elena net nenori!). Ji, kaip kiti paaugliai - eina į mokyklą, mokosi, gauna gerus pažymius, turi begalę draugų. 
Tačiau vieną dieną pro mokyklos slenkstį įžengia nieko neišsiskiriantis (nebent savo puikia išvaizda) vaikinas. Jis į mokyklą atėjo su tikslu. Dideliu tikslu, kuris susijęs su jo praeitimi ir Elena. 
Kaip ir visuose filmuose, serialuose - tas vaikinas, kurio vardas Stefanas (tikras vardas Paul Wesley) ir Elena tampa pora. Mergina jį iki ausų įsimylėjusi, Stefanas ją taip pat. Bet laikui bėgant Elena pastebi, kad kažkas su jos vaikinu netaip. 
Taip ji sužino, kad jos vaikinas ir jo brolis yra kitokie. Taip pat sužino, kodėl Stefanas atvažiavo į Mystic Falls'ą..


NUOMONĖS

Priartėjome prie, turbūt, pačios svarbiausios dalies. Pačių žiūrovų nuomonės, bent jau man, žiauriai padeda apsispręsti. Taigi, pradedam..

Aurelijos nuomonė... Man labai patinka šitas serialas, žiauriai įdomus. Visad išlieka intriga, daug veiksmo, superiniai aktoriai, muzika visad atitinkanti nuotaiką, žodžiu žiauriai fainas, neįmanoma atsitraukti...

Kornelijos nuomonė... Jis toks nerealus, kad kai pusbrolis parodė jo pirma seriją maniau niekada gyvenime nenustosiu žiūrėt. Aišku man labiau patinka Deimonas, nes Stefanas kažkoks nenormalus. O šiaip serialas yra geriausias iš visų matytų..

Kamilės nuomonė... Dėmesį patraukiantis serialas, kiekvienoje serijoje atsitinka kažkas įdomaus, ir tai sudomina.

Gabijos nuomonė... Jis man patinka, ypač pradėjo žiauriai patikti nuo 2 sezono, nes ten taip kitaip  negu pirmame sezone. Dar žiauriai patinka, kaip Elena myli Stefaną, bet kartais pabūna ir su Deimonu.

Ernestos nuomonė... TVD serialas yra toks, kuris savo siužetu įtraukia kiekvieną žiūrovą. Peržiūrėjęs vieną seriją norisi žiūrėti toliau ir toliau, o kai reikia laukti kas savaitę naujos serijos, galima išprotėti. Tai tarsi legalus narkotikas. Serialo aktoriai yra visi labai gražūs ir tinka savo vaidmenims, neįsivaizduoju šiame seriale vaidinančių kitų aktorių.

Serialo siužetas daug kam gali atrodyti nuvalkiotas ir atsibodęs, tačiau jis yra pateikiamas šiek tiek kitaip, įdomiau. 

Monikos nuomonė... Serialas yra nerealus, net neturiu žodžių apsakyt kokio jis gerumo. Skaičiau ir knygą, nors ji ir skiriasi nuo serialo, bet vistiek yra Osuumm. Ištikrųju, tai tikrai nepalyginsi TVD su Twilight. Nes Twilight, visiška priešingybė šiam serialui. Čia yra daugiau romantikos, veiksmo ir viso kito. O Twilight tai visko mažiau.  O 'Vampyro dienoraščiuose' daugiau: hibridai, grynakraujai, raganos, antrininkės. Bent jau man asmeniškai TVD geriausias filmas/serialas apie Vampyrus.

Taigi, tikiuosi kad susidarėte nuomonę apie serialą, ir jeigu skaitydami galvojote "Kažkas įdomaus..", tuomet greitai bėkite į kokį nors saitą pažiūrėti pirmąjį sezoną! :)

Jeigu nerandate, galite peržiūrėti paspaudę ČIA

P.S  prie šio straipsnio dirbau pakankamai ilgai, taigi tikiuosi jūsų nuomonės, nesvarbu kokia ji bebūtų :)

Iki! )))

15 Komentarai

 1. Eik jau, nefainas jis :D Jamk Deimoną :D

  AtsakytiPanaikinti
 2. Aš visom keturiom už Deimoną, bet karo čia gal neskelbkim, ką?:D
  Tai vat, serialas tobulas. Ir visai kaip ir Skaidrė, keli metai anksčiau nebūčiau net pagalvojus žiūrėt TOKĮ "siaubingą" serialą (taip galvojau anksčiau.) O dabar.. rimtai, legalus narkotikas:D Gyvenu laukdama penktadienio.:D

  AtsakytiPanaikinti
 3. Deimonas (y) <3 Dievinu ji!

  AtsakytiPanaikinti
 4. Myliu šį serialą! Nors aišku, nieko geriau nebus už PLL... (nors jis ir iš kitos kategorijos). :D Patinka tiek Stefanas, tiek Deimonas. Esu už Deimona, bet kaip pora man labiau žiūrisi Stefanas su Elena :D

  AtsakytiPanaikinti
 5. Niekaip neprisiruosiu pradeti ziureti sita seriala. Bet paskaiciusi manau, pradesiu.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Patinka ir Deimonas ir Stefanas, gal tik Stefanas labiau Elenai tinka. ;D
  Ištikrųjų, kai draugė pasiūlė žiūrėti TVD net negalvojau sutikti, o dabar manau, kad tai pats geriausias serialas, ir daaug geriau nei Twilight ;D

  AtsakytiPanaikinti
 7. Pats fainiausias serialas!!! :D Man Deimonas <3

  AtsakytiPanaikinti
 8. Nesu mačius nė vienos serijos, bet girdėt girdėjus :P
  Asmeniškai, iš nuotraukų man gražesnis Stefanas, bet juk nemačiau serialo, tad nežinau, kas jis per vienas :DD
  Kai pamačiau Eleną, pagalvojau,,ką čia veikia Emma (pagrindinė TLG veikėja)?" :DD Pasirodo jos labai labai panašios :P
  Norėčiau kada pažiūrėt, bet bijau prisirišti ir prarasti daug laiko. TLG sezonas baigės, bet AW tik įpusėjo, plius namų darbų daugybė. Ech, galbūt kadanors... :P

  __________________
  emosistorija.blogspot.com

  AtsakytiPanaikinti
 9. kiek laiko jau dirbai prie sito nieko verto straipsnio?

  AtsakytiPanaikinti
 10. Vasarą žiūrėjau šį serialą, bet kažkaip sustojau, dabar vėl užsinorėjau jį žiūrėti :) Bet iš dviejų vyrukų nesirinkčiau nei vieno, nes jie man nėra gražūs :D

  AtsakytiPanaikinti
 11. oooooooo,mmmmmm, negaliu taip užsivedžiau ant jo, pamačiau pirmą seriją ir nebegalėjau sustot, tai į dieną po penkias serijas žiūrėdavau :D, taip visus tris sezonus peržiūrėjau per mažiau nei mėnesį, taigi dabar ketvirtas ;). ir man patinka Deimono trenktumas, išraiškos ir pasakymai :D, JIS PAVARO!

  AtsakytiPanaikinti
 12. Šį serialą pradėjau žiūrėti prieš 2 metus ir tai yra tiesiog tobulas serialas. Man patinka visi veikėjai (Deimonas beje man gražesnis, jis toks pavojingas ;DDD), vaidyba irgi nuostabi ir dar siužetas... kiekvienoje serijoje įvyksta kažkas įdomaus. Straipsnis patiko :)

  AtsakytiPanaikinti
 13. Damon forever!!! :) Myl jį :)

  AtsakytiPanaikinti