Truputis fotografijų...





Labukas mielosios... šiandien net nėra noro normaliai sudėti visko į straipsniuką. Esu pavargus ir pervargus, bet įdėsiu keletą nuotraukų, nes buvo tokių, kurie to prašė, todėl noriu ištesėti šitą pažadą. Pasilieku teisę uždėti savo nick`ą ant foto, nors gal ir neįsikomponuoja į nuotraukos vaizdą ar visumą, bet man yra tokia fobija, kad kas nukopijuos ir pateiks kaip savo nuotrauką ar ims ir išsiuntinės kam nors, nes taip jau yra nutikę, todėl tik noriu apsisaugoti. ;) Esu tik pradedanti fotografė ir žinau, kad man reikia dar, daug ko išmokti, bet stengiuosi tobulėti... bandysiu lankyti kursus vasarą, jei tai bus įmanoma ir taupysiu pinigėlius naujam ir geram fotoaparatui, nes su šituo dažnai nesusitvarkau, o ir naktį net nefotografuoja, kas yra labai apmaudu.
Kita dalis buvo parašyti plačiau apie Daniją ir mokslą šioje šalyje. Šitą tikiuosi padaryti kitą savaitę ir gal paieškoti, kokių tinklapių, kurie būtų jums naudingi. Daug apie visa tai nežinau, bet iš savos patirties galiu vis viena kažkiek pagelbėti ir atsakyti, į kai kuriuos klausimus ar bent padėti ieškoti atsakymų ar suvesti su tais žmonėmis, kurie gali atsakyti į tuos klausimus, į kuriuos aš negalėsiu... nes deja, kad ir kaip norėčiau, bet nesu visažinė. J
Taigi, trumpai apie foto: beveik visos darytos Lietuvoje, tik tos merginos, kurios yra nuotraukose yra fotografuotos Danijoje per įvairius užsiėmimus. Dvi iš jų yra vokietės ir viena danė. 





Dar viena foto, kuri fotografuota Danijoje, Kopenhagoje ir ta vieta vadinasi Nyhavn ( naujasis uostas, bent tokį vertimą buvau radusi ). Ten iš tiesų labai gražu ir verta apsilankyti. 



Kitos nuotraukytės yra iš jums žinomų Tėvynės vietų ir šiaip gamtovaizdžio.






O šita nuotrauka man asmeniškai turi labai didelę vertę, nes čia mano ir draugo grandinėlės sudėtos kartu ir atrodo, kaip viena. Foto truputį patvarkyta, bet tiesiog, jaučiau, kad noriu ja pasidalinti...



O štai ir aš! (kai buvau blondinė) Ne mano fotografuota, bet norėjau tiesiog visoms palinkėti gero ir šilto vakaro, su meile, jūsų meilės deivė! ;)




* Komentuok šį pranešimą ir gauk 1 tašką! Rink taškus, tapk aktyviausiu mėnesio skaitytoju ir laimėk nemokamą sąskaitos papildymą! *

13 Komentarai

 1. ačiū, kažkaip baugu buvo kelt, vis ta baimė, o jei nepatiks... :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Labai gražios nuotraukos! Buvo mažoka, bet buvo įdomu pamatyti bent kelias ;)

  AtsakytiPanaikinti
 3. dėkoju, minėjau kažkur, kad laukiu tinklapiuko sukūrimo, bet to teks palaukt dar, nes noriu, kad būtų negalima nukopinti nuotraukų :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Puikios nuotraukos! Taip ir toliau ;>

  AtsakytiPanaikinti
 5. Tikrai gražios nuotraukos, buvo miela ir gera į jas žiūrėti :)

  AtsakytiPanaikinti