Žmogiškumas...

Šis blog'as buvo sukurtas siekiant suvienyti Lietuvos paaugles, kurios mėgsta rašyti ir/arba skaityti... Viskas buvo sukurta vardan gerų tikslų, ir po velnių, tikrai negalvojau, jog blog'as sukels tiek pykčių.

Pirmiausia, tai blog'e rašantys žmonės čia yra savo noru. Jie - aukoja savo laisvalaikį, galvoja, dirba, mąsto, kad parašyti jums. Iš tiesų, mane labai erzina tokie žmonės, kurie visą laiką tik ir skundžiasi ''čia nuobodu'' , '' nėra straipsnių '' ir panašiai. Tikriausiai reiktų jums dėkoti, jog yra bent vienas straipsnis, nes jį parašė žmogus JUMS visiškai dėl nieko, be jokio atlygio ar etc. Tad jeigu gaunate straipsnį - pirmiausia iš pagarbos reiktų PADĖKOTI rašytojai, jog ji stengiasi. O dabar atsiranda dar ir tokių, kurie vis kartoja ''man neįdomu, nėra straipsnių'' ir panašiai... C'mon , jeigu nėra, reiškia reikia laukti! Mes juk ir turim savo gyvenimą, kartais nusibosta ir klaviatūros mygtukus maigyti...

Žinau, kad atsiras žmonių, kurie sakys ''Tai kam sukūrėt blog'ą ir nesirūpinat?'' . Sukūrėm tam, jog rašytume kada norime, ką norime ir kaip norime. Čia ne koks didis žurnalas, niekas nemoka už tai, jog mes po kelias valandas rašome straipsnius. Didžiausias atlygis mums - pagarbus jūsų komentaras, bet ir tokių kartais sulaukti sunku.

Trečia, yra tokių, kurie sako, jog straipsniai neįdomūs. Kai nusiperkate žurnalą, ar viskas būna įdomu? NE! Ir ką jūs darote? Puolate rašyti redakcijai koks, atsiprašant, šūdinas tas žurnalas? Ne! Tuos straipsnius, kurie jums neįdomūs, jūs tiesiog praleidžiate ir nekreipiate dėmesio. Visiems žmonėms patinka skirtingi dalykai, todėl blog'e ir rašoma skirtingomis temomis.

Chebra, aš tikiu, jog mes galime būti žmogiški visi. TOLERANCIJOS šiek tiek. Tiesiog prieš išpeikdami žmogų prisiminkite, jog dėl straipsnio ar pranešimo jis aukojo savo laisvalaikį. Jis stengėsi. Vien už tai kiekviena iš čia rašiusių verta pagarbos.

Monika jau išėjo, blog'e sumaištis... To siekiate? Norite sugriauti blog'ą?

Išmokim gerbti kitus,
PEACE & LOVE.

Vilija.

11 Komentarai

 1. visiškai sutinku su tavimi....graudu net darosi, kai taip atsitinka..

  AtsakytiPanaikinti
 2. Kokia drama įvyko blog'e! Paskaičiusi chat'ą, susigraudinau. Kaip taip galima? Ne veltui Vilija prakalbo apie žmogiškumą.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Mane irgi be galo nuliūdino tokie žmonės, kurie nevertina kitų žmonių darbo, pastangų, o tik ieško kur prisikabint. Aš palaikau Moniką, kuri bent jau STENGIASI įtikti visiems, bet tikriausiai tai tiesiog neįmanoma. Palaikau ir tave Vilija, ir visas rašytojas. Būkit stiprios, labai gaila būtų prarasti tokį naudingą ir įdomų blog'ą :) Beje siūlau tiesiog ištrinti chat'o langelį, nes ten tik beprasmiai stūmimai, gadinantys nuotaiką.

  AtsakytiPanaikinti
 4. VA! va čia tai kalba... Liux peace & love - va taip žmonės reik gyvent ;).

  AtsakytiPanaikinti
 5. Anonimas- Vat būtent, auksiniai žodžiai "Visiems neįtiksi"...

  AtsakytiPanaikinti
 6. Mane irgi supiktdino tie visi stūmimai. Rašytojos stengiasi, bando įtikti kitiems. Monika bandė kažką padaryti blogui, sukūrė naują foną, bet užuot pasakius ačiū, taip stūmti... Lyg neįmanoma tiesiog gražiai išreikšti savo nuomonę...

  AtsakytiPanaikinti
 7. ziauru rimtai, kaip galima nepazystama zmogu taip peikt, "stumt ant jo". Gedos turetumet

  AtsakytiPanaikinti
 8. Sutinku su visom :) Taip negalima daryt. Geriausia ištrinti chat`o langelį ir neleisti anonimams komentuoti. Taip pat labai įdomu būtų sužinoti kas čia tokie gudrūs, viską išmanantys, laido riteriai, kurie turbūt nieko nepadarytų vardan blog`o.

  AtsakytiPanaikinti
 9. Visada bus tokių kuriems niekas neįtiks. Jie kabinėsis prie kiekvienos klaidelės, net pačios smulkiausios ir išpeiks, kad nemoki nei gramatikos, nei rašyti. Mane užknisa tokie "Ereliai" kurie stumia ant kitų, kabinėjasi prie visko, nors patys gal net gyvenime nėra darę kažko panašaus, ką daro šio blog'o rašytojos.
  Jos stengiasi dėl JŪSŲ mielieji anonimai. Jos savo laisvalaikį praleidžia prie kompiuterio vien dėl JŪSŲ - skaitytojų. Niekas nesakė, kad karaliai yra skaitytojai. Ne. Tiesiog rašytojos atsižvelgia į jūsų nuomones rašydamos straipsnius, kurdamos blog'o foną ir t.t. Ne jūs čia įsakinėjat. Nepatinka - neskaitykit ir nežiūrėkit. Viena karta nustokit burbėt dėl visko.
  Nesuprantu šiuolaikinio jaunimo - tik ir norisi kitam pakenkt, sukiršint ir t.t. Pagalvokit apie savo elgesį. Pagalvokit kaip turi jaustis žmogus, išpeiktas, užsipultas jūsų?

  Parašiau ilgiausia litaniją, jaučiu nelabai ką ir įmanoma suprasti, bet pasakiau ką norėjau. Čia ne blog'o rašytojoms ir administratorėms reikia nusileisti ant žemės, o JŪMS skaitytojams kurie šitaip elgiasi :)

  AtsakytiPanaikinti
 10. Vat su Juste labai sutinku! Reikia uzdaryti chat'o langeli ir neleist anonimu. Eve Lyn - labai gerai parasiai! Tiesiog super!

  AtsakytiPanaikinti