Sveikos visos! Kaip praėjo įsibėgėjusi savaitė? Tikiuosi puikiai:) O, kad visos dienos būtų tokios, parašiau savo šios dienos svaičiojimus:)

Taigi, grįžtant namo, manęs nenustojo kankinusios mintys, ko man trūksta? Ko man dar reikia, kad būčiau laiminga? Ko man reik, kad išgyvenčiau? Tad pradėjau rašyti mintis ir šiaip tai, kas ateina į galvą. Ir štai kad gavosi (gal jums tai pravers?:)) :

1. NEGAILĖKITE LAIKO IR PINIGŲ ŠOKOLADUI, MIELOMS SMULKMENOMS, SAU IR KITIEMS.
Žinoma, nesakau, kad dabar pasiimam pusę dienpinigių ir juos visus išleidžiam šokoladui ir apsikraunam visokiomis nesąmonėmis ir niekniekiais arba jais apkraunam kitus (nors tiesą sakant, manau, dauguma žmonių būtų nudžiuginti, jei jiems padovanotum šokolado, sakykim, už 50 Lt:D). Ne, tiesiog kartą per savaitę, gal būt net kelis (ypatingai jei padarėme ką nors tikrai vertą mūsų dėmesio) apsidovanoti save šokolado plytele ar saldainiu, už tai, kad buvome... kad ir ypatingai geros nuotaikos, ar labai ramūs, o gal draugiški? Tokios smulkmenos (prie jų priskirčiau ir laiką sau) paskatins atlikti vis didesnius darbus, o jei bent kartą per savaitę kitus pagirsime, jiems tikrai bus smagiau šalia mūsų. O tuo pačiu ir mums, šalia jų.

2. NEBIJOKITE IŠLĮSTI IŠ SAVO KOMFORTO ZONOS.
Stenkitės kuo mažiau laiko būti savo patogumo zonoje. Tokiu būdu išvysite baimes lauk, pamatysit kokie jūs drąsūs ir praplėsite savąją zoną. Aišku, tai - nelengvas, daug užsispyrimo, drąsos, vaizduotės reikalaujantis darbas, bet jei jūs išdrįsit - turbūt galiu pažadėti - nepasigailėsit!

3. VISKAM SAKYKITE "TAIP!"
Nesvarbu, ar jus kviečia draugai, ar ką nors siūlo tėvai, o gal netyčia užtikote renginio skelbimą internete - NEPRAŽIOPSOKIT GALIMYBĖS! Dažnai mes (ir aš pati, LAAABAI dažnai tai darau) laukiam laukiam sėkmės, šanso pasireikšti ar ko kito, bet taip ir nesulaukiam. O kodėl? Nes pražiopsom tingėdami, nenorėdami eiti vieni ar šiaip sugalvodami milijoną priežasčių...

4. NEATSISAKYK SAVO TIKSLŲ AR SVAJONIŲ.

Manau, nemažai žmonių turi svajonių, kurias žinojo jau vaikystėje. Bet dažnai jų atsisako, nes "tai nepatinka tėvams", "nes tai pasirodys keista kitiems", "nes aš neturiu pakankamai resursų ir šiaip tai neįmanoma"... Dažnai būtent tokie pasiteisinimai ir sulaiko mus nuo tikslo... (Tiesą sakant, aš vos pati neatsisakiau svajonės, kurią vis dėlto įgyvendinau...)Bet turim nepamiršti: "Kai tu tikrai ko nors trokšti, visas pasaulis padeda įgyvendinti šį troškimą". Mes turim niekada nepasiduoti ir žinoti, kad vienaip ar kitaip mes pasieksime savo tikslą. 


5.NET, JEI KITIEMS KAŽKAS ATRODO KEISTA - DARYK TAI!
Apie tai daugiau rašiau praeitą kart, bet dar kartelį užsiminsiu:P Jei tai tau suteikia džiaugsmo - daryk tai, nesvarbu ką kiti pamanys!

6. KAI TURI GALIMYBĘ, STENKIS KITIEMS PADĖTI
Nes taip laimi abi pusės. Tu gauni nuostabų laimės, ramybės jausmą, o kitas pagalbą. Taip sustiprinsi draugystę ir pasitikėjimą, beto galėsi tikėtis kažkokios pagalbos iš to žmogau (žinau nuskambėjo laaabai savanaudiškai:P)


7.IŠNAUDOK KIEKVIENĄ SEKUNDĘ IR NIEKADA NIEKO NEATIDĖLIOK
Diena turi 86 400 sekundes, atrodo gana nemažai. Bet tai juk sekundės, jos per trumpos, kad jas iššvaistytumėm, tad kiekvieną minutę turime išnaudoti. Panaudoti jas siekiant įgyvendinti svajones, siekiant pagaliau tapti laimingais, siekiant išgyventi...