Aktyviausio skaitytojo rinkimai vėl čia!!

Labas vakaras, mielosios! Kaip leidžiate pirmąsias gruodžio mėnesio dienas? :) Kaip matau, tiek naujosios, tiek senosios rašytojos nesnaudžia ir pradeda darbą! Aktyvumas maloniai nuteikia ir mane, vis labiau noriu jums rašyti. Manau, daug rašyti norės ir kitos, jei sulauksime daug jūsų komentarų!

Kiekvienam rašytojui rašymas yra įdomus pomėgis, bet reikalauja labai daug laiko. Reikalauja laiko, idėjų, talento. Kartais skaudu žiūrėti, kaip tikrai verti rašytojai yra neįvertinti. Pats metas pakrutinti pirščiukus ir tapti aktyviausiu gruodžio skaitytoju!

AKTYVIAUSIO SKAITYTOJO RINKIMAI
Jeigu skaitai 'Teenage Dreams' blog'ą, reiškia kažkokią nuomonę susidarai ir apie straipsnius. Vis gi mes, rašytojos, be proto norėtumėme, jog tą nuomonę jūs išsakytumėte komentaruose. Mes norėtumėme, jog jūs dalyvautumėte rubrikose, konkursuose. Todėl nuo šiol, tikiuosi, jog kiekvieną mėnesį mes rinksime aktyviausią skaitytoją ir žinoma, jį apdovanosime!

KĄ REIKĖS DARYTI?
Jums reikės būti tiesiog pavyzdingais skaitytojais. Sugaišti pora minučių, perskaityti straipsnius ir juos pakomentuoti. Peržiūrėti konkursus ir juose sudalyvauti. Elgtis taip, jog kiekviena rašytoja suprastų, kad jos darbą aplinkiniai vertina (nesvarbu kaip - teigiamai ar neigiamai) ir tikrai gerbia jos praleistą laiką. Jūs rinksite taškus, kuriuos mėnesio gale sumuosime.
1 komentaras po straipsniu = 1 taškui.
Dalyvavimas konkurse/rubrikoje = 3 taškams.
Jums tereikia sekti naujienas. Pamatėte naują straipsnį - pasakote apie jį savo nuomonę ir gaunate 1 tašką. Pamatėte rengiamą konkursą - sudalyvaujate jame ir gaunate 3 taškus.
Mėnesio gale visi taškai bus sumuojami ir išrinktas Aktyviausias skaitytojas. :)
PRIZAI
Kaip ir sakiau, jus tikrai palepinsime. Aktyviausias blog'o skaitytojas gaus.... ilgą INTERVIU TD blog'e ir NEMOKAMĄ 5 LITŲ SĄSKAITOS PAPILDYMĄ! Taip, suma nėra milžiniška, bet gauti 5 litus už nieką... Visai gerai, tiesa? Žiūrėkit, vieną mėnesį būnat aktyviausias, antrą ir jau 10 litų jūsų sąskaitoje! O viskas tik iš mūsų kišenės. Jūs komentuojate, būnate aktyvūs, o mes jums pildome sąskaitą. :)
NUO KADA GALIMA PRADĖTI?

Nuo dabar! Visi gruodžio mėnesį pasirodę straipsniai ir konkursai turi būti jūsų raktas į sėkmę! Komentarus skaičiuosime mes. Tie ''chatiniai'' komentarai nesiskaitys - po straipsniu užskaitysime tik 1 komentarą, nors diskusija buvo ir ilga. Todėl kviečiu susikaupti, sekti naujienas ir būti aktyviausiu...
Nes laimėsite interviu ir nemokamą 5lt. sąskaitos papildymą. :)
Pats metas susikurti blogger paskyrą!
Sėkmės,
Vilija.
* Komentuok šį pranešimą ir gauk 1 tašką! Rink taškus, tapk aktyviausiu mėnesio skaitytoju ir laimėk nemokamą sąskaitos papildymą! * 
Rašytojoms siūlau šiuos žodžius rašyti kiekvieno straipsnio pabaigoje ir skaitytojams priminti apie šį konkursą. :)

11 Komentarai

 1. Taip ir daroma blogo šlovė. :) Šaunuolės. ;pp

  AtsakytiPanaikinti
 2. Jus tikros saunuoles, kad sugalvojat tokiu fainu dalyku :) galima liksmai prastumt laika ;) o as komentuoju ir stengsiuos but aktyvi ir laimet priza:)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Puiku, kad sudominate tokiais konkursais ( :

  AtsakytiPanaikinti
 4. o preito mėnesio kas aktyviausia skaitytoja? o.O

  AtsakytiPanaikinti
 5. aš ir nelabai supratau... Tai nebus Lapkričio aktyviausios skaitytojos?

  AtsakytiPanaikinti
 6. lapkričio mėnesio skaitytoja išrinkta daugiausiai komentarų parašiusi dabar jau buvusi komentatorė Eve Lyn. :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. labai gerai sugalvojot, bet nukentės jūsų kišenės. nors, puslapis labai suaktyves ir rasit daug komentarų, visos nes juk visos norim nemokamai pasipildyt saksaita.
  sekmes jums ;)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Puikus būdas populiarinti blogą ;)

  AtsakytiPanaikinti
 9. As nesuprantu kam tu ant virsaus iskeli kam reikes tas susiras...

  AtsakytiPanaikinti