Apranga. Kaip žvaigždės rengėsi šiandien?


Sveikos! Jūs neįsivaizduojat, kaip man gėda... Straipsnį su tokia antrašte rašiau jau tikrai senai, o to neketinau daryti. Dažniausiai mano pasiteisinimas sau būdavo - ,,tyngiu'' arba ,,yra namų darbų''... Bet būdavo, kad pradėdavau rašyti straipsnį, bet nerasdavau naujausių nuotraukų, su žvaigždžių aprangomis. Šiandien sugalvojau, kaip viską išjudinti ir vėl privesti veikti normaliai (nors to dar niekad nebuvo).

Kas keisis?

* Nuotraukos bus nebūtinai naujausios - tiesiog bet kokios nuotraukos, iš bet kokio laikotarpio,
* Jūs galėsite pasiūlyti nuotrauką su žvaigždės apranga, kurią aš įvertinsiu (žinoma, komentaruose ir jūs galėsite išreikšti savo nuomonę) arba tiesiog žvaigždę, kurios aprangą aš turėčiau aptarti.
* Jeigu atsiras norinčių, bus galima atsiusti ir savo pačios nuotrauką, su apranga,
* Keisis rubrikos pavadinimas - tikriausiai į tiesiog ,,Apranga''.


Tai tiek naujovių ir rubrikos palengvinimų, o dabar tradiciškai (?) pristatau jums aprangas:

Ashley Tisdale


Juodas sujungtas šalikas, apdribęs megztukas, paprasti mėlyni džinsai, kasdieniai batai ir langeliais išsiuvinėta  rankinė. Taip šioje nuotraukoje apsirengusi Ashley Tisdale.

Mano nuomonė apie Ashley aprangą:

Šalikas: man labai patinka tokio tipo šalikai, net pati turiu vieną - rožinį. Šalikui skiriu 10 balų!

Megztukas: mielas, gan gražus megztukas, kiek įdomiai apdribęs, bet man visai patinka. Skiriu 8 balus.

Džinsai: paprasti mėlyni džinsai ir tiek. Man patinka tai, kad jie siaurėjantis. Skiriu 9 balus.

Batai: kiek įmanoma juos matyti nuotraukoje, man nelabai patinka. Pati tokių tikriausiai nenešiočiau. Skiriu 5 balus.

Rankinė: rankinė man tikrai patinka, o ypač jos spalva ir rankena. Tokios rankinės ir pati norėčiau. :) Skiriu 9 balus.

Visai aprangai skiriu: 8-7 balus. Vis neapsisprendžiu, tiesiog man nepatiko batai - jie labiausiai viską gadina.

Ashley Benson

Dar viena Ashley, bet apranga - skirtinga. Šioje nuotraukoje mergina apsirengusi įdomią, bet gražią (man) bliuskutę, juodus plėšytus džinsus, apsiavusi juodus suvarstomus batus, o ant rankos laiko mielą melsvą rankinę.

Mano nuomonė apie Ashley aprangą: 

Bliuskutė: man ji labai patinka, o ypač apykaklė, papuošta įvairiais karoliukais (♥). Taip pat labai gražiai atrodo atviros vietos ties pečiais. Bliuskutei skiriu 9 bals.

Džinsai: džinsai visai gražūs, tik man nelabai patinka tai, kad jie plėšyti ir trumpoki (taip turi būti, jie nėra per maži :D). Aš tiesiog nenešioju tokių ir man jie nelabai patinka, bet kiekvienas juk turi savo skonį. Vis dėl to, džinsams skiriu 8 balus.

Batai: gaila, kad nuotraukoje, kurią radau batų neišeina gerai apžiūrėti. Kiek matau, jie visai gražūs ir atrodo labai patogūs. Batams skiriu miglotus (juokingai skamba) 8 balus.

Rankinė:  rankinė vienas iš labiausiai man patikusių šios aprangos detalių. Ji tokia paprastutė, neperpuošta. Labai mielai atrodo spynelė prie užsegimo ir raktelis rankinės šone. Mane tai labai sužavėjo. Rankinei skiriu 9 balus.

Visai aprangai skiriu: 9 balus. Paprasta, miela, gražu. Man  patinka!

Rihanna

Juodaplaukė Rihanna ant raudono kilimo stovi pasipuošusi balta, ilga, neriniuota  suknele, ant kaklo - aukso spalvos papuošalas, o batai - juodi, smailėjantys.

Mano nuomonė, apie Rihannos aprangą:

Suknelė: suknelė man visai patiko. Ji tokia lengva ir miela... Ypač sužavėjo nerinukai, kuriuos aš tiesiog dievinu. Suknelei skiriu 8 balus.

Kaklo papuošalas: man, asmeniškai, nelabai patinka, kad jis taip arti kaklo, bet kaip yra - taip yra. Skiriu 7 balus.

Batai: tiems, kas skaitė pirmąjį rubrikos pranešimą, jau aišku, ką aš pasakysiu apie smailianosius batus. Ugh! Man jie tokie negražūs, apie tai, kad pati juos avėčiau, net kalbos nėra!. Skiriu 2 balus.

Visai aprangai skiriu: 6 balus. Vėl viską gadina batai, jeigu juos pakeistume į kitokius, įvertinimo balas stipriai padidėtų.

Tai tiek šiame rubrikos pranešime. Dar kartą atsiprašau, kad ji buvo dingusi ilgam laikui, bet viskas bunda, grįžta ir aš pasistengsiu, kad po šio pranešimo vėl nebūtų ilgos pertraukos.

Taigi, komentaruose parašykite nuomones, taip pat pažymėkite savo reakciją. Tai nėra būtina, bet kiekvienai rašytojai įdomu išvysti nuomonę apie jos straipsnius.


Gero vakaro,
Karolina*

7 Komentarai

 1. Tokio žodžio kaip "bliuskutė" lietuvių kalboje nėra. Tai paprasčiausias darinys iš rusų kalbos. Tavo taip vadinamą "bluskutę" būtų galimą pakeisti tokiais žodžiais kaip palaidinė, marškinėliai/marškiniai ir pan.

  AtsakytiPanaikinti
 2. As ir pati abejojau del sito zodzio. Aciu uz pastebejima :)
  P.s. Atsiprasau, kad rasau dabar be lietuvisku raidziu, ju sioje klaviaturoje nera.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Pataisau ne rengėsi, o rengiasi, gi esamasis laikas, dar pati pavartojai žodį šiandien :) Labiausiai patiko Ashlei derinys. Ir šiaip, kadangi ji yra mano idealas ir pati mėgstamiausia aktorė, vien dėl to jau skirčiau 10 balų, o kaip ji rengiasi... <3

  AtsakytiPanaikinti
 4. Labiausiai sužavėjo Ashley Benson derinys. Viskas ten taaip tobula. Geriau žodžio "Bliuskutė" nevartok, verčiau jau "palaidinė" ar "marškinėliai". Šiaip straipsnis patiko! :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Prisidedu prie jūsų nuomonių. Mane taip pat sužavėjo Ashley apranga. :}

  AtsakytiPanaikinti
 6. Šiokia tokia pastaba dėl Rihannos aprangos, ten ne suknelė, o sijonas... ir ant viršaus kažkas, ko žodžiais nemoku apsakyt :D

  AtsakytiPanaikinti