Chebra, mes buvom pastebėti!!


Sveiki sveiki sveiki!!!! O DIEVE šiandien tokia gera diena! Chemijos dešimtukas, visiškai laisvos pamokos, tiek daug juoko ir... jūs nepatikėsit. Tėtis parvežė man ''Luką''. Taip, žurnalą, su kuriuo visai neseniai pradėjome draugauti kaip blogas. MES BUVOM PASTEBĖTI!


28 puslapis, mielosios. Visas puslapis priklauso mums (tiksliau, Akvilei) ! Mėnesio rašytojos Akvilės geriausias straipsnis apie dienoraštį yra išspausdintas viename iš populiariausių LIETUVOS paauglių žurnalų!! Ar man tik vienai atrodo, jog tai yra didžiulis žingsnis į priekį?


Labai labai ačiū visiems skaitytojams, kurie buvo su mumis ir padėjo pasekti šitai. Mes - pastebėti. Ačiū visoms rašytojoms, Skaidrei, išskirtinai Akvilei (juk jos straipsnis garsina mūsų blogą!) ir tiems, kurie mūsų nepalieka.

Aš pažadu, jog tai - tik pradžia. Mes tobulėsim, augsim ir sieksim geriausio rezultato. :)
Labai ačiū LUKA žurnalui, jog puikiai bendradarbiaujame ir kviečiu visas rašytojas pasitempti - gruodžio mėnesio rašytojos laukia tokia pat garbė. :) Straipsnis LUKOJE ir kaip žurnalo redaktorė sakė - dovanėlė.

Ar mes dar turim parako????
Pirkite visi gruodžio mėnesio LUKĄ. :))

Atsisveikinu su jumis iki rytojaus.
Linkiu visiems gražios paskutinės dienos mokykloje. :)

Vilija.
P.S. Per atostogas pažadu atsigriebti už sumažėjusį iš mano pusės aktyvumą.


8 Komentarai

 1. Sveikinu Akvilę !! šaunuolės jūs visos esat. Gerai rašot. :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Sveikinu Akvilę ! :) Nuostabuu labai. Irgi nusipirkau ta zurnala ! :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. ir as pastebejau,kaip tik nesenai perskaiciau :D

  AtsakytiPanaikinti
 4. Aš irgi pamačiau šiandien nusipirkusi. Šaunuolė Akvilė! :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Sveikinu! Sveikinu ne vien tik Akvilę, bet ir Vilija, kad nenuleido rankų ir tobulino šį blog'ą iki šios didelės sėkmės! Linkiu ir toliau šitaip tobulėti. Tikiuosi, kad LUKOJE atsiras vis daugiau jūsų straipsnių ;) Sėkmės! :)

  AtsakytiPanaikinti