Dovanos!


Labuka! Komentaruose ne viena jūsų prašėte parašyti straipsnelį su pasiūlymais ką dovanoti klasiokams už maždaug 10-20Lt. Pasukau galvą ir sugalvojau kelias idėjas. Čia tik mano pamąstymai, kas daug maž galėtų patikti ir nudžiuginti dovanų gavėjus. Visų skonis dėl dovanų skirtingas, tad prašom labai nepeikti. :D

Perkant dovanas geriausia atsižvelgti į tai, ką žmogus, kuris gaus dovaną, mėgsta. Pavyzdžiui mane pradžiugintų kalėdinės lemputės, nes man jos labai patinka. Turiu jų ant sienos apsikabinus ir net šventėms pasibaigus jas tikriausiai paliksiu ten kaboti. :D
Kitiems patinka piešti, tai iš kart tavo mintyse turėtų suktis mintis apie kokiu piešimo reikmenis. Ypač tiktų paprasti įvairaus kietumo pieštukai. O gal tavo draugė(-as) pamišęs dėl saldumynų? Tai būtų puiki dovana!

Dovanos merginoms:

Nagu lakas

Jeigu už tavo akių vis užkliūna draugės lakuoti nagučiai, iš karto gali susidaryti nuomone, kad jai patinka lakuotis nagus. Tai galima pritaikyti ir perkant dovaną. Už turimą/susitartą sumą gali nupirkti nagų lako. Tai turėtų pradžiuginti draugę! :)

Dezodorantas

Reikalinga dovana - gera dovana. Dezodorantas, kaip tik tokia dovana! Tik perkant išrink skaniai kvepiantį! Jeigu nežinai, koks kvapas - saldus ar gaivus - labiausiai patinka draugei, geriausia pirkti gaivaus kvapo. Net ir dėl saldaus pamišusios merginos mėgsta gaivų kvapą.Užrašų knygutė

Dar viena naudinga dovana. Vienais metais esu tokią gavusi nuo klasioko. Ir patiko, ir pravertė. :)
Žinoma, geriausiai pirkti su mielu, gražiu viršeliu. Taip ir draugei labiau patiks ir bus maloniau rašyti. :)

Papuošalas

Apyrankė, auskariukai, žiedas ar pakabukas - tikrai gera dovana merginai. Pigių papuošaliukų gali rasti įvairiuose parduotuvėse. Taip pat gali ir pati padaryti. Jeigu gyveni mieste tikrai rasi karoliukų parduotuvę. Ten pasisukiojusi išsirinksi detalių. Kartais ten gali rasti ir jau padarytų papuošalų. :)


Kremas

Rankų, veido kremas - gera dovana klasiokei keičiantis dovanomis. O tuo labiau, kad orai tikrai neduoda naudos mūsų odai!


Vazelinas

Vazelinas reikalingas kaip ir kremas, o gal net labiau! Manau, kad klasiokei tikrai patiktų tokia dovana, nes ji  dar ir naudinga. Tik nepamiršk pauostyti vazeliną prieš perkant, kad kvapas būtų malonus. :)


Saldumynai


Taip, taip! Saldumynai! Visi juos mėgsta. Gali už turimą/sutartą sumą nupirkti šokoladų, juos gražiai įpakuoti. Arba visai gera dovana - stiklainis ar dėžutė su saldainiais ar guminukais.

Kino bilietas

Tokia dovana geriausia tiems, kas gyvena tokiame mieste, kur yra kino teatras.
Nepažįstu nei vieno, kuris nemėgtų žiūrėti filmų. :)


Kalėdinės kojinės

Minkštos, gražių raštų kojinės - gal ir keista dovana, bet man pasirodė labai miela. Gali nupirkti ir kambarines kojines-tapkutes. Jos savo grožiu pradžiugins draugę ir sušildys ją šaltais žiemos vakarais.


Dovanų čekis

Norint tokią dovaną nupirkti tau reikės mažiausiai 20lt. Bet klasiokei ji tikrai patiktų, nes taip ji galėtų išsirinkti tai, ko pati nori. :)


Dovanos vaikinams:
Dezodorantas


Gerų kvepalų už 10-20lt nenupirksi, bet dezodorantą tikrai rasi! Tai ir naudinga dovana. Vaikinui turėtų patikti. :)
Saldumynai

Saldumynus mėgsta ne tik merginos. Gali ir vaikinui jų nupirkti. Tokia dovana jį nudžiugintų!
Telefono dėkliukas

Manau turėtum rasti gerą dėkliuką telefonui už 10-20lt. Tai dar viena naudinga dovana. Tik nepirk labai pripuošto ar mergaitiškų spalvų dėkliuko - vaikino tikrai nenudžiugins.


Rašikliai

Jeigu jūsų klasiokai, kaip ir mano, visada skolinasi rašiklį, nes patys neturi - padovanok jų Kalėdoms! Tai pralinksmins dovanos adresatą, o gal jis kitą kartą net ir pats nusipirks ir tau nebereiks skolinti? :DKino bilietas

Kaip ir merginos, vaikinai mėgsta kiną. Kino bilietas tikrai turėtų nudžiuginti, tuo labiau, akd Kalėdų laikotarpių kinuose pasirodo gerų filmų. :)
Vyriškas pakabukas

Dovana ne kiekvienam vaikinui. Geriausią tokią dovanoti tam, kuris jau turi vieną-kitą pakabuką. Taip pat gali padovanoti vyrišką apyrankę. :)

Tai tiek mano idėjų dovanoms!
Jeigu ir jūs turite - rašykite komentaruose. Tikrai ne vienai skaitytojai pravers. :)
Karolina*

4 Komentarai

 1. Hmm... Visų pirma, nepatariu dovanoti tokių dovanų kaip - dezedorantas, kremas ir kt. priemonės. Dėl to, kad tavo draugė ar draugas, gali būti tam alergiškas ir šiaip, bent man geriau linksmesnės dovanos...
  Mano pasiūlymai:
  1) Labai graži dovana yra puodelis, apvilktas numegztu mezginiu. Dar galit į tą puodelį pridėti saldainių, arba iš viso, aprašinėti jį. Labai gražiai žiūrisi :)
  2) Pačios gražiausios dovanos yra tavo pačios rankų darbo gaminiai. Pvz: karoliai, pakabukas, suverta apyrankė, pakabutis :)
  3) Na, o čia ant prikolo, tai merginai galit padovanot barbę, o vaikinui Keną (barbės vyrą). Patikėkit, pati geriausia dovana :DDD

  AtsakytiPanaikinti
 2. Manau, reiktų padovanoti tai kas būtų susiję su draugo pomėgiais : )

  AtsakytiPanaikinti
 3. Jei man padovanotų dezodorantą, aš pagalvočiau, kad smirdžiu ir nebūtų malonu xD

  AtsakytiPanaikinti