Ed Sheeran. Nuteisiam ar išteisinam?

Sveikos! Iš karto noriu atsiprašyti už mažytį neaktyvumą, tiesiog per praeitą savaitę tiek visokiausių darbų buvo... Ir žinoma tas kvailas nelemtas tinginys... Taigi, šį kartą kalbėsiu apie Ed Sheeran, man asmeniškai kai kurios jo dainos netgi laabai gražios :) Pažiūrėsim ar Jūs irgi taip manot.Edward Christopher Sheeran dvidešimt vienerių metų daininikas, dainų autorius, prodiuseris gimęs Halifix'e Anglijoje. Karjerą pradėjo 2005m. Jis išmoko groti gitara, kai buvo dar labai mažas. Ed'as yra labai geras grupės One Direction draugas. Firminis Ed Sheeran singlas "The a Team" . Oficialus Jo puslapis http://edsheeran.com/
Keletos merginų nuomonės apie Ed Sheeran.

Esteros nuomonė: Man labai patinka Ed'as. Jo dainos verčia susimastyti.. nors jis dar jaunas, bet labai daug patyręs. Kai pirmą kartą jį pamačiau atrodė paprastas vaikinukas, bet balsas labai geras! :)

Urtės nuomonė: Labai mielas toks ir begalo gražiai dainuoja.

Saulės nuomonė: Man jo dainos labai patinka (bent jau kiek esu jų girdejusi). Melodija miela ausiai, o ir žodžiai ne beprasmiai. Ypatingai tinka per dailės pamokas ar darant teksto suvokimo užduotis! :D

Paulinos nuomonė:  Labai fainas jis! Balsas kaip angelo! Mielas labai! 

Ir pagaliau mano mėgstamiausių jo dainų top 5!

1 daina
Man ši daina pati gražiausia.Tokia raminanti, verčianti susimąstyti,nors iš tikrųjų nėra lėta, tiesiog trūksta žodžių. :)


2 daina 
Šita daina laisvai galėtų būti pirmoje vietoje, bet tie pasikartojimai šiek tiek... Nelabai... Vėlgi iš pradžių atrodo, bus lėta, bet paskui kažkaip įsivažiuoja. Ir tikrai jo balsas nerealus! :)3 daina

Opa, šita kokia graži! Buvau pamiršusi šitą dainą. Pati geriausia... Tikrai... Tokia nuostabiai graži, kaip aš galėjau ją pamiršti... Neveltui singlas. :)


4 daina
Na, man kažkaip nelabai.. Nėra bloga... Bet kažko trūksta. Bet šiaip tokia lengva daina, greitai susiklauso, nebloga. :)

5 daina
 Lengvutė tokia, man lyg ir nuotaiką pakėlė. Gera daina. Man patiko ši. :)


Na va, baigiau atrodo, tikiuosi patiko! Laukiu nuomonių komentaruose ir pageidavimų apie ką norit kitą kartą! Ir atsakykit į apklausėlę :pIki kitų susitikimų!
Rugilė

* Komentuok šį pranešimą ir gauk 1 tašką! Rink taškus, tapk aktyviausiu mėnesio skaitytoju ir laimėk nemokamą sąskaitos papildymą! * 

11 Komentarai

 1. Kaip ir sakiau - man jis labai patinka! :>

  AtsakytiPanaikinti
 2. Man jis labai labai patinka :) Jo balsas yra nuostabus, o dainos... :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. gal ir normalus,bet small bump baisiai skamba

  AtsakytiPanaikinti
 4. jo balsas puikus... ir jo dainos tikrai neliūdnos, tiesiog ramina, nemanau kad jei butų bloga nuotaika ir jų klausytumėtės apsiverktumėt, bent jau aš, nes kaip tik apsiraminčiau :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Viskas gerai, bet viena pastabėlė. Kai parašai savo nuomonę apie dainas kažkaip visos tavo nuomonės tokios vienodos, vis 'patinka', nuomonė tiesiog kartojasi, tad siūlau tiesiog aprašinėti kas tau patinka šioje dainoje, arba iš vis nieko nerašyti. :) Įžymybė kurią siūlau : Selena Gomez, jeigu jau rašei, tada atsiprašau. :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Neklausau jo dainų, bet matosi, kad visos jo dainos lėtos, ramios... Kartais tikrai patinka pasiklausyti tokių dainų, bet bent jau dabar, mano nuotaika tokia, kad geriau eičiau šokti, nei sėdėčiau ir klausyčiau tokių dainų... :) Džiugu, kad pasitaisei. Būtu dar įdomiau, jei įdėtum faktų ;)

  AtsakytiPanaikinti