Gjan ir EMA arba dvi lietuvės turinčios nerealų talentą dainuoti....


Sveiki.
Kaip gera vėl sugrįžti prie mėgstamos veiklos.. Jeigu kas pasigedo manęs, tai nusiraminkit. Aš čia, tik man šios dvi savaitės labai sunkios ne tiki fiziškai, bet ir emociškai... Tikrai. Nutiko tiek daug dalykų tarp kurių buvo ir linksmų ir nelabai įvykių... Bet grįžtu į normalų gyvinimo ritmą ir šiandien turiu jums tokį pranešimėlį (negaliu jo vadinti straipsniu, nes tai hmm.. toks nebus..).
Taiigi, šiandien sugalvojau parašyti straipsnį ( arba pranešimą) apie muziką. Ne, nė nesiruošiu atimti šios rubrikos iš Vilijos, tiesiog sugalvojau su Jumis pasidalinti keliomis dainininkėmis lietuvėmis, kurios tikrai sugeba pritraukti klausytojus įdomiais klipais, bei gera muzika. Tad nieko nelaukdama, kviečiu Jus, mielieji skaitytojai, kartu su manimi pasiklausyti, paskaityti, susipažinti su šiomis dainininkėmis, nors manau, kad jas puikiausiai žinote ;)

Gjan

Pirma karta išgirdus šios merginos balsą, buvau tikra jog tai – dar vienas užsienietės kūrinys. Užvedanti muzika, nerealus klipas, o dar tas balsas... Kai sužinojau jog tai lietuvė, man net lūpa atvipo. Negalėjau patikėti. Vos per kelias dienas, jos kūryba galima buvo matyti ant kiekvienos facebook‘o sienos, kiekviename puslapyje ir visur kitur kur tik galima rasti. Ką galiu pasakyti, ji tikrai šauni. :) Myliu jos dainas, balsą, muziką...
Informacija apie Gjan:
Jos vardas – Greta. Kiek žinau, jai 17 metų ir yra iš Vilniaus (tikiuosi informacija neklaidinga..), bet persikėlė gyventi į Šiaulius, kur kuria ir įrašinėją muziką. Kurtus klipus į Youtube kanalą pradėjo kelti 2011 metų, spalio 29 dieną.

Na ir dabartiniai jos kūriniai:


Nesenai įkelta daina, kuri jau spėjo išpopuliarėti. Klausau ir klausau jos. Labai gilus, daug sakantys žodžiai. O dar muzika ir klipas... Ar įsivaizduojat kiek reikėjo laiko pripūsti šiems balionams? :D Dar viena nereali jos daina. Kai pirmą kartą išgirdau, kaip sakiau negalėjau patikėti jog čia lietuvaitė... Ji tikrai yra nestokojantis talento žmogus ir tikiuosi jog ji pasieks daug ne tik mūsų mažoj lietuvėlėj, bet ir užsienio platybėse. :)

Tinklapiai:
Daugiau jos cover'ių -  https://soundcloud.com/gjan

EMA

Dar viena, bet neprastesnė mergina, pasivadinusi – EMA. Ką galiu pasakyti, mačiau tik vieną jos video, bet muzika tikrai užvedanti, tik gaila, jog žodžiuose nėra rimtumo ir pasplėptos minties kaip Gjan kūriniuose. Bet dėl to ji ne ką prastesnė!
 Truputį apie ją:
Vardas Ema ir jai šešiolika metų. Gimusi lietuvoje, bet gyvena Austrijoje. Dainuoja tik POP muziką. Dainuoja jau ilgą laiką, ir kaip pati rašo, didžiausi jos rėmėjai, yra tėvai. :)

Gaila, kad yra tik vienas muzikinis klipas, bet tiek to, paklausykite jo. ;)


Klausau ir noriu šokt... Tikrai užvedanti daina, kurit tik ir kviečia šokti. Nors.. Bent man, tokios greit atsibosta :D
Tinklapiai:

Taigi tiek. Kokią nuomonę susidarėte apie šias merginas? Kuri labiau patinka Gjan ar EMA?
Laukiu nuomonių komentaruose ;)
Be to, rytoj sulauksite mano rubrikos apie knygas, o gal dar ir kokį straipsnelį įmesiu... Hmm, žiūrėsim kaip čia bus :)

Evelina :)

6 Komentarai

 1. Apžvalginis straipsnis (:D) man patiko. Pirmiausia todėl, jog tema yra reikalinga ir lietuvės turėtų žinoti apie savo tautietes, kurios ne tik krūtine dainuoja. :D Nors kaip tu pati sakei, tikriausiai visos jas žino/girdėjo :)

  Gjan man yra tobulybės viršūnė, su Not Afraid buvau pasivežus nežmoniškai, dienom naktim klausiau kol išmokai dainą mintinai... Nauja jos daina man tai pat awesome :) Iš vis manau, jog Gjan yra nereali. Ir ji kada nors tikrai bus populiari ne tik Lietuvoje. :)

  EMA šiek tiek girdėta man, bet jos muzikos neklausau... :) Iš aprašymo ir video atrodo talentinga ir miela mergaičiukė.

  Mano pasiūlymas kitam kartui - kadangi dabar pasaulyje galima susisiekti su kone kiekvienu žmogumi, kitą kartą bandyk laimę ir rašydama apie įžymesnius žmones pakalbėk su jais. Ta prasme, galbūt interviu ir nepadarysi, bet bet bet, vienas ar kitas sakinys tikrai būtų įdomu! :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Dėl Gretos yra bloga informacija. Ji yra Vilnietė, tik tai persikėlė į Šiaulius dainas įrašinėti.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Vilija - iš tikro, galvojau jog būtu visai nieko paimti vienos iš šių merginų interviu. Gal kada ir pavyks. :D Bet čia tokie planai tik ateičiai... :D
  Anonimiškas - einu pataisyti, nes jei atvirai, kur žiūrėjau jaučiu ir buvo nelabai teisinga :) Labai ačiū :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Apie patį straipsnį, tai aš jau tapau GJan fane vien kai tik išgirdau Not Afraid dainą ;DD Sunku patikėti kad ji kuria dainos tekstus ir muzika kuria su draugo pagalba be jokių prodiuserių. Jauni žmonės ir talentingi.

  EMA jau kita situacija, čia jau prodiuserių darbas ir dainos yra nuobodžios, balsas irgi neišskirtinis.

  GJan dainos yra žymiai geresnės, nors jie viską daro namų sąlygomis, nei EMA kuri dirba su profesionalais.

  Lietuvoje yra daugiau talentingų dainininkų, kurie kelia dainas į youtube ir nori būti pastebėti.

  Dabar aš pateiksiu pavyzdžius.
  Alice Way. Man tai ji lietuviškoji Laba Del Rey, balsas išskirtinis, dainos tikrai geros, bet ne mano skonio.
  http://www.youtube.com/watch?v=kpaA4mMaHsc
  http://www.youtube.com/watch?v=qd0QSKoFErc
  Vesttus Lietuvis gyvenantis Latvijoje ir darantis garsių atlikėjų cover‘ius, bet pas jį balsas tikrai geras. Gal vieną dieną įrašys ir savo kūrybos dainas.
  http://www.youtube.com/watch?v=tVPQW40prYQ
  http://www.youtube.com/watch?v=BOIDaoqx114

  AtsakytiPanaikinti
 5. iš tikrųjų yra puiku turėti šaly tokių talentingų žmonių : )

  AtsakytiPanaikinti
 6. lietuvės ??? O.O O.O, eina sau, net napasakyčiau, geras straipsnis...

  AtsakytiPanaikinti