Gruodžio mėnesio apžvalga + balsavimas


Kiekvieno mėnesio pabaiga reiškia kažkieno pradžią. Bet manau jog kiekvienas mėnuo būna kažkuo ypatingas tiek mūsų gyvenime, tiek blog'e. Gruodžio mėnuo blog'e taip pat buvo ypatingas - sulaukėme didelės reklamos, naujų skaitytojų, talentinga komanda džiugino jus straipsniais.

Todėl dabar labai norėčiau padėkoti visoms panelėms, kurios rašė gruodžio mėnesį į mūsų blog'ą. :) Visos kartu mes parašėme daugiau nei 100 pranešimų ir straipsnių, o tai manau yra labai geras rezultatas. :) Visoms siunčiu po didelį apkabinimą ir nuoširdų AČIŪ, nes be jūsų gruodžio mėnuo būtų buvęs nuobodus.

Daug rašytojų išėjo, pora išmetėme mes, todėl mums reikės naujų talentų. Jau rytoj komandą papildys naujos rašytojos, todėl naujus metus pradėsime su bomba. :)

Ir kaip ir kiekvieną mėnesį labiausiai noriu padėkoti mėnesio rašytojai - merginai, kuri daugiausiai rašė ir labiausiai išpildė mūsų lūkesčius. Tikriausiai visiems buvo aišku, kas ja taps - taip, Roneta. :)

Balsavimo lentelėje ji buvo lyderė visą laiką ir mums net nekilo abejonių, jog ji patinka jums. Nes Roneta rašė tikrai gerai ir kokybiškai. :) Be to, ji buvo iš tų retųjų rašytojų, kurios rengė konkursus ir bandė išjudinti skaitytojus. Roneta antroji ypatingoji mergina, kuri garsins mūsų blog'ą 'Lukoje' - jos straipsnis sausio mėnesio numeryje džiugins visas Lietuvos paaugles. Mums visiems kartu belieka tik nuspręsti, kurį straipsnį siųsime į tokį populiarų žurnalą. :) Tad dar kartą prisiminkime jos straipsnius ir išrinkime geriausią.

1. Naujųjų metų pažadų tesėjimas - ČIA
2. Pasitikėjimas savimi - ČIA
3. Kaip kovoti su priklausomybe nuo kompiuterio? - ČIA
4. Numerologija. Pitagoro kvadratas - kas tai? - ČIA

Štai tokie keturi straipsniai, kurie verti vietos ''Lukoje''. Deja, galime išsiųsti tik vieną, todėl dar kartą juos peržvelkime ir išrinkime patraukliausią.

Taip pat Roneta bus įdėta į 'Mėnesio rašytojų' garbės lentą ir iš jos bus paimtas interviu. :) Todėl susisiek su manimi skype vilyte9 dėl interviu. :)

Visoms jums gero Naujųjų metų vakaro. :)
Praleiskite jį su jums brangiausiais žmonėmis, o jei tokios galimybės neturite - nepamirškite jiems paskambinti ar parašyti žinutės (kaži ar nueis...) :D

Naujametinė Vilija. :}}

9 Komentarai

 1. Sveikinu Roneta! Tu tikrai verta tapti mėnesio rašytoja! :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Evelina ačiū! labai paglosto širdelę tokie žodžiai :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Barbora turėjo tapt

  AtsakytiPanaikinti
 4. Hello, i think that i saw уou viѕited my sіte so i came to “гeturn thе favor”.
  I'm attempting to find things to enhance my web site!I suppose its ok to use a few of your ideas!!

  my web site: skin lightening home remedies

  AtsakytiPanaikinti
 5. Nο matter if sοmе one ѕеaгсhes
  for hiѕ ѵital thing, so he/she desires to be
  avаilable that in detаil, so that thіng is mаintained over here.  Here is my site - skin lightening for african americans

  AtsakytiPanaikinti
 6. I am sure this paragraph has toucheԁ all the inteгnet viewers, its really геally nice paragгaph on building up new blog.


  Visit my blog :: skin lightening products

  AtsakytiPanaikinti
 7. Do you minԁ іf I quote a cоuрlе of уouг aгticles as long аs I provide
  cгеdit and sοuгсes baсk tο уour ωеblog?
  My blоg ѕite іѕ in the
  vеry samе niche as youгs anԁ mу visitors would genuinely benеfit from a lot οf the informаtion you ρresent here.
  Plеase lеt me know іf thіs oκ wіth yοu.
  Τhank уou!

  mу blοg post :: skin lightening products

  AtsakytiPanaikinti