Illuminate - kas tai?

 
Kartais mes net neįtariame, kad kas nors gali įtakoti mūsų pasąmonę, mintis, nuomonę ir kt. Net paprasčiausios per televizorių pamatytos reklamos vienus gali stipriai įtakoti, o kitus - ne. Juk būna žmonių, kurie vos pamatę kažkokius reklamuojamus vaistus, bėga į parduotuvę jų pirkti. O kiti tai tiesiog ignoruoja. 
Turbūt nenustebsit, jei pasakysiu, kad šiais laikais, žmones galima kontroliuoti lygiai taip pat paprastai kaip su vaistais ir kitais dalykais. Juk taip lengva suvilioti žmogų su įvairiais žemiškais malonumais.. Šiuo momentu pasaulyje yra paplitęs toks dalykas kaip "Illuminati". Turbūt ne viena esate apie tai girdėjusios, bet nerodėte tam didelio susidomėjimo, tad šiandien, aš ir noriu Jums papasakoti apie tai. 

Kas tai yra Illuminati?


Illuminati - tai slapta organizacija, kurios tikslas yra pavergti visų žmonių mąstymą, tam kad sukurtų globalią, naują pasaulio tvarką, kurią valdys tik “apšviestieji”. Taigi prieš žaidžiant žaidimus, klausant muzikos ar skaitant knygas visada pagalvokite apie tai, ką gali padaryti Illuminati poveikis Jums.

Kaip susiję Illuminati ir muzika?

Turbūt nėra nei vieno žmogaus, kuris šiais laikais nesiklausytų muzikos... O tai turbūt pats geriausias būdas kontaktuoti su mumis. Retas, kuris įsigilina į dainos žodžius, norėdamas juos suprasti labiau. Kartais, dainų žodžiai, gali reikšti labai daug..

Kas atidžiai žiūri muzikinius klipus, turbūt pastebėjo, kad dažnai juose pasirodo tokie dalykai kaip: smurtas, seksualumas, narkotikai, šlovė arba pinigai. Ankščiau to nebūdavo. Užtekdavo sumontuoti paprastą klipuką, kuriame dainininkas dainuoja ir "belenkaip" šoka.. O šiais laikais, jau nieko nebestebina pusnuogė dainininkė, besipuikuojanti savo privalumais prieš kameras... Ir tai turbūt prasidėjo, kai illuminati įžengė į šią industriją, į pasaulį...

Illuminati sektai yra labai svarbus simbolizmas, kurį jie pradėjo naudoti nuo pat įsikūrimo laikų. Savo simbolius, jie rodo visur, kur tik gali kontaktuoti su žmonėmis. Deja dažnas iš mūsų to net nenutuokiame, ir net nesuprantame ką tai reiškia jeigu ką nors ir pastebime.

Turbūt iškilo klausimas kodėl gi Illuminati slepia savo simbolizmą muzikiniuose vaizdo klipuose, filmuose?

Yra keli galimi atsakymai:

1. Taip jie tyčiojasi iš Dievo. Illuminati sektos nariai neneigia Dievo egzistavimo, tiesiog jie garbina šėtoną. Viską, ką jie daro, tai tarnauja velniui, kurio tikslas yra apgauti ir “palaužti” visus žmones į savo pusę, kad būtų išvien su juo.

2. Tokiu būdu paveiktu žmonija ir ją palaipsniui adaptuoja naujo pasaulio tvarkai (New World Order).

3. Netiesiogiai nori parodytu kokia didelę mūsų gyvenimo dalį jie gali valdyti. Pvz. Įvairios gaujos taip pat piešia įvairius piešinius/simbolius, norėdamos parodyti valdoma teritoriją.

Illuminati atstovai puikiai žino, kokią galią skleidžia šie simboliai, šiuo atveju neigiamą, ir puikiai ja naudojasi. Senovėje kai kurios tautos irgi naudodavo įvairius ženklus, simbolius atlikti įvairiems ritualams. Nes jie suprato jų galią bei mokėjo tuo pasinaudoti savo reikmėms. Sakoma, jog Illuminati perėmė šių senovės civilizacijų žinias, ir dabar tai kuo puikiausiai naudoja prieš mus.

Dažnai gali pamatyti kai scenoje dainininkas daro ritualus pvz: skatina kartoti kažkokį tai žodžių junginį, sakinį ar vieną žodį arba liepia rodyti kažkokius tai gestus, simbolius. Bet tai nereiškia, kad tie simboliai ar gestai yra blogi ir spinduliuoja blogą energiją. Šie dalykai veikia tik tada, kai norima kažką pasiekti.

Kaip pavyzdį noriu Jums parodyti šį Eminemo pasirodymą. Pradėkite klausyti nuo 1:10 išgirsitę žodžių junginį...


Kas tai yra "Rain Man"?

Jeigu atidžiai klausėtės Eminemo, tai turėjote išgirsti kaip jis liepia žmonėms kartoti "Rain Man".

Kas tai yra? Teigiama, kad “Rain Man” – tai velnias, kuriam už šlovė ir pinigus parsidavė kai kurie muzikos atlikėjai. Ar pastebėjote kaip dažnai dainose minimas Lietaus Žmogus (Rain Man)?

Žodis lietus (rain) anglų kalboje reiškia lietų, o muzikiniame pasaulyje tai reiškia turtus, šlovę. Frazė "make it rain" reiškia ne, kad lytų lietus, bet, kad ateitų turtai ir šlovė.

O žodis vyras (man) kaip ir anglų kalboje, reiškia vyriškosios lyties atstovą, vyrą.

Dažnai klipuose galima pamatyti krentančius pinigus: iš lubų, dangaus ir kt. Štai keletas pavyzdžių:
  


 Dar atradau dainų žodžius, kuriuose yra minimas tas pats junginys:

Eminem feat Dr. Dre – Old Time’s Sake
“Speak of the devil it’s attack of the Rain Man, Chainsaw in hand, Blood stain on my apron.”

 Lil Wayne – Got Money ft. T-Pain
“Okay. It’Young Wayne on them hoes A.K.A Mr. Make It Rain On Them Hoes, like yehh! Everybody say Mr. Rain Man can we have a rainy day? Bring a umbrella please bring a umbrella ella ella ella ehh!

 Rihanna – Umbrella (feat. Jay-Z)
Rain Man is back with my little sun shine, Rihanna where you are.
It’s Rain Man, Rain Man, Uhhh baby it’s Rain Man, Rain Man, baby come in to me, come in to me.”

Sklinda pasakojimai, kad atlikėjai yra viliojami įstoti į  Illumantį sektą arba kitai – parsiduoti “Rain Man’ui”. Deja, tam nėra tvirtų įrodymų..
 
Kai kas sako jog dainininkas (atlikėjas) yra pakviečiamas į kambarį, kuriame jį pasitinka tokia aplinka, kurioje jis jaučiasi labai saugiai, patogiai. Jam arba jai yra parodomi kitų parsidavusių atlikėjų, prabangūs gyvenimai tokiu būdu bandoma sugundyti naująsias aukas. Kai kurie šaltiniai teigia, kad būsimai aukai net parodomas kambarys pilnas moterų arba vyrų, kuriuos jie gali laisvai pasirinkti. Visi ten esantys vyrai ir moterys yra užhipnotizuoti, ar kitaip psichologiškai paveikti.

Bet norėdamas būti įžymus bei turtingas, turi už tai atitinkamai sumokėti. Arba dirbi už “New World Order” įgyvendinimą arba ne, bet tada niekaip nepasieksi tokios šlovės, kokia pasiekia parsidavusieji Illuminati sektai. Ir tai tik vienas būdas kaip atlikėjai yra viliojami prisidėti prie sektos. Taip juos yra bandoma įtikinti jog labiau apsimoka parsiduoti velniui, nei būti išvien su Dievu.

Štai klipas kuriame Katy prisipažįsta pardavusi savo sielą velniui (žiūrėkite pačią pabaigą).


Yra ir daugiau atlikėjų kurie atvirai prisipažįsta pardavę sielą velniui, bet pateikiau tik vieną pavyzdį, nes nenoriu užkrauti straipsnio.

Na, o dabar, noriu Jums parodyti ženklus, kuriuos naudoja Illuminate sektos nariai. Gal, kada ir esate pastebėję juos vaizdo klipuose, nuotraukose.

Pirmas ženklas 666, kuris yra žinomas kaip velnio skaičius padarytas su pirštais. Štai keletas pavyzdžių nuotraukose:


Antras ženklas tai yra piramidė. Ją galima dažnai išvysti vaizdo klipuose, bei nuotraukose:


Turbūt daug kas matė neseniai pasirodžiusį Keshos naująjį klipą "Die young". Turbūt ten tikras Illuminate užtaisas, nes kiek galima pamatyti, ten vien trikampiai :DNežinau ar verta tikėti tuo ar ne. Čia jau jūsų pačių nuomonė. Galbūt tai tikra sekta, o gal ir ne...
Tad pabaigai turiu Jums klausimą - Ar tikite tuo? Ar tai jūsų manymų tikra?
Laukiu nuomonių komentaruose.
P.S jei išeis, galbūt bus ir antra dalis, nes radau dar kai ką labai įdomaus. :)

Evelina :)

14 Komentarai

 1. Labai įdomus straipsnis . Buvo įdomu skaityti !

  AtsakytiPanaikinti
 2. Noreciau tapt zvaigzde vien tam, kad isitikint, ar tikrai yra tas illuminate :D

  AtsakytiPanaikinti
 3. Džiugu, kad patiko :D
  Anonimiškas - Aha, būtų visai įdomu pažiūrėt ar tai iš tiesų tikra :D

  AtsakytiPanaikinti
 4. Senai kazkada domejausi visuo tuo. Is ties butu idomu suzinoti ar tai tikrai egzistuoja. As stengiuosi kuo maziau klausytis tokios muzikos kuria atlieka tokie atlikejai priklausantis siai sektai.. :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Vos tik pradėjus skaityti, galvoje man vis sukosi mintis, kad viską jau esu kažkur skaičiusi. Nepatingėjau pasiknisti interneto platybėse ir BAM! Evelina, iš tavęs to mažiausiai tikėjausi. http://www.games.lt/g/blogai.irasas/298779.8787

  AtsakytiPanaikinti
 6. jau buvo panasus straipsnis

  AtsakytiPanaikinti
 7. rasyk antra dali puikkus strapsns

  AtsakytiPanaikinti
 8. Anonimiškas - ha, prašovei. To straipsnio tame tinklapyje net nemačiau! Jei nori sužinot pagal ką remdamasi rašiau, galiu laisvai atsiųsti adresą ir jei manai, kad aš tai nukopijavau, tai žiauriai klysti. Tikrai nesu tokia kvaila, kad kopijuočiau kažką panašaus, tad būk rami/ramus, nes NEKOPIJAVAU :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Tik nesek man pasakų. Juk viskas parašyta žodis žodin.

  AtsakytiPanaikinti
 10. Aš irgi skaitydama suvokiau, kad tai man matyta, būtentpavyzdžių pasirinkimai, rašymo stilius. Taigi, prieš keliant straipsnius aktualia tema, labai rizikuoji, nes žmonės irgi tuo domisi. Nesiruošiu ieškot nuorodos kur mačiau beveik tokį patį straipsnį, bet tikrai toks yra. O jeigu sakysi, kad perrašei savais žodžiais - tai tikrai nesiskaito.

  AtsakytiPanaikinti
 11. Labi nepilna informacija siulyciau tau , pasidometi labiau apie illuminati , nes apie zenklus pvz , nepasakiai pagrindiniu faktu ir pns . :) O illuminati yra tiesa. plius nuejau i ta puslapi kur cia merginos buvo idejusios tai tikrai imfo isimta is ten ,labai aiskiai matosi :)

  AtsakytiPanaikinti
 12. Merginos, nesiruošiu ginčytis, jei Jums taip atrodo, tebūnie. Viską stengiausi rašyti pati ir jei nematot skirtumų, tai čia jau ne mano problemos. Galiu pasakyti tiesiai šviesiai, jog informacija imta iš angliško Illuminati puslapio, be to, šiek tiek ir iš Anomalija.lt Ir dabar kai paspaudžiau tą nuorodą, matau, kad tas straipsnis labai panašus ir į mano, ir į anomalijoje kur yra. Kodėl ten nerašote, kad nukopijuota? Kaip sakiau, nesiruošiu ginčytis, žinau, kad pati prie šio darbo sedėjau ilgai ir rašiau pati. Man to užtenka. Ačiū už nuomones :)

  AtsakytiPanaikinti
 13. toks buvo jau straipsnis šiame bloge, ir net su tais paciais paveiksliukais.

  AtsakytiPanaikinti
 14. Perskaičiau šitą straipsnį. Atlikėjams kažkas liepia taip elgtis, kas lieka už kadro. Pvz ir apie Keshos klipą, juk ne ji montavo klipa, ne ji statė chariografija, ne ji darė tas dekoracijas... Yra kažkas, kas vadovauja ir tos žvaigždės kaip marionetės, ką joms liepia tą daro, o už tai gauna šlovę ir pinigus.

  AtsakytiPanaikinti