Informacija toms, kurios keičiasi kalėdiniais svaikinimais


Sveikos, mielosios! :) Aš jau užuodžiu Kalėdas - tiek daug gerų dalykų aplinkui! Svarbiausia - pagaliau atostogos, laikas su šeima ir daug daug saldumynų. :) Šiandien jaučiuosi labai pavargusi, bet pareiga šaukia, todėl šiandien išdalinsiu adresus ir merginas, kurioms turėsite siųsti kalėdinius sveikinimus. Primenu, jog akcijoje dalyvauja tik užsiregistravusios merginos :

Estera Pranciulytė
Akvilė Pajaurytė
Akvilė Pranskaitytė
Karolina Širiakovaitė
Ieva-Agnė-Kazakevičiūtė
Milda Makoveckaitė
Ligita Baltaševičiūtė
Gabija Januškevičiūtė
Barbora Bernatonytė
Vygailė Vilčiauskaitė
Vilija Jankūnaitė

Taigi, 11 merginų. Savo el.paštuose jūs visos jau rasite adresą, kuriuo turėsite nusiųsti kalėdinį sveikinimą.

Ką rašyti?
Kaip rašyti sveikinimą - visiška jūsų laisvė. Galite rašyti atvirlaiškį, galite daryti savo gamybos atviruką, galite tiesiog rašyti ilgą laišką, kuriame būtų sveikinimas. Jeigu darote atviruką, aš rekomenduočiau pridėti ir laišką, kuriame papasakotumėte apie save. Bent jau aš išsiųsdama kažkam sveikinimą tuo pačiu papasakosiu apie save ir tikrai lauksiu atsakymo. Taip pat kai gausiu sveikinimą iš kažko - atrašysiu į jį. Todėl kaip rašysite/ką rašysite iš tiesų yra visiška laisvė, svarbu, jog jums paskirta mergaitė sulauktų dėmesio.

Kaip išsiųsti laišką?
Jums pašte tereikia nusipirkti voką (15ct.) ir pašto ženklą (1.35ct). Ten, kur vokas klijuojasi, ant to 'klijuotuko' jūs turite parašyti savo adresą vardininko linksniu. Kitoje voko pusėje dešiniajame kampe užklijuokite pašto ženklą. Po pašto ženklu užrašome gavėjo adresą naudininko linksniu, t.y. pvz. : Vilijai Jankūnaitei, Giedraičių 3-2, Giedriai, Lietuva. Viską rašome į 3, 4 eilutes. Rašome didelėmis spausdintinėmis raidėmis.

Iki kada išsiųsti laišką?
Svarbiausia išsiųsti. Geriausia, jog laiškas pasiektų gavėją tarpušvenčiu, t.y. iki naujų metų. Pasistenkite ilgai gumos netempti ir pradžiuginti savo draugę. :)

Taigi, bėkite į paštus pasižiūrėti, su kokia mergina jums lemta bendrauti ir lėkite rašyti laiškų. :)

Gero penktadienio, 
Vilija.

3 Komentarai