Juoko dozė šeštadieniui!

Sveikos, merginos! Na ir kaip jūsų penktadienis praėjo? Aš tai namie sedėjau.. Biški galvą skaudėjo.. Ech. Na, kad prisiėmiau rubriką "Filmai" - tad sumaniau parašyti apie vieną daugumai žinomą filmą "Ko laukti kai laukies". Šis filmas priklauso komedijos, dramos ir romantiniams žanrams. Man jis labai, labai patiko! Tikiuosi, kad ir jums patiks.. :))

Per televiziją transliuojamos fitneso treniruočių laidos vedėja ir dainininkės karjeros siekanti Džiulė sušvyti ryškiausiomis žvaigždėmis, kai pastoja nuo žiūrimiausiame TV šokių projekte sutikto mylimojo šokėjo Evano. Jie gyvena apsupti nuolatinės šlovės ir žinomumo, bet menkai įsivaizduoja, kaip prabangią ir įnoringą kasdienybę pakeis nėštumo sukeliami ir nenuspėjami siurprizai.
Po daugelio bandymų pastoti neįstengusi pripažinta fotografė Holė  nebenori kankintis dėl devynerių mėnesių košmaro ir jaučiasi pasiryžusi nukeliauti į bet kurią pasaulio šalį, kad įsivaikintų vaikelį be papildomo laukimo rūpesčių. Tačiau jos vyras Aleksas  neatrodo toks užtikrintas ir suabejoja, ar jau yra pasiruošęs tapti tėčiu ir tinkamai užauginti sūnų. Siekdamas suvaldyti panikos priepuolius ir nežinomų vargų genamą baimę, muzikos prodiuseris vis dažniau lankosi patyrusių keturių bičiulių susitikimuose ir pasivaikščiojimuose. Jaunam vyrukui rūpi pasiklausyti grynos ir nepagražintos tiesos, kaip viskas nutinka iš tikrųjų ir ko labiausiai reikia bijoti. Daugiausiai naudingų patarimų ir įspėjančių taisyklių Aleksas išgirsta iš trejų vaikų tėčio Viko.

Gerokai įdomesnes, skanesnes ir karštesnes užduotis tenka išspręsti gardžiais patiekalais alkanus klientus viliojantiems virtuvės šefams Rouzei ir Markui. Nuo senų laikų jie geismingai žiūrėjo vienas į kitą ir jautė slaptą simpatiją, tačiau ta pati profesija ir lyg tyčia vienas šalia kito įrengti maitinimo įstaigų kioskai vertė vien tik audringai konkuruoti. Ir štai išdygsta netikėtumas, kai jie išsiaiškina, kad ilgai netrukus taps tėvais, nors niekuomet nespėjo nueiti į pirmąjį romantišką pasimatymą.
Apie šeimos pagausėjimą beprotiškai svajojusiai ir pirmojo vaikelio besilaukiančiai rašytojai ir advokatei Vendei  tenka atlaikyti ne tik nuotaikų kaitą dėl nėštumo laikotarpiu besikeičiančio kūno, bet karingai nusiteikusios, pernelyg rūpestingos ir patyrusios gimdymų ekspertės mamytės įkyrius patarimus. "Nėštumas užkniso juodai", - sielvartauja jauna moteris. Bet dar galingesnį psichologinį spaudimą patiria Vendės sutuoktinis Garis, kuris labai jaudinasi, kad tik nepralaimėtų konkurencinėje dvikovoje savo varžytis užsisvaigusiam tėčiui. 


AKTORIAI:
 
Elizabeth Banks - Vendė.
 
Anna Kendrick - Rosie.
Cameron Diaz - Džiulė.
Jennifer Lopez - Holly.
 
 
 
 
Mano nuomonė

 

Man labai patiko! Gavau visai dienai gerą juoko dozę! Patariu pažiūrėti, nes filmas tikrai pateikia staigmenų. 10/10
 
Rimos nuomonė

 

Tikrai geras filmas. Man labai patiko pats, pats galas. Nesitikėjau, kad bus toks geras! :) 9/10
 
Agnės nuomonė

 

 

Man patiko filmas, nes tai nėra tik romantika, o viskas maišyta! 9/10
 
Ronetos nuomonė
 
Filmas tikrai šaunus. O šaunus tuo jog tai yra puiki juoko dozė visai dienai, pažiūrėjus jį tikrai neliūdėsi. :)) Man taip pat patiko filmas tuo jog jis supažindina su gyvenimu,  parodo kad ne viskas yra rožėmis klota, ir kartais pasitaiko tų kartais labai didelių rožių spyglių, bet net ir šis filmas parodė jog nėra to bloga kas neįšeitų į gera. :) Filmą vertinu 10/10, ir patariu jį jums visiems pasižiūrėti, nepasigailėsite :))
 
O jūs ką manote? :) Gal turit pasiulyti kokius filmus kitą karą aprašyti? :))


Iki,

Estera.

11 Komentarai

 1. Labai fainiai aprašei. O man vienai ta Rosie yra iš 'Saulėlydžio'?
  Galėtum parašyt apie kokią nors komediją, kurioje nebūtų meilės ir keiksmažodžių?

  AtsakytiPanaikinti
 2. Patikoo labai labai :) Nesu mačiusi šio filmo, bet laabai sudominai, tad turbūt, greitu metu peržiūrėsiu :P

  AtsakytiPanaikinti
 3. Paulinuuk laabas ! :)Ji ir yra is Saulelydzio !! :)) Ook. Pasistenksiu !

  Eve Lyn - Kaip malonu ! :))

  AtsakytiPanaikinti
 4. What? Rouzie iš saulėlydžio? Ką ji ten vaidino? :???

  AtsakytiPanaikinti
 5. Ji vaidino to Edvardo ar kaip ten sese.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Net ne. Ji Belos mokyklos drauge, jei ka :))

  AtsakytiPanaikinti
 7. Atleisk neatsimenu kas, bet atsimenu, kad tikrai kazka ten vaidino.. :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. senai norėjau pažiūrėt šitą filmą, bet taip ir neprisiruošiu, gal būt per atostogas. ačiū, už neblogą straipsnį :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Esu mačiusi šį filmą ir jis man labai patiko :)

  AtsakytiPanaikinti
 10. Mačius šį filmą, man jis begalo patiko, tikrai kas žiūrėsit, nepasigailėsit. :) O kitam kartui siūlau parašyti apie filmą "Monte Carlo" :)

  AtsakytiPanaikinti