Kaip pigiai atnaujinti kambarį
Sveikutės! Prieš kelias dienas atnaujinau savo kambarį: perstumdžiau baldus, pridėjau keletą detalių. Pagalvojau, kad iš visos šitos patirties gan neblogas ir naudingas straipsnis išeitų! Tad savo mintimis, kaip pigiai atnaujinti kambarį, dalinuosi su jumis!

Statulėlės ir įvairūs papuošimai

Padėk ant lentynų keleta statulėlių ar vieną kitą pliušinį žaisliuką. Taip pat gali pati pasidaryti įvairių papuošimų, kaip pavyzdžiui šį šviečiantį stiklainį, kuris dabar stovi mano kambaryje. Jį padaryti labai paprasta: į stiklainio vidų įdėk lemputes, jas gražiai paskirstyk ir pritvirtink lipnia juostele. Paskui į stiklainį ko nors prikišk: tiks ir girliandos, eglutės žaisliukai, rudenį puikiai tiks pageltę lapai ir t.t. (leisk pasireikšti savo vaizduotei). Stiklainio viršų uždenk medžiagos skiaute ir aprišk juostele, kad laikytusi. Štai ir viskas!

  


Pagalvėlės

Jeigu ant lovos turi pagalvėlių,bet jos jau pabodo - atnaujink jas! Pagalvėles gali papuošti įvairiomis detalėmis, prisiūti kaspinėlius, įvairias medžiagos skiauteles. O jeigu pagalvėlių neturi, jų rasi parduotuvėse, bet jeigu nenori leisti daug pinigų, gali ir pati pasidaryti. Piešiniai
 
Gal mėgsti piešti? Jei taip, neslėpk savo meno kūrinių stalčiuose. Sukabink juos ant sienos, ar suklijuok ant spintos.
O jeigu tau dailė ne prie širdies, pagalvok : gal turi draugę ar draugą, kuri(-s) mėgsta piešti? Gal būt jie tau galėtu padovanoti keletą savo darbų? Kambarį taip pat puikiai papuoš ir įvairūs plakatai.


Mano stintos durys
 Nuotraukos ir kitos detalės

Tavo sieną, kambario ar spintos duris taip pat puikiai atnaujins ir papuoš įvairios nuotraukos ar kokie nors karpiniai. Pavyzdžiui - įvarūs žodžiai. Gal turi mėgstamų? Tuomet pasiraitok rankoves, pasiimk popieriaus ir iškarpyk raides. Tuomet, jeigu nori jas papuošk ir klijuok prie sienos ar durų. Tam tiks ir lipni juostelė, ir speciali guma ( su ja nesugadinsi tapetų/dažų ).


Kalėdinės lemputės

Puiki priemonė atnaujinti savo kambarį! Dabar švenčių metas, tad pasikabinus lemputes (kad ir pavėluotai) tikrai neprašausi. O vakarais, jas įsijungus, kambarys nušvis gražiausiomis spalvomis!
Pati turiu pasikabinus lemputes virš lovos, kurias labai mėgstu.


 Kilimas

Gal kažkada turėjai kambaryje kilimą, kuris dėl neaiškių priežasčių atsidūrė palėpėje? Pats laikas jį iš ten iškrapštyti, išvalyti ir patiesti ant savo kambario grindų. Jeigu neturi, gali nusipirkti pati ar to paprašyti tėvų.


Gėlė, kuri yra mano kambaryje.


Gėlės

Jeigu mėgsti gėles, pats metas jų įsinešti į kambarį ir jam sutekti žalumos! Ant palangių gražiai atrodys kaktusai ir kitos nedidelės gėlės, o ant žemės gali pastatyti didelę.Perstumdyk baldus

Gal nelengva užduotėlė, bet tikrai veiksminga, norint atnaujinti savo kambarį. Be to - nieko nekainuoja! Bus gan sunkoka, tad pagalbos paprašyk tėvų, brolio, sesers, ar draugų.


Štai ir viskas! Jeigu žinai dar kokių nors būdų, kaip pigiai atnaujinti kambarį - parašyk juos komentaruose.
Gero vakaro,
Karolina*

4 Komentarai

  1. Man irgi patiko idėjos, ypač ta su stiklainiu. Beje, jei mokat gražiai piešt ir jūsų sienos netapetuotos, o dažytos, galit pačios nusipiešti ant jų kažką :)

    AtsakytiPanaikinti