Kalėdų - Kūčių burtai

 Sveikos ! Kaip sekasi? Na, tikrai neturiu ką veikti - todėl nusprendžiau jums parašyti straipsnį "Kalėdų - Kūčių burtai". Manau dauguma merginų mėgsta burtis, taip?


Batas pasakys, kas bus
Kūčių vakarą paimkite knygą, pinigą (arba piniginę) ir krepšį (tinka ir kuprinė). Išdėliokite juos po kambarį. Tada nusisukus reikia mesti batą per save. Jei batas (bato priekis) bus nusisukęs į duris - jūs iškeliausite. Jei į pinigą (ar piniginę) - praturtėsite. Jei į krepšį (ar kuprinę) - būsite darbingas. Jei į knygą - teks pasimokyti ar papildyti esamas žinias.
Ar ištekėsi ar ne?
Kūčių vakarą reikia apkabinti tvorą. Jei lyginis stulpelių skaičius - ištekėsi. Jei nelyginis - reiks laukti kitų metų.
Žvakės varškas
Reikės žvakės ir dubenėlio su vandeniu. Išlydykite dalį žvakės ir staigiai įpilkite vašką į vandenį. Vandenyje vaškas greitai sustings ir tada žiūrėkite į kokią formą jis labiausiai panašus. Jei į batą - gali būti kelionės, į kryžių - nelaimės ir t.t.
Šunų lojimas
Kūčių vakarą mergina turi išeiti į kiemą ir klausytis, kurioje pusėje šunys loja. Iš kurios pusės lojimą išgirs - iš ten jaunikis bus.
12 vaikinų vardų
Pasidarykite 12 kortelių. Ant 6 kortelių surašykite pažįstamų vaikinų vardus, ant kitų - 6 nepažįstamų vardus. Pavalgius Kūčių vakarienę geriau nekalbėti, einant miegoti sumaišyti visas 12 kortelių su vardais, pasidėkite po pagalve. Rytą tuoj pat pabudus ištraukti vieną kortelę iš po pagalvės. Toks ir turėtų būti tavo būsimojo vyro vardas.
Ateitis po 4 puodeliais
Pavalgius Kūčių vakarienę, prasideda būrimo metas. Paimkite keturis puodelius. Taip pat tris daiktus: pinigu (monetą), žiedą (gali būti ir paprastas), tuščią popieriaus lapelį. Viena puodelį reikia palikti tuščią, kitus uždengti ir sumaišyti taip, kad asmuo, kuriam buriama, nematytų (kas po puodeliais). Tada tas asmuo (kuriam buriama) atidengia vieną iš tų keturių puodelių. Ką pamato po puodeliu, tas ir bus kitais metais. Jai žiedą - ištekėsi arba susirasi mylimąjį, jei monetą - būsi turtinga, jei popierėlį - jauna ištekėsi, o jei po puodeliu nieko nebus - tai artimiausiu metu tavo gyvenime didelių permainų nebus.
Keturi šiaudai
Kūčių vakarą reikia paimti keturis šiaudus - du ilgus ir du trumpus. Po vidurnakčio trauk vieną šiaudą. Jei ištrauksi (galvojant apie mylimą žmogų) ilgą, reiškia jis (ji) tave mylį, jei trumpą - nemyli.
10 norų po pagalve
Kūčių vakarą, prieš pat einant miegoti, ant kiekvieno 10-ies lapelių reikia surašyti po vieną norą (geriau realų). Tris lapelius galima palikti ir tuščius, kad žinotumėt, jei kažkuriam (-iems) iš norų nelemta išsipildyti. Tuos 10 lapelių reikia sumaišyt ir padėt po pagalve, o Kalėdų rytą nežiūrint ištraukt 3 lapelius. Tie trys (ar mažiau, jei pasitaikė tuščias) norai turėtų išsipildyti iki kitų Kalėdų.
Šiaudas
Ruošiant Kūčių stalą, po staltiese reikia padėti šiaudų. Tada Kūčių vakarą reikia traukti po vieną šiaudą iš po staltieses. Kuo ilgesnis šiaudas, tuo ilgesnis bus gyvenimas.

Mobilusis telefonas
Šis burtas labiau tinka Kalėdoms. Pasiimk savo mob. telefoną, sugalvok norą ir sakyk:
Mobilau, mobilau. Suskambėk, suskambėk... Tada lauk skambučio. Jai pirmiau paskambins moteris noras neišsipildys, jei vyras tai išsipildys.
Gyvenimo kortosJums reikės pasigaminti kortas. Tam prireiks kelių lapų kartono, flomasterių ir trupučio vaizduotės.

Visų kortų nugarėlės turi būti vienodos. Iš viso jų turi būtų 14 (7 geros ir 7 blogos). Ant kortų turi būti parašyta ar ir iliustruoja tokie dalykai:
* bučinys (jausmų korta);
* karšta meilė (jausmų korta);
* sėkmė (likimo korta);
* turtas (likimo korta);
* kelionė (likimo korta);
* laisvė (likimo korta);
* draugystė (jausmų korta);
* skausmas (jausmų korta);
* nelaimė (likimo korta);
* skurtas (likimo korta);
* pavydas (jausmų korta);
* kerštas (jausmų korta);
* išdavystė (jausmų korta);

Galite sugalvoti ir savo žaidimo būdus, kaip išsiburti ar išburti kitus, tačiau rekomenduoju tokį:

Nežiūrėdami išmaišykite kortas ir tris nuo viršaus padėkite taip: pirmą viršuje, antrą per vidurį, trečią apačioje. Viršutinė reikš „šiandien“, vidurinė - „rytoj“, o apatinė - „poryt“.

Taip pat galima dėlioti ir piramidę, kad viršuje būtų viena korta, antroje eilėje - dvi, o trečioje eilėje - trys:
   Korta

  Korta Korta

Korta Korta Korta


Pirma (viršutinė) eilė reikš - „šią savaitę“, antra eilė su dviem kortomis reikš „šį mėnesį“, o trečia eilė - „šiais metais“.
Atsisveikinu su jumis, Estera. :) Gero pirmadienio! 

5 Komentarai

 1. Šiaip nesu niekada būsus ir tuo nelabai tikiu, bet buvo visai įdomu paskaityti :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. patinka man tokie dalykai. Nuotaikingas straipsnis! visą laiką skaitydama šypsojaus. AČIŪ :), gal reiks kelis pabandyt.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Daugumą burtų žinojau, nes anksčiau domėdavausi, bet vieną kartą kai buvau išsibūrus, tai visiškai neišsipildė niekas, todėl jau nelabai tikiu tais burtais :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Hah.. Nežinau ar verta tikėti tokiais, nes kažkaip nežinau... Nelabai patikima atrodo :D O pati bandei kada burtis ką nors panašaus? :D

  AtsakytiPanaikinti