Keičiamės kalėdiniais atvirukais!


Sveikos, merginos. Ppagaliau nusprendžiau jums pristatyti savo idėją, apie kurią galvojau jau tikrai ilgai. Ir vis stengiausi galvoti, kaip tą idėją išplėtoti ir įgyvendinti.

Ar esate kada nors gavę tikrą laišką? Ne elektroninį, o popierinį. Cha, aš galiu pasigirti, jog jau gana seniai vienos labai šaunios merginos dėka pradėjau užsiiminėti tokia šaunia veikla. Laiškų rašymas. Iš tiesų manau tas jausmas, kai gauni laišką, kuris adresuotas būtent tau - vienas iš geriausių. Labai labai noriu parodyti jums visoms, koks šaunus užsiėmimas tai yra, todėl sugalvojau pramogą-akciją-atrakciją mums visoms!

KEIČIAMĖS KALĖDINIAIS ATVIRUKAIS!

Jeigu nori gauti kalėdinį atviruką iš kitos paauglės ir taip pat pati išsiųsti kam nors šventinį sveikinimą, tau tereikia perskaityti žemiau esančias taisykles... :)

1. Pirmiausia jums reiks užsiregistruoti į mano el.paštą wilyte911@gmail.com . Į šį el.paštą jums reikia parašyti savo amžių ir savo namų adresą. Jis nebus publikuojamas viešai, jį sužinos tik viena mergina, kuri jums siųs sveikinimą. Taigi - amžius ir adresas, į kurį įeina viskas, pvz. Vilijai Jankūnaitei, Gėlyčių 4-15, Gėlyčiai, Lietuva. Tai yra vardas ir pavardė naudininko linksniu, gatvė su buto ir namo numeriais, miestas,  pašto kodas, šalis. 

2. Penktadienį, kai jos visos norinčios užsiregistruos, burtų tvarka jums bus paskirta mergina, kuriai rašysite kalėdinį sveikinimą. Apie tai, kaip, ką ir kur rašyti, pranešiu vėliau, bet pažadu jog jokių taisyklių nebus, t.y. bus kiekvieno laisvė, svarbiausia bus, jog jūsų gauta mergina gautų sveikinimą. 

Tad pradžiai registruokitės į mano el.paštą ir kvieskite prisijungti ir savo drauges. :) Galbūt čia susirasime naujų susirašinėjimo draugių. :)

Vilija.

15 Komentarai

 1. O nebus nesąžininga, jei aš išsiunčiu atviruką, o ta mergina, kuri turi man išsiųst atviruką to nepadaro?

  AtsakytiPanaikinti
 2. Anonimiškas - aš irgi apie tai pagalvojau, nes kartais pasitaiko, kad pamiršta, ar šiaip.. :D

  AtsakytiPanaikinti
 3. Fail...
  http://stardollnews-aigusteliena.blogspot.com/2011/12/priminimas-akcija-suteikime-vieni.html

  AtsakytiPanaikinti
 4. O koks ten kodas? :-D

  AtsakytiPanaikinti
 5. O kaip suzinoti savo pasto koda? ,,Taigi - amžius ir adresas, į kurį įeina viskas, pvz. Vilijai Jankūnaitei, Gėlyčių 4-15, Gėlyčiai, Lietuva. Tai yra vardas ir pavardė naudininko linksniu, gatvė su buto ir namo numeriais, miestas, pašto kodas, šalis''

  AtsakytiPanaikinti
 6. Pašto kodas kiekvienam miestui kitoks. :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. O atvirlaiski galima?

  AtsakytiPanaikinti
 8. Anonime - sveikinimą bus galima siųsti kaip tik norite.

  AtsakytiPanaikinti
 9. Būt fainai, kad į mano klausimą aukščiau atsakytum.

  AtsakytiPanaikinti