Konkursas (priminimas)Primenu apie konkursą. Tačiau net jei dalyvaus tik 2, kažkuri gaus auskariukus :)

Product_thumb_largeKoks konkursas?

Šis konkursas-maža dovanėlė švenčių proga. Manau kiekvienai smagu kažką laimėti, gauti. Tuo labiau, jei tai rankų darbo ir padaryta iš širdies. Galbūt šia dovana pasipuošite per Kūčias ar Kalėdas. Ką reikės daryti?
00trees24_largeKadangi šį kartą tai yra dovanėlė, jums daug pastangų tikrai nereikės įdėti. Jūs turėsite tapti TeenageDreams blog'o sekėju (jei dar neesate). Ir šio įrašo komentaruose parašyti vieną sakinuką, kodėl būtent jums turėtų atitekti ši dovana.Dalyvauti gali visi, turintys "Google" paskyrą. 
 Manau, kad tikrai nėra sunku ir tai puiki galimybė kažką gauti.
Ką galite laimėti?

Na, o dabar įdomiausioji dalis, kuri manau visiems labiausiai ir rūpi. Viena iš jūsų laimės nuostabius, violetinius auskarus, kuriuos įsteigė nuostabių papuošalų kūrėja Arūnė. Jei jūs neprasidūrusi ausų ar tiesiog auskarai ne jūsų skonio, galėsite juos padovanoti mamai, draugei ar sesei. 
DĖMESIO! LAIMĖTOJA BUS PASKELBTA 23 D.
LINKIU SĖKMĖS KONKURSE :)

Tumblr_mec0g3xorx1r78hd3o1_1280_large

3 Komentarai

  1. Reikia iš naujo parašyti , jei aš anksčiau parašiau ?

    AtsakytiPanaikinti
  2. Šiuos auskarus norėčiau laimėti, kadangi noriu juos padovanoti savo mamai, kuri tiesiog dievina violetinę spalvą, be to, noriu pradžiuginti ir nustebinti ją, nes tai būtų netikėta, graži dovanėlė su visa meile :)

    AtsakytiPanaikinti