Konkursas!

Sveikos panelės! Kaip diena? Aš tiesiogine to žodžio prasme nušalau nosį, lauke taip nesveikai šalta...

Kadangi gerbiami anonimai buvo pasipiktine mano konkurso pateikimu, tai rašau naują. Man patinka, kai reiškia kritiką tie, kurie nebijo ir daro tai ne anonimiškai. Bet likusių negaliu pakęst.

Product_thumb_largeKoks konkursas?

Šis konkursas-maža dovanėlė švenčių proga. Manau kiekvienai smagu kažką laimėti, gauti. Tuo labiau, jei tai rankų darbo ir padaryta iš širdies. Galbūt šia dovana pasipuošite per Kūčias ar Kalėdas. Ką reikės daryti?
00trees24_largeKadangi šį kartą tai yra dovanėlė, jums daug pastangų tikrai nereikės įdėti. Jūs turėsite tapti TeenageDreams blog'o sekėju (jei dar neesate). Ir šio įrašo komentaruose parašyti vieną sakinuką, kodėl būtent jums turėtų atitekti ši dovana.Dalyvauti gali visi, turintys "Google" paskyrą. 
 Manau, kad tikrai nėra sunku ir tai puiki galimybė kažką gauti.
Ką galite laimėti?

Na, o dabar įdomiausioji dalis, kuri manau visiems labiausiai ir rūpi. Viena iš jūsų laimės nuostabius, violetinius auskarus, kuriuos įsteigė nuostabių papuošalų kūrėja Arūnė. Jei jūs neprasidūrusi ausų ar tiesiog auskarai ne jūsų skonio, galėsite juos padovanoti mamai, draugei ar sesei. 

LINKIU SĖKMĖS KONKURSE :)

Tumblr_mec0g3xorx1r78hd3o1_1280_large


5 Komentarai

  1. Šį kartą, pranešimas apie konkursą, bent man - atrodo patraukliau :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Norėčiau laimėti šiuos auskarus todėl, jog noriu savo jaunesniajai sesutei padovanoti tai, kas primintų mane ir galėtų visada tai nešioti : )

    AtsakytiPanaikinti
  3. Noriu laimėti šiuos žavius auskariukus todėl, kad ši mažytė smulkmenėlė visada primins TD blog'ą, kuris gyvenime man reiškia nemažai, nes kiekvieną dieną jį tikrinu. :)

    AtsakytiPanaikinti