Mada: trumpai apie žiemos spalvas

   Žiema jau prasidėjus, o daugelis merginų/moterų nežino, kokios spalvos drabužius rinktis, kad atitiktų šio sezono tendencijas. Taip ir man buvo, tad nieko nelaukus puoliau į interneto platybes apsišviesti. Tai man pavyko gana neblogai, tad rasta informacija noriu pasidalinti su Jumis!

Spalvotas kailis


 Spalvotas kailis - gana šmaikšti šio sezono tendencija, bet jį pasirinkusi, tikrai neprašausite ir nebūsite apjuokta. Kailis, tai nebūtinai kailinis paltas! Tai pat drąsiai rinkitės kailines apykakles, liemenes, sijonus ir t.t. Ypač madingos žemės spalvos: šviesiai
ruda, žalia, tamsiai mėlyna, garstyčių.

VioletinėVioletinė spalva taip pat labai tiks šiam šaltam sezonui. Rinkitės įvairius violetinės spalvos ir jos atspalvių drabužius, aksesuarus, avalynę. Violetinės spalvos savo kolekcijose nepagailėjo ir garsūs dizaineriai, tokie kaip Prada, Lanvin, Christopher Kane ir kiti.

 Shocking pink ir jos atspalviai

Dar viena spalva šiam sezonui - shocking pink rožinė spalva. Rožiniai paltukai, paltai, šalikai, avalynė ir t.t. - puikus pasirinkimas! Pati, net nežinodama, kad ši spalva madinga, įsigijau ryškų rožinį šaliką - labai patinka ir nesigailiu. :)

 Burgundiško vyno raudona

 Šį sezoną madingos ir prabangios spalvos, o burgundinė - taip pat įtrauktą į sarašą. Rudenį, kiek pamenu buvo madingi šios spalvos lūpų dažai, nagų lakas, o žiemą - drabužiai, avalynė, aksesuarai. Man, asmeniškai, ši spalva graži, jauki ir šilta. :)Smaragdinė

Dar viena prabangi spalva - smaragdinė. Rinkitės įvairius šios spalvos atspalvius. Dizaineriai savo kolekcijose ypač naudojo žalią smaragdinę spalvą - labai gražu!
Tai tiek šiam trumpam straipsniukui! 
Laukiu komentarų su pagyrimais ir papeikimais. :)
Karolina*

10 Komentarai

 1. Geras straipsnis! Sužinojau apie madingas splavas. Patiko!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Neblogas straipsnis ! Galejau daugiau papildyti, bet neblogai ! Man patiko. :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Man irgi patiko, tik galėjai paieškoti daugiau nuotraukų ir pasakyti kokiose kolekcijos tos spalvos labiau dominavo... :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Straipsnis geras, bet jis būtų dar geresnis jei informacijos būtų nors šiek tiek daugiau.
  Iš šių metų spalvų tendencijų man patinka spalvoto kailio ir burgundiško vyno spalva.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Trumpas labai, bet patiko, ir šaunuolė kad mus apšvietei :D

  AtsakytiPanaikinti
 6. Neįtiko man šitos tendencijos :) Rengsiuos taip, kaip man patinka ;)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Neįtiko man šitos tendencijos :) Rengsiuos taip, kaip man patinka ;)

  AtsakytiPanaikinti