Naujųjų metų pažadai


Visų pirma - sveikos! Norėčiau aptarti tai, kad artėjant naujiems metams daugelis iš mūsų čiumpa tuščią popieriaus lapelį ir užsirašo, ko trūksta, kad gyventų geriau, maloniau, prasmingiau ir pilnavertiškiau. Tačiau didžioji dalis planų žlunga dar nė nepradėti vykdyti dėl įvairių priežasčių - valios trūkumo, nepasitikėjimo savimi ar dėl norų neatitinkančių realybės.. Norėčiau jums pateikti TOP 8 Naujųjų metų norus mūsų amžiaus tarpe:


1. Numesti svorio, tapti lieknu, pradėti sveikai maitintis.

Nesvarbu, kaip jūs pavadinate šį tikslą, tačiau jis visuomet būna populiariausių Naujųjų metų tikslų viršūnėje. Greičiausiai todėl, kad gruodį tenka ne kartą prisėsti prie gardžiausiais valgiais nukloto stalo ir nuo jo atsistojus sunkiai užsisega kelnių saga.

2. Mesti rūkyti.

Žadėti mesti rūkyti ar atsikratyti kokio nors kito žalingo įpročio taip pat labai populiaru. Naujieji metai tokiam pažadui atrodo pati tinkamiausia proga.

3. Praleisti daugiau laiko su šeima ir draugais.

Per šventes susitinkame su draugais, sėdame prie bendro stalo su šeima, smagiai leidžiame laiką, tad automatiškai pradeda graužti sąžinė, kad tokių progų per metus pasitaikė labai nedaug.

4. Mėgautis gyvenimu. 

Juk jūs taip pat buvote tokį tikslą sugalvoję, tiesa?

5. Išlįsti iš skolų ar susitaupyti šiek tiek pinigų.

Tai amžina problema ir amžinas tikslas, nes pinigų niekada nebūna gana. 

6. Pradėti geriau mokytis.

O kas gi šito nenori! Juk kiekvieno svajonė mokytis idealiais pažymiais, nesukti sau galvos kaip išsitaisyti prastus pusmečius ar trimestrus.. Tačiau valios ne visiems užtenka.

7. Geriau sutarti su tėvais.

Kuo mažiaus pykčių su tėvais, tuo daugiau privilegijų tau.

8. Tapti geresniu žmogumi

Šį tikslą taip pat gali lydėti pažadai labiau pasitikėti savimi, būti tolerantišku, išmokti pastovėti už save, būti dosnesniu. Trumpiau tariant, tapti tobula žmogaus versija. Tačiau, ar užteks vienerių metų šiam tikslui pasiekti?

Kokius tikslus Naujiesiems metams kelia žymūs žmonės?

 • Ešlė Simpson (Ashlee Simpson): dainininkė, žymiosios Džesikos Simpson sesuo norėtų daugiau laiko praleisti su savo sūnumi ir tapti geresne mama.
 • Kortnė Koks (Courtney Cox): žymaus serialo „Draugai“ žvaigždė praėjusius metus pradėjo be jokių tikslų ir pažadų.
 • Džastinas Timberleikas (Justin Timberlake): karštasis dainininkas yra pasakęs: „Šiais metais aš pažadėsiu mažiau, kad, jei viskas eisi blogai, būtų mažesnis nusivylimas, o jeigu gerai – didesnis pasitenkinimas“.
 • Bilas Murėjus (Bill Murray): populiarus aktorius, komedijos žanro atstovas taip išsakė savo troškimą: „Suprasti, kad mano gyvenimas iš tiesų yra absoliučiai puikus!“

Kaip tesėti sau duotus pažadus?

Kiekvienam pažadui - vis kita motyvacija, tačiau jei tai yra tikrai DIDELIS noras, apie kurį jau ilgai galvojote, tereikia valios. Lengva pasakyti, bet sunku padaryti.. Norą užsirašyti kaip priminimą ir kiekvieną dieną sau pakartoti ką pažadėjai. Arba susirašyti visus galimus rezultatus ir tada vis priminti sau, kad verta dėl to pasistengti. Bet visi žinom kaip su tais norais būna.. :p

Tiek šiam kartui, na o jums visoms/iems - linkiu daug neprisižadėti, o jei jau prisižadėjote įvykdyti :) 

4 Komentarai

 1. jei pažadėsiu, reiks stengtis, nors tai man nebūdinga

  AtsakytiPanaikinti
 2. kazkaip pries naujuosius niekada pazadu nekuriau, taciau per visus metus susigalvoju milijona :D

  AtsakytiPanaikinti
 3. Straipsnis geras, bet po kurio laiko radau vos ne lygiai tokį patį čiahttp://www.dormeo.lt/straipsniai/naujuju-metu-planai?t=a
  Kopijavai?

  AtsakytiPanaikinti