Pamastymai apie laimę. Kas jums ji yra?


Sveikos, merginos! :)

Mano brolis šiandien paklausė manęs "Kas yra laimė?". Su juo pasikalbėjau apie tai ir manau, kad jis jau suprato. O jūs suprantate ką tai reiškia? Paskaitykite mano straipsnelį, o gal net labiau pamastymą ir daug, daug nuomonių.

Laimė..? Kas tai yra - laimė..? Manau, kad šią savoką labai sunku paaiškinti, o galbut ir visai neįmanoma. Mes visi esame skirtingi žmonės - nors daug kuo mes ir panašūs. Mes skiriamės išvaizda, savo charakteriu, savo pasaulizmu. Taip pat visi skirtingai suprantame kas yra laimė. Vienam laimė atnešam smulkmena, o kito net nenudžiuginsi su visais pasaulio turtais. Mažam vaikui gal laimė yra gauti saldainių, o kitam ir didelis kalnas saldumynų nepatiks. Vienam žmogui laimė yra - turėti šeimą, būti kartu su ja, kitam labiausiai patinka vienišiaus gyvenimas. Kažkas jaučiasi laimingas vaikšciodamas gamtoje, o kitas tą laimę patiria vaikšciodamas betoninėse miesto džiunglėse.Vienas patiria laimę - skaitydamas knygą, klausydamasis muzikos, grožėdamasis paveikslu, o kitam privalomai reikia linksmybių klube, bare ar kažkur panašiai. Vienas žmogus gali būti laimingas kai padeda kitam, o kitas laimingas - kai jam padeda.. Daugumai iš mūsų laimė tai materialinės vertybės, daiktai, kuriuos išdidžiai rodysime draugams ir pažįstamiems, o vėliau pastatysime į lentyną dulkėti..

Ką daryti, kad būtum laimingas?
Šypsokitės kuo dažniau, nors ir nesinori. Pamatysite, nuotaika iškart pagerės. Geriausias vaistas nuo liūdesio! 

Kai liūdna ir jautiesi nelaiminga, negerk alkoholio! Prisimink, koki nepakartojama prisiminima.. Ir bus žymiai geriau!
Kasdien suteikite sau koki nors malonumą: pvz.: gėlių puokštę, nusipirkite mėgstamą knygą, nueikite į kiną ar pasikeiskite šukuoseną, pasidovanokite sau mielą niekutį ir pan...
Kai susinervinate, pagalvokite, kad kitiems sekasi daug blogiau, tada į savo padėtį pažvelgsite kitomis akimis.
Mano nuomonė:
  Laimė yra visą laiką būti geros nuotaikos, kai turi gerus draugus kurie žinai kad galvą dėl taves padėtų, gal net kai turi ta vieną ypatinga žmogu šalia. Laimė yra ką nors mokėti, išmanyti, laimė yra pasitikėti savim, laimė yra visur, visada, kiekvienam daikte ir kiekvienam žmogui ir gamtoj yra laimė.
Kitų nuomonės:

Barbora: 
Laimė - tai jausmas tavyje yra pats maloniausias ir tu supranti, kad gyventi yra nepaprasta..


Roneta:
Laimė. Tai turbūt sąvoka be teisingo atsakymo. Kiekvienam žmogui laimė yra skirtingas dalykas, ir kiekvienas ją skirtingai suvokia. Vargšui laimė gali būti dar šiltas kepalas duonos, tuo tarpu turtingasis šokinėja iš laimės dėl geriausios firmos naujo automobilio, kurių tikriausia garaže turi dar penkis. Tačiau laimė vis dėlto mano manymu nėra susiįjusi su meterialiaisiais dalykais. Kas yra laimė man? Skirtingu atvėju turbūt ir skirtinga laimė yra į tam tikrus dalykus. Dabar aš būčiau laimingiausia pasaulyje gavus puodeli šiltos kavos su zefyrais. Bet tai turbūt irgi laimė dėl daiktų, ar ne? Esu laiminga tuomet kai mano artimieji yra sveiki, juos supa vien gėris, kai jiems viskas gerai, aš laiminga kai jie laimingi. :) Taip pat jaučiuosi laiminga kai kažkam galiu kuo nors padėti, laiminga esu kai rašau. Tačiau man labiausia patinkanti laimė yra ta kuomet jautiesi kaip laimingiausias žmogus pasaulyje be jokios priežasties. Tai yra tikrų tikriausia laimė.

Paulina:
Kai išgirstu 1D dainą ar pamatau nuotraukas, kai mano šeima ir patys geriausi draugai yra laimingi.

Aušra:
Laimė - tai kai žmogui pasiseka ką nors ivykditi.

Viktorija:
Manau, laimė tai yra, kai turi šalia savęs mylimus žmones, draugus, šeimą. Kai gali padėti kitiems. Kai džiaugies, kad gyveni, kai negalvoji apie blogus dalykus.
Ugnė:
 Matyti laimingus draugus ir šeimą.
Ramunė:
Laimė – teigiama emocija, emocijų spektras, jausmas ar būsena, pasireiškianti įvairiais jausmais – pasitenkinimu, ramybe, dvasine pusiausvyra, džiugesiu, dideliu, jausmingu džiaugsmu. Tai gyvenimo pilnatvės subjektyvus jausmas, kuris kyla tenkinant dvasinius pažinimo, bendravimo, estetinius ir fiziologinius poreikius, tai idealybės ir esamybės faktinis ar įsivaizduojamas atitikmuo. Laimė susijusi su gyvenimo tikslo ir prasmės klausimais.
Filipas:
Laimė? nu man laimė tas kaip įgyvendinu tai kas atrodė neimanoma, kaip kažkas padaro kažką dėl manęs kad man būtų nauda, laimė tai neapsakomas jausma, žodis (ir neapibrėžiamas ir beribis ).
Monika:
Laimė tai kai būni laimingas ką nors gaudamas, galbūt duodamas, ar veikdamas kokią nors veiklą kuri patinka, nors šiaip prie mano laimės sąvokos dar galima pridėti begalę dalykų. Man laimė yra kai dainuoju ar groju. Sakyk ką nori, laikyk beprote, bet taip yra.
O kas jums yra laimė?

Taip pat merginos, ką manote apie šitą įdėja, kad būtų vient tik nuomonės ir trumpas apibendrinimas? :)
Su šiuo trumpu straipsneliu atsisveikinsiu iki kitos dienos, o gal dar net šiandien pasirodysiu. :p
Iki, Estera.

6 Komentarai

 1. Bent man laimė - tai neapčiuopiami materialiniai dalykai. Seniau, galbūt labiausiai nudžiugdavau kai kas padovanodavo saldainį, o dabar nuomonė visiškai pasikeitė.. Kai matau besidžiaugiančius, sveikus, laimingus žmones, tuomet ir aš būnu laiminga :)
  Tokią nesąmonę parašiau, bet turbūt supratot. Ačiū už tikrai įdomų ir gerą straipsnį :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Visiškai sutinku su tavim! :) Dėkui :p

  AtsakytiPanaikinti
 3. Visos nuomonės ir yra kaip didelis laimės apibrėžimas : )

  AtsakytiPanaikinti
 4. Nekažką, nekažką.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Straipsnis įdomus, prasmingas. Bet pamačius pavadinimą iš karto mintyse: Kas ta laimė, kas ji čia tokia yra?:D

  AtsakytiPanaikinti
 6. įdomus straipsnis, šiaip niekada nesusimąstydavau ką ji galėtų reikšt, net dabar jei kas paklaustų nemokėčiau atsakyt. Bet kai kurių nuomonės labai geros :).

  AtsakytiPanaikinti