"Requiem for a Dream"

Sveikos, merginos! Na ir kaip jūsų pasaulio pabaiga praėjo? Laukiau, laukiau - ir nesulaukiau. Na, noriu dar vieną filmą pristatyti į rubrika "Filmai". Tai yra "Requiem for a Dream". Man jis labai patiko! Tikiuosi, kad ir jums patiks.. :))

Tikriausiai būtų sunku surasti jaunuolį, negirdėjusį apie filmą 'Requiem for a Dream'. Kurį laiką aš ir buvau viena tų, tik girdėjusių. Nenusivyliau.
Visų pirma, filmo sėkmę lemia puikus režisierius Darren Aronofsky. Darren Aronofsky patinka sužadinti vaizduotę, priversti žiūrovus kankintis ir pasibaigus filmui, bandant atsakyti į įvairius klausimus.
Mane ypač sužavėjo ir paveikė filmo garso takelis. Jis padėjo didinti įtampa. Efe
Kadangi 'Requiem for a Dream' žiūrėjau kartu su draugu, kartais įsiterpdavau pasakydama, kaip mane žavi filmavimas. Filmą patiko žiūrėti ir todėl, kad visi pagrindiniai aktoriai man buvo nauji, nematyti. Manau, tai padėjo dar labiau patikėti filmu, įsijausti, nesieti herojų su anksčiau matytais vaidmenimis. Tuo labiau, visi aktoriai suvaidino labai įtikinamai.Filme lygiagrečiai vaizduojami vienišos, be perstojo žiūrinčios televizorių našlės Saros Goldfarb, jos sūnaus Hario, šio draugės Marion ir narkotikų prekeivio Tyrone gyvenimai. Po to, kai sužino, kad dalyvaus TV žaidime, Sara pradeda vartoti dietines tabletes, nes bijo, kad jai netiks laimėta raudona suknia. Tuo pat metu Harris ir jo draugai vartoja kokainą ir heroiną. Narkotinėms medžiagoms užvaldant protą, kūną ir, galų gale, sielą, visų jų gyvenimas pradeda spirale ristis atgal..
'Requiem for a Dream" - nuostabus filmas. Tie, kurie jo dar nematėt turit suskubti, nes jis nuostabus.


AKTORIAI:
Ellen Burstyn
Jared Leto
Jennifer Connelly
Marlon Wayans

Christopher Mcdonald

Mano nuomonė 
Man tikrai patiko! Tikrai privertė pamastyti.. 10/10
Sigitos nuomonė 
Man filmas labai patiko, duodu 10\10. Filmas su Jared Leto (echelon'ai nesnauskit!)
Aistės nuomonė 
Manau, kad šis filmas yra sukrečiantis ir parodantis tikrąjį narkomano gyvenimą. Laikinas laimės pliūpsnis nesuteikia jokios gyvenimo prasmės, o tik sugriauna ateitį. Visos gyvenimo tamsybės, pradėjus naudoti narkotikus, puikiai atskleidžiamos, visiškai nedangstant tiesos.
O filmas man labai patiko : puikūs aktoriai, puikus siužetas ir pritraukianti liūdnų žmonių istorija. 10/10
Paulinos nuomonė
Tikrai neblogas filmas, po filmo - labai daug galvojau.. 10/10
                                                   Ugniaus nuomonė
Patiko mintis, verčiantis susimastyti. 10/10
O ką  manai tu..?
Iki, Estera.

9 Komentarai

  1. Pirmą kartą girdžiu apie šį filmą, reikės pasidomėti

    AtsakytiPanaikinti
  2. Šitą filmą vertą pažiūrėti vien dėl Jared.. :D <3 paskutinį kartą prašau, aprašyk filmą 'Suicide Room' :D

    AtsakytiPanaikinti
  3. Nepatinka man jūsų straipsniai, būtų viskas gerai jei jūs ne įsivaizduotumėt dievais.. Jog esat karaliai. nepatinkat man jūs. ir kodėl reakcijose yra tik ačiū, patiko ir naudinga, kodėl nėra tokios kaip nepatinka, nenaudinga. Bijot kritikos, tai gėda jums..

    AtsakytiPanaikinti
  4. Skaidre - me too tik del Jared ziurejau. :DD (senai kazkada kai maciau, o vakar vel perzejau - is naujo :D)Pasistenksiu!
    Tomui - jug visiems neitiksi. :) Atleisk, bet visas nuomones sudedu. Ir jei visiems patinka - tai, ka daryt..?

    AtsakytiPanaikinti
  5. Pritariu tomui, gaidys ta td, pasiputeliais vaidinat daugiau nieko

    AtsakytiPanaikinti
  6. Tomai, Giedriau, būtų juokinga jeigu nebūtų graudu. :)

    AtsakytiPanaikinti
  7. Nė nesu girdėjus šio filmo (gėda man..) :D Giedriau, Tomai - kaip suprast, vaidinam karalius? Juk tai merginų blogas, be to, niekas čia nieko nevaidina, jei nepastebėjai, mes esam lygiai tokie pat paaugliai kaip jūs :)

    AtsakytiPanaikinti