Rubrika '' Serialai'' - Slaptasis ratas


Sveikos mielosios šį jau gan vėlų vakarą! :) Kaip praėjo jūsų savaitgalis? Tikiuosi nors šiek tiek er savaitgalį pailsėjote nuo mokyklos ;) Na atostogos pamažu artėja, o tai yra labai džiugina, o kad per jas nenuobodžiautumėte, pristatau jums serialą pavadinimu ''Slaptasis ratas''

Apie ką šis serialas?

Slaptasis ratas, tai labiau fantastinio žanro serialas apie mergina vardu Kesi Bleik. Mergina, po tragiškos mamos žūties gaisre, išvažiuoja gyventi pas savo močiute į Chance Harbor miestelį Vašingtono valstijoje.
Ten Kesi nieko nepažįsta, ir vis dar bando atsigauti 
po tokios skaudžios nelaimės. Turbūt galvojate kur jos tėvas? Bent jau jai nuo mažens buvo pasakota kad jis įšėjo dar tada kai ji buvo visai maža, ir greičiausia jis yra taip pat miręs. Kesi yra naujokė mokykloje, tačiau kažkodėl visi ją pažįsta, ir daugelis jos laukė, tad merginai nesunku ten susirasti draugų. O ypač didelį susidomėjimą ją pradeda rodyti Adamas. Atrodo, eilinė paauglės istorija, tiesa? Tačiau, dar kiti 5 šios mokyklos mokiniai yra visai kitokie nei kiti : Adamas Konatas, Diana Meade, Fei Čemberlain, Melisa Glaser ir Nikas Amstrongas, o tarp jų ir Kesi Bleik , yra kitokie, jie yra raganiai, ir jie penkiese praktikuoja magiją. Jų tėvai buvo sudarę raganų slaptąjį ratą, tačiau prasidėjo baisūs dalykai ir jie už tai buvo baudžiami, nes šešių galia galėjo padaryti siaubingus dalykus. Tad vieną dieną ir Kesi sužino kad yra viena iš jų, žinoma iš pradžių ji netiki tuo, kas patikėtų? Tačiau po mažu viskas tampa vis aiškiau, ir mergina supranta kokia yra jos prigimtis, tai įsiaiškinti padeda ir rasta jos mamos šešėlių knygą( kiekvieno paauglio tėvai tokią tūrėjo, ir ten rašė įvairius burtažodžius ir pan.). Tačiau ar jie užbaigs slaptąjį magijos ratą? Ir kaip viskas baigsis tarp Kesės ir Adomo, sužinosite tik patys pažiūrėję šį serialą. :)

Personažai

Susipažinkime geriau su serialo personažais . :) 

Pagrindinį Kesi Bleik vaidmenį atlieka Britt Robertson. Kesi Bleik užaudo nežinodama savo tėvų praeities, atvažiavusi į naująjį miestą mergina sužino jog yra ragana! Tai ją labai sukrečia, tačiau vėliau mergina pradeda žavėtis magija. Tačiau ji sužino jog jos magija yra tamsioji, paveldėta iš tėvo pusės. Tad Kesė yra blogoji ragana. Mergina blaškosi tarp jausmų Adamui( iki atvykimo Kesi, jis draugavo su Diana), bei Džeikui ( Niko vyresniajam broliui) 

Adamas Konatas - jo vaidmenį atlieka Thomas Dekker'is. Adamas yra vienas iš Slaptojo rato narių, iki šiol jis draugavo su Diana, tačiau jis visuomet iš girto tėvo pasakojimų girdėjo kad jam žvaigždžių lemta būti su Kesi, ir jai atvykus vaikinas suprato kad tai nebuvo geriančio tėvo paistalai, ir pajaučia jai nenuvaldomą trauką.

Diana Meade - Adamo mergina, o vėliau paaiškėja dar ir Kesi sesuo! Ji buvo pirmoji kuri atrado savo šeimos Šešėlių knygą, ir ji subūrė visą Slaptąjį ratą. Vos atvykus Kesei tampa geriausiomis draugėmis, nors dėl jos atvykimo ir susipyksta su ilgamečiu draugu Adamu.
 Fei Čemberlein -  vaidina Phoebe Tonkin ( ją galite žinoti iš H2O ar Vampyro dienoraščių)
Pasipūtusi, jaučianti pranašumą prieš kitus, savanaudė. Tai žodžiai atitinkantys Fei. Iki rato sujungimo mergina mėgavosi raganos galiomis, bet jį sujungus ir kiekvienas prarado savo individualią galią, tad ji iš visų jėgų stengiasi atgauti savo galias.
Melisa Glaser, vaidina Jessica Parker Kennedy - turbūt pati ramiausia ir mažiausia besireiškinti mergina iš viso rato. Ji draugauja su Niku. Tačiau jam mirus mergina skęsta į depresijos liūną, ir pradeda vartoti narkotikus. 

Nikas Armstrongas, vaidina Louis Hunter. - Maištingas vienišius, tačiau vėliau pradeda draugauti su Melisa. Tačiau vaikiną apsėda blogis, ir jis Dianos tėvas buvo priverstas jį nužudyti. 

Džeikas Armstrongas, vaidina Chris Zylka. Jis vyresnysis Niko brolis, atvykęs į miestelį po pastarojo mirties. Priklausė raganų medžiotojams, tačiau atsirado jausmai Kesei ir jis prisidėjo prie Slaptjo rato.

Mano vertinimas

Serialas nebuvo toks, dėl kurie eičiau iš proto ir su nekantrumu laukčiau kitos serijos, tačiau jis buvo įtraukiantis. Daugelis šį serialą lygina su TVD kadangi jie abu yra režisuoti to pačio režisieriaus. Tačiau jie abu be galo skirtingi ir jokiu būdu nėra panašūs! Serialas užkabina, savo mistika, įtraukia paauglių istorija, pamoko gyvenimiškų pamokų, o svarbiausia parodo kitokį pasaulį, o kartais pažiūrėti koks gali įvairus būti pasaulis yra visai įdomu, ar ne? :) 
Šį serialą vertinu 
8 su dideliu pliusu / 10
9 negalėjau duoti, dėl to jog jis nebuvo toks kažkuo ypatingas ir viskas buvo gan nuspėjama. 
Beje šio serialo yra tik vienas sezonas, ir kiek skaičiau niekad neplanuoja kurti naujo. O gaila . . .

Serialą nemokamai galite žiūrėti ČIA :))
Na šiandien tiek, tikiuosi sudominau tuos kurie dar nebuvo matę šio serialo, ir taip pat laukiu nuomonės iš tų kurie jau gerai žino šį serialą :)
Iki susitikimo, Roneta :)

10 Komentarai

 1. Šio serialo mačiau gal tik kokias šešias serijas, bet ir jų man užteko susidaryti savo nuomonę. Bent man, šis filmas per daug nuspėjamas ir nuobodus. Jokių įdomių įvykių, nelabai gražūs aktoriai (man visada svarbu, kad būtu gražūs aktoriai :D) ir šiaip neužkabinantis. Tas šešias serijas teko nenoriai žiūrėti, nes tuo metu ieškojau fantastikos susimaišiusia su mistika... Žodžiu, šį serialą vertinčiau galbūt 5 :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Evelina - jo, tikrai sutinku dėl nuspėjamumo. Man kažkodėl kaip tik yra žymiai įdomiau kai aktoriai nėra kaip ką tik nuo podiumo nužengią modeliai. ;D Tuomet serialas įgauna to tikrumo. Na gaila kad serialas nepatiko :(

  AtsakytiPanaikinti
 3. O aš žiūrėjau visas serijas ir man patiko, labai laukiu kito sezono, visai nieko serialas. :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Aš mačiau visą šį serialą. (Taip sakau, nes tęsinio nebus). Ir galiu pasakyti, kad man visai patiko. Siužetas nėra jau labai nuspėjamas, kūrėjai išties palieka daug klaustukų kiekvienoje serijoje, priverčia laukti kitų serijų. Ypač įdomūs veikėjai, kurie serialui sukūrė itin gerą aplinką. Visi skirtingi, įdomūs ir negaliu sakyt, kad labai jau negražūs. 9/10

  AtsakytiPanaikinti
 5. Manęs nelabai sudomino, o be to aktoriai tikrai negražūs :D

  AtsakytiPanaikinti
 6. Sutinku su Gabyx2 , serialas tikrai nėra labai blogas, pati žiūrėjau ir per daug nuspėjamas nėra... aktoriai kaip tik man gražūs. :D na, čia turbūt labiau patiktų tiems, kas mėgsta fantastinius filmus. :) vertinu 9/10 :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. iš aprašymo susidomėjau, ir gal traukia pažiūrėt vien tik dėl to, kad šiek tiek panašus į VD, nors kai paskaičiau komentarus dabar suabejojau :D, o dėl grožio.. :D man tik pagrindinė veikėja graži. Na jei kokią dieną tikraaai neturėsiu ką veikt, būtinai pažiūrėsiu šį serialą :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Ajajai, pats geriausias serialas pasaulyje!!!!
  Vienintelis serialas, kuris privertė kiekvieną dieną galvoti tik apie tai, kaip grįšiu namo ir žiūrėsiu kitą seriją (galbūt todėl ir peržiūrėjau jį visą per 5 dienas :D)
  Skaudu, jog nebebus kito sezono, tačiau manau, kad TSC visada išliks mano širdyje <3

  AtsakytiPanaikinti
 9. man iš pradžių sudomino filmas, laukiau naujos vis serijos , bet po to kažkaip rečiau bežiūrėjau

  AtsakytiPanaikinti