Ryškios detalės - bet kokį tamsų derinį, padarys gražų ir spalvotą!

Sveikos. Labai atsiprašau, kad vakar neįkėliau žadėtojo straipsnelio apie knygas (fotoaparatas išsikrovė :/). Jo turėtumėte sulaukti greitu metu, kai sukelsiu nuotraukas. :) O kol kas, sugalvojau parašyti straipsnį gan gera tema. Tad skaitom :)

Turbūt būna dienų, kai tingisi galvoti ką apsirengti. Užsimauni senus džinsus, pilką palaidinę ir šilta, didelį megztinį, bei aišku, apsimauni nudrožtus, juodus batus...  O ar nenorėtum savo derinį padaryti gyvesnį? Na ir kas, kad dabar žiema? Nebūtina rengtis tamsiomis spalvomis kaip: juoda, pilka, tamsiai mėlyna ir t.t. Ne! Jei jau labai nemėgsti ryškių, vasariškų spalvų, tai tau turiu labai gerų pasiūlymų, kaip padaryti tavo derinį ne tokį tamsų, bet ir išskirtini! :)

Didelis, šiltas, ryškus šalikas

Pati geriausia derinio detalė, gali būti šalikas! Šiuo metu, ypač madingi aplink kaklą užsivyniojami dideli, šilti šalikai. Nesuklysi jį nusipirkdama. Be to, jei mėgsti rengtis tamsiai, patariu rinktis šiek tiek ryškesnį variantą. Jis puikiai tiks prie: megztinio, golfos, švarkelio, bei prie kitų dalykų. :)


Pats puikiausias pavyzdys kaip galima atrodyti išskirtinai. Mėgsti rengtis tamsiai? Tai nieko blogo, tiesiog kartais, nepadaugink tamsių spalvų. Stenkis įmaišyti šiek tiek ryškesnių spalvų, kad derinys neatrodytu jog eini į laidotuves... 

Kojinės

O taip! Puikiai perskaitėt. Maždaug prieš metus, kai treniruotės vykdavo lauke, buvau pamėgusi nešioti ryškias kojines! Tik įsivaizduokit - apranga tamsi, tik kedai šiek tiek mėlyni.. Pasižiūri į kojas.. O ten geltonos kojinės! Iš karto pasidarydavo linksmiau. :) Tad jei šalikas Jums nelabai priimtinas variantas, rinkitės žaismingas, bei spalvingas kojines. Kurios ne tik Jums, bet ir kitiems praskaidrins dieną. Jos gali būti ne tik vienspalvės, bet ir su įvairiais raštais, bei paveikslėliais: varlytės, širdutės, paukščiai ir t.t. :) 
Be to, stenkitės, kad jos išsikištų. Nes jei jų nesimatys, nebus to kontrasto, apie kurį aš kalbu. :>

Štai čia toks paprastas derinys, kuriame dominuoja vien balta spalva (na yra ir pilka, bet dauguma - baltos). Manyčiau, toks derinys, atrodo gan šiltas ir mielas. Tetrūksta tik pakabučio su meškučiu :p Na, o kojinės, čia kuo puikiausiai tinka. Juk balta spalva ir yra išskirtinė tuo, kad prie jos viskas dera ;)

Apyrankės/laikrodžiai/pakabučiai

Ši tema gan plati. Netikiu, kad yra mergina, kuri visai nesipuošia. Juk kai norisi pasipuošti, pirmas dalykas apie kurį pagalvojate - "Kokius auskarus, pakabuką dėtis?". Juk šie, mano išvardinti dalykai, vienaip ar kitaip, atsiranda kiekvienos merginos kasdienybėje. Tad nieko nelaukusi, rodau derinių :)

Turbūt pastebėjot, kad beveik kiekviename mano sukurtame derinyje yra marškiniai... O taip, šiuo metu, bent man - marškiniai yra patys reikalingiausi (džiaugiuosi, kad mama man juos prigriebė, už itin mažą kainą :)). Bet kol kas, ne apie tai. Kaip matot, parinkau vėl baltą/juodą derinį, kuriame įmaišytą aukso. Manyčiau tai pats paprasčiausias derinys, kokį tik begalima sukurti :)

Šiam kartui tiek. Dar norėjau parašyti apie ryškias rankines, bet jaučiu, kad ir taip daug prirašiau.. Nežinau ar buvo įdomu, bet bent jau man, ši tema yra labai aktuali, tad pasidalinau ja su Jumis :) 

Ačiū, kad skaitėt!

Evelina :*8 Komentarai

 1. Nelogiškass pirmas paveikslėlis po antrašte apie ryškų šaliką. Kodėl tada įdėjai nuotrauką su paprastu pilku šaliku?

  AtsakytiPanaikinti
 2. Ups, turbūt ne tą įkėliau... Bėgu taisyt :D

  AtsakytiPanaikinti
 3. Man patiko ! :) Man irgi marškiniai labai svarbu pastaruoju metu!

  AtsakytiPanaikinti
 4. Ahh, dievinu marškinius. Šaunus straipsnis.
  Derinukai tokie mieli.

  AtsakytiPanaikinti
 5. norėčiau tokių drabužių... ypač ryškaus šaliko :o, tik va, kad nėr kur man tai nusipirkt...

  AtsakytiPanaikinti