Šiuolaikinis jaunimas..

Dar kartelį sakau jums"hey"! Aš vėl čia, pasiruošusi jums padovanoti dar vieną straipsnelį :)
Taigi, ne per seniausiai mokykloje rašėme rašinėlį tema "šiuolaikinis jaunimas". Kadangi jis buvo straipsnio interneto skaitytojams forma ir mano darbas buvo įvertintas geriausiai klasėje, nutariau juo pasidalinti ir su jumis :p Žodis į žodį.

"Mieli skaitytojai,
Kreipiuosi į jus norėdama išreikšti savo nuomonę apie šiuolaikinį jaunimą ir jo vertybes. Nieko naujo, kad suaugę žmonės šiais laikas linkę sakyti, jog jų laikais tokio jaunų žmonių elgesio nebuvo, kad jaunesni privalėjo gerbti vyresnius. Tačiau nejau niekam nekyla klausimas, kodėl taip yra? Kodėl ši karta taip skiriasi nuo ankstesnės?
Mes, jauni žmonės, su vis dar besiformuojančiu požiūriu į gyvenimą, matome asmenis, sėdinčius valdžioje ir ieškančius kuo daugiau naudos sau, grobstančius svetimą turtą, o per įvairias laidas skandalas po skandalo apie suaugusių žmonių elgesį ir gyvenimą. Kokį pavyzdį mes matome?
Kalbant apie garbaus amžiaus žmonių nuomonę, jog šiuolaikinis jaunimas yra visiškas blogis, galima būtų pastebėti ir jų "pavyzdingą" elgesį. Įlipę į autobusą, jie geriau kažką iš jo išmes, negu pastovės, kol pasieks savo reikiamą stotelę. Kur dingo žodis "prašau"?
Jie komentuoja ne tik mūsų elgesį, bet ir išvaizdą, stilių ar šukuoseną. Keičiasi laikai, keičiasi ir žmonės, deja, ne visi tai supranta.
Neretai sulaukiame ir pastabų : "žinote tik savo teises, tačiau jokių pareigų", arba "privalote gerbti vyresnius". Mes privalome juos gerbti, bet mainais norėtume ir šiokios tokios pagarbos sau.

Kai pamatote temos pavadinimą "šiuolaikinis jaunimas" tikriausiai tikitės pasvarstymų "kas iš jų išaugs..?", tačiau vertėtų pasvarstyti, kodėl mes tapome tuo, kuo tapome? Nejau patys augdami suformuojame tokį požiūrį į gyvenimą? Ką užauginote, tą ir turite. Pakeiskit savo elgesį ir požiūrį, tuomet keisimės ir mes."

Štai. Tiesą pasakius, kiek nustebau, kad mokytojai taip patiko mano rašinys, nes buvau įsitikinus, jog ji tikisi atsiliepimo iš blogosios pusės. Bet išgirdusi kokia tema rašysime rašinį pagalvojau "Na jau ne, nepasakysiu apie savo kartą nė vieno blogo žodžio, nors ir gaučiau neigiamą pažymį". Na, pasirodo gavosi priešingai :) Esu nukentėjusi ne kartą dėl kategoriškos savo nuomonės ir galbūt pernelyg dažno jos reiškimo, šį kartą pasisekė :]
Ačiū tiems, kurie perskaitėte :) Iki kito karto!


10 Komentarai

 1. PASIKEISK KORTELĘ JĖZAU KIEK KARTŲ REIKĖS KARTOTI

  AtsakytiPanaikinti
 2. Vaje, kaip mandagiai parašyta :) Kaip liepsi anonime.
  O tau anonime #1 AČIŪ! :p

  AtsakytiPanaikinti
 3. Įdomus straipsniukas! Trumpas, aiškus ir teisingas. Ačiū tau ;)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Tikrai gražus ir geras rašinys. Nesistebiu, kad buvai įvertinta geriausiai ;)

  AtsakytiPanaikinti
 5. trumpas, geras rašinys - straipsniukas :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Įdomi nuomonė ir, mano nuomone, visai teisinga;) Bet kitą vertus netokie jau mes ir nekalti... Tiesą sakant, anksčiau nesusimąsčiau, kodėl mes tokie užaugom, bet nemanau, kad dėl to kalta aplinką.Taip, ji daro didelę įtaką mūsų formavimuisi, bet mes patys galime atsirinkti ką reiktų pasiimti, o ko ne. Tad visą kaltę versti į suaugusiųjų pusę, manu, nelabai teisinga:)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Įdomi nuomonė ir, mano nuomone, visai teisinga;) Bet kitą vertus netokie jau mes ir nekalti... Tiesą sakant, anksčiau nesusimąsčiau, kodėl mes tokie užaugom, bet nemanau, kad dėl to kalta aplinką.Taip, ji daro didelę įtaką mūsų formavimuisi, bet mes patys galime atsirinkti ką reiktų pasiimti, o ko ne. Tad visą kaltę versti į suaugusiųjų pusę, manu, nelabai teisinga:)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Aš iš dalies ir sutinku su tavimi, ir ne. Bet, juk nuomonės skiriasi ;)

  AtsakytiPanaikinti