Spuogai. Kaip naikinti šiuos ramybės neduodančius nenaudėlius?Sveikos! Aš Rugilė, kortelės dar neturiu. :D Negaliu patikėti, kad rašau pirmąjį straipsnį čia, kažkas neįtikėtino! Taigi, kėtinu pasidalinti savo patirtimi kovojant su mano atžvilgiu viena didžiausių problemų šiuo metu.  Spuogų gydymas yra mūsų rankose. Keli elementarūs patarimai, kuriuos jau iki skausmo žinot, manau: 1.Nuprauskite veidą šiltu vandeniu, naudojant prausimosi putas, gelį arba prausiklį.


2. Jeigu jūsų oda sausa patepkite ją kremu. Aš pati kremą tepu tik nakčiai, nes jei dienai tai labai riebus veidas pasidaro.

3. Nelieskite veido odos nešvariomis rankomis.

4. Nespaudykite spuogų.

Kaukės:

Aš pati neseniai internete perskaičiau apie medaus ir cinamono kaukę, ir tikrai visai neblogas poveikis matosi, tikrai nesitikėjau tokio poveikio iš tokių iš pirmo žvilgsnio paprastų priemonių.
Taigi kaip pasidaryti tą medaus ir cinamono kaukę?

Ogi labai paprastai! Tereikia tris valgomuosius šaukštus medaus sumaišyti su šaukšteliu cinamono ir vuolia, kaukę jau turime!Prieš valandą ar dvi iki miego patepkite šia kauke spuogelius ir
 nuplaukite po kiek laiko šiltu vandeniu. Jei dvi savaites darysite tai
kasdien spuogai bus pašalinti "iš pat šaknų". Šios procedūros dėka oda
bus šviežia ir švelni.


Kovoje su inkštirais į pagalbą pasitelkiau giliai valantį prausiklį.Garnier Pure 3 in 1. Jis atkemša poras,šalina inkštirus,mažina riebalų        išsiskyrimą.Visai neblogas daiktas, tikrai. Kainuoja maždaug 10lt, tiksliai nežinau.
Citrina taip pat gali padėti kovojant su spuogais.Citriną įtrinkite į odą ir nuplaukite šiltu vandeniu. Tai atgaivins jūsų odą ir suteiks jai vitamino C.Sumaišykite du  šaukštus šviežiai išspaustų citrinų sulčių  su šaukšteliu cinamono. Patepkite pažeistą odos vietą ir palikite 10 – 15 minučių. Po to nuplaukite šiltu vandeniu.Pirtis spuogams gydyti. Keistai skamba, ar ne? Bet tai tiesa, būnant pirtyje, garai didina deguonies ir kraujo cirkuliaciją kūne. Tai padeda greičiau apsivalyti organams. Garai atkemša poras ir jos išlaisvinamos iš kamščių ir susidariusių teršalų. Prakaituodamos išlaisvinate savo kūną nuo nešvarumų.
Niekada neiškilo klausimas kodėl tie spuogai atsiranda? Žinote, tik tiek, kad dėl brendimo, štai kaip vykta tas visas spuogo atsiradimo procesas.Kai pradeda formuotis spuogas, baltieji kraujo kūneliai siunčiami kovoti prieš infekciją. Šio žudymo proceso rezultatas baltas spuogas. Kartais jis gali tapti juodu, nes patenka oro. Spuogų atsiradimą gali lemti genetika ir per didelis kiekis aliejaus gamybos, bei bakterijos. Nemažą įtaką spuogų atsiradime turi ir mityba.
Šiam kartui tiek. Jeigu žinote patarimų kaip naikinti spuogus pasidalinkite komentaruose :) Tikiuosi, kad bent vienas šių būdų Jums bus veiksmingas. Ir linkiu, kad visda jaustumėtės gražios ar su spuogais, ar be jų!


* Komentuok šį pranešimą ir gauk 1 tašką! Rink taškus, tapk aktyviausiu mėnesio skaitytoju ir laimėk nemokamą sąskaitos papildymą! *13 Komentarai

 1. Naudingi patarimai, šiaip džiaugiuosi, kad pas mane nėra labai daug spuogų, tik nervuoja, kad nors ir labai retai, bet kai atsiranda vulkano dydžio spuogas, tai tada bandau jį išspausti, nors ir žinau, kad tai kenkia...

  AtsakytiPanaikinti
 2. ačiū dievui, kad tokių dalykų ant veido neturiu ir labai džiaugiuosi... o straipsniukas praverčiantis ir geras :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Tikiuosi pravers šie patarimai. :) O šiaip, ir aš jų neturiu jau daug jų, bet keli ant veiduko iššoksta. :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Pas mane irgi kažkaip mažoka, praeitais metais tai siaubas buvo :o.
  Bet bent jau man visada spuogeliai atsiranda po didelių nervų ir orų kaitos. Net nežinau, kodėl taip :D

  AtsakytiPanaikinti
 5. Pati naudoju Garnier produktus ir ką galiu pasakyt - visai nieko. Prausiklis tikrai geras, o ta valymo priemonė, tai tik šiaip sau ;)
  Pačiai dažnai iššoka spuogas. Visada jį išsispaudžiu (kitaip negaliu :() ir panaudoju maskuojamąją priemonę, jog labai nesimatytų...
  O šiaip, straipsnis patiko ;)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Siaubas kaip jų nekenčiu ! Išbandžiau įvairiausias priemones (taip pat ir tas, kurias įvardinai), tačiau tai negelbėjo. Galiausiai šią vasarą pradėjau vartoti vaistus, kokybišką valiklį, dieninį kremą, valomąjį skystį bei dar kažkokius kremus - rezultatu tikrai džiaugiuosi. Nors visų neatsikračiau, bet nerealiai padeda :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Pas mane labai mažai spuogų, bet jokių priedų nenaudoju

  AtsakytiPanaikinti
 8. Na matai, Laura, kaip kam, labai daug rodiklių yra, kuir nulemia tuos spuogus. Beje, aš irgi jų laaabai nekenčiuuu. :(

  AtsakytiPanaikinti
 9. norejau paklaust ar tas medus ir cinamonas padeda?:))) nes dabar tokio didumo spuogas isaugo tai kad net geda iseit i lauka:/

  AtsakytiPanaikinti