Su šventėmis Jus!


Sveikos merginos. Visų pirma, noriu Jus pasveikinti su praėjusia pasaulio pabaiga. Nors ir buvo pranašaujamas kelių dienų užtemimas, bei galima buvo pamatyti internete daug vaizdelių kas dedasi kitur, džiaugiuosi, kad išgyvenom. O kas tikėjo, kas ne, tai čia jau jūsų reikalas :) 

Visų antrą, noriu Jus pasveikinti su artėjančiomis šventėmis. Kadangi mano šeimyna sugalvojo šiais metais prisikviesti giminaičių, teks ir man pasidarbuoti prieš šventes iš peties. Tad kaip supratot, prie kompiuterio turbūt visiškai neturėsiu laiko būti. Gal ir prisėsiu kelioms minutėms, bet straipsnio parašyti nespėsiu (nebent turėčiau super galių). 


Tad noriu Jus pasveikinti su artėjančiomis šventėmis dabar. Tikiuosi, jos bus Jums pačios pačios šilčiausios, linksmiausios, įdomiausios ir visokios kitokios kokios tik begali būti! 
Linkiu, kad per šias šventes, išsipildytų visi jūsų troškimai, norai... Kad atsikėlusios Kalėdų rytą, po eglute rastumėte tai, ko labiausiai norite.. Kad per šias šventes, jūsų vidus, prisipildytų gerumo ir šilumos. Kad neburbėtumėte jog negavote to ko norėjote, o džiaugtumėtės jog šias šventes, praleidžia su pačiais mylimiausiais žmonėmis, kad esate sveiki, turite tai ko neturi kiti...

Dar linkiu: neišsenkamo ryžto, drąsos (ko turbūt palinkėčiau ir sau), jautrumo aplinkai... Nestokokite idėjų, nudžiuginkite savo artimuosius mažomis dovanėlėmis. 
Tikiuosi, kad šios Kūčios ir Kalėdos, bus pačios šviesiausios kokios tik begali būti! 
Tad atsisveikinu su Jumis. Neužmirškite, Kalėdos - tai stebuklų metas. ;)Su meile, Evelina :)

2 Komentarai