Su šventėmis :)


Sveikos mielosios TD skaitytojos! :)
Šiandieną čia rašau su tikslu pasveikinti jus švenčių progą ir iškart pranešti jog greičiausia mano įrašų šią savaitę nematysite. Visos šventės susidėjo į vieną savaitę, tad laiko sedėti prie kompiuterio nebus, dėl to be galo džiaugiuosi, bet gaila kad negalėsiu nieko parašyti šičia, nors ką gali žinoti. : )
Tad iškart einu prie to, dėl ko čia iš tikrųjų atėjau šįvakar. :)

Mielosios skaitytojos na o jei tokių čia yra tuomet ir skaitytojai, noriu jus pasveikinti su Šventomis Kalėdomis. Nelinkėsiu jums daug pinigų ir sveikatos, nes tam mes dar per jauni, bet palinkėsiu jums vandenyno dydžio laimės, TIKRŲ DRAUGŲ, nes tokie šiais laikais nesimėto ir juos yra be galo sunku rasti, tad saugokite ir vertinkite juos :) Dar noriu palinkėti nuostabių bei nepamirštamų akimirkų su artimaisiais ir draugais. Galbūt jau atėjo laikas susirasti savo antrąją pusę? Tad linkiu ir tikros pirmosios meilės, jei savo antrąją pusę jau atrado tuomet linkiu jums dar ilgų laimingų, tikros, nesibaigiančios meilės metų. :)
Tikiu, kad per šiuos metus jūs visi buvote geri ir Kalėdų senis jums atneš tas dovanas apie kurias svajojote. :)
Linkiu džiaugsmo, daug šypsenų, ir kuo mažiau ašarų bei skausmo jūsų akyse bei širdyje.
Ir dar noriu pridurti, kad Kalėdinės dovanos nebūtinai turi būti materialinės, tad dar noriu jums palinkėti, daugeliui taip trūkstamo supratingumo, meilės kitam, tolerancijos, nuoširdumo bei tikrumo jausmo.
BŪKITE LAIMINGI IR DAUG ŠYPSOKITĖS, JUK MŪSŲ VISŲ ŠYPSENOS PUOŠIA ŠĮ PILKĄ PASAULĮ ! SU ŠVENTĖMIS :))

Roneta :)

4 Komentarai

  1. Didelis dėkui, labai gražūs visų rašytojų palinkėjimai. Jums to paties tik daug daugiau linkiu. :}*

    AtsakytiPanaikinti
  2. Monika - Ačiū :)
    Evelina - Didelis ačiū! :*
    Egle - gal nepradėkim ginčytis kas daugiau linki? :D Visi linkim visko po lygiai :p*

    AtsakytiPanaikinti