ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Sveiki, skaitytojai!

Esu naujoji šio blogo rašytoja - Laura. :) Tikrai labai apsidžiaugiau, kai pamačiau laišką, jog praėjau rašytojų atranką... Ir tai pirmasis mano įrašas - prisistatymas. Prisistatinėsiu neilgai, nes manau, jog per daug ilgi prisistatymai yra nuobodūs, nebent jau žmogus be galo įdomus, bet šiaip, nemėgstu ilgai prisistatinėti, tad trumpai papasakosiu apie save, kad galėtumėt nors įsivaizduoti kas aš per žmogus. :D
 
Taigi, man yra 14 metų. Gimtadienis lapkričio 6-ąją. Mano zodiako ženklas - skorpionas. Gyvenu ne Lietuvoje, kaip ir dauguma šiais laikais... Su visa šeima esu emigravusi į Norvegiją. Turiu du brolius: vieną vyresnį, kitą jaunesnį... su abiem nesutariu. :D Laisvalaikiu mėgstu eiti į sporto salę, žaisti krepšinį, tinklinį, būti su draugais, žiūrėti filmus, ir kas be ko - rašyti. Kai išsikraustėme gyventi į Norvegiją, turiu daug daugiau laisvo laiko, kadangi mokslai čia nežmoniškai lengvi. :) Norvegijoje gyvenu dar tik tris mėnesius. Be galo pasiilgau Lietuvos. :`) Keistas faktas - nemėgstu švęsti savo gimtadienio ir mano tėvai nesupranta kodėl. :D Myliu Kalėdas. Negaliu gyventi be muzikos, turiu du šunis: jorkšyro terjerą ir vokiečių aviganį, kitaip dar vadinamą vilkšunį. Esu iš žemaitė. :D Taip pat esu paprasta draugiška, linksma, tad nebijokit man rašyti. :D Na, kaip jau ir sakiau, per daug neišsiplėsiu. :) Tikiuosi priimsit mane šiltai. Tai tiek šiam kartui, mielieji. :)
 
Jei norit su manimi pabendrauti, ar turit klausimų kvieskit į:
facebook - Laura Narkutė
skype - liaula1998
gmail - narkute.laura@gmail.com

P.S. Visus su pirmąją žiemos diena! :)
DALINTIS:

10 komentarų:

Anonimiškas rašė...

faina tu. :)

Laura rašė...

Aww, malonu :)

Barbora ;* rašė...

Sėkmės :)

Estera Meow rašė...

Sveika, labai miela esi! :)) Sėkmės :3

Akvilė rašė...

Sėkmės :)

Justė rašė...

Sėkmės, pasirodei miela :)

^^ Eve Lyn ^^ rašė...

Sveika, Laura! Pasirodei tikrai draugiškas, bei šiltas žmogutis. Tikiuosi suarsim! :) Sėkmės.

Laura rašė...

Ačiū jums labai! :)

LILĖ rašė...

aš ir skorpionas :). Didelės SĖKMĖS tau šiame Blog'e, Norvegijos gyventoja :D

Laura rašė...

Lilė - ačiū :) Prajuokinai su tuo `Norvegijos gyventoja` :D

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google