Sveiki visi!


Esu naujoji blogo rašytoja, todėl su dideliu užsidegimu, esu pasiruošusi jums trumpai prisistatyti! :)Mano vardas Simona, man 14 metų (daug kas mano, kad daugiau). Gyvenu Prienuose. Tikriausiai įdomu kodėl norėjau ir mėginau tapti rašytoja šiame bloge? :)
Taigi, eilėraščius rašau jau nuo pradinių klasių. Kūryba ir rašymas tapo neatsiejama mano gyvenimo dalimi, su tuo netgi planuoju sieti savo ateitį. Tapimas rašytoja - naujas iššūkis man, bei mano sugebėjimams.

 Pati manau, kad esu gana drąsi, linksma, draugiška, nuoširdi ir meniška asmenybė. Mėgstu į viską žvelgti optimistiškai - tačiau didžiausias mano svajonių tramdytojas - gimtasis miestas. Manau, kad tai jis neleidžia man atsiskleisti, nes dažnai čia susikerta mano ir aplinkinių gyventojų mąstymas. Be rašymo dar mėgstu dainuoti, leisti laiką draugų rate, fotografuoti, keliauti. Esu ambicinga, todėl tikiuosi, kad patenkinsiu jūsų poreikius su savo straipsneliais! :)

Tai tiek apie mane! :) 


Kontaktai:
Facebook: Andriukevičiūtė Simona
Skype: saulute533

(P.S. drąsiai rašykite, labai mėgstu bendrauti!)

10 Komentarai

 1. Atrodai visai maloni. :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. tik pabandyk nors žodelį parašyt apie tuos penkis idiotus, ir blogas praras dar vieną skaitytoją. O jų jam verkiant reikia.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Trumpas, bet neblogas prisistatymas, SĖKMĖS tau :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Kokia tu graži! Ir tikrai tau duočiau daugiau nei 14 metų . :))
  Pasirodei labai šilta ir kažkuo išskirtinė :)
  Sekmės, Tau :)
  P.s. Su nekantrumu laukiu tavo pirmųjų straipsnių :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Dėkoju visiems! :))

  AtsakytiPanaikinti
 6. is esmes neteisingas patarimas, suaugusioms moterime juolab paauglems nepatartinas odeliu karpymas, tik svelnni prieziura!!! Vitaminu, aliejuku siltos ranku voneles ir svelnus masazas drobine skiautele, tai viskas. Tikrinkite vandeni,kuri geriate, netikekite uzrasams ant pakuotes ar butelio, nieks mumis nepasirupins,tik mes patys. Jau seniai issiaiskinta,kad pieniskuose produktuose maziausiai kalcio o ir paugejes zmogaus(ir netik)organizmas netoleruoja pienisku produktu. Antai paugejusiam versiukui sugirdytas pienas - nuodas, del to jis skabo zole, o mes piena propoguojam kaip gyvybes saltini visam gyvenimui. Na versiukas turi du skrandzius, bet gi visi kiti zemes zinduoliai vos tik paauge uzmirsta apie piena.
  p.s.kerpat odeles zirklutemis nukerpamas ne tik suragejes sluoksnis, dazniausiai pazeidiama ir oda.

  AtsakytiPanaikinti