Sveikinuosi su visais TD skaitytojais. Sveiki.

Kažkaip keista čia rašyti be tikslo. Turiu omenyje, rašau šiaip. Visuomet rašydavau straipsnius, naujienas ir kažką panašaus apie blogą.

Kalėdos toks metas, kada tenka atleisti tiems, kurie jus įskaudino, arba patiems pasikeisti, nes galbūt padarėte ką nors blogo. Taip pat tai toks metas, per kurį gal būt padėkojama, gal būt pasakoma visa tiesa. Turbūt supratot kokia linkme aš einu. Taip, kalbu būtent apie jus, apie mūsų blogą. Net nežinau, kaip gražiau išsireikšti, todėl rašysiu tiesiai šviesiai.
Anonimai. Iš tiesų, labai šaunu ir miela širdžiai, atėjus į blogą pamatyti kad ir vieną komentarą. Nesvarbu, koks tas komentaras - su daugybe keiksmažodžių, arba atvirkščiai - toks šiltas, kad net verkti norisi. Esmė tokia, kad kritiką, kad ir kokia stipri ji būtų, įmanoma išreikšti gražiais žodžiais, neparodant savo nepadorumo. Tačiau nedaugelis iš jūsų supranta. Taigi, tiems 'piktiesiems' anonimams linkiu pasikeisti bent šiek tiek į gerąją pusę, ir kad ir kaip jums straipsnis nepatinka - visą savo nuomonę išreikšti gražiais žodžiais.
Ką galiu palinkėti kitiems lankytojams? Linkiu visuomet šypsotis, būti linksmiems, kad ir kaip būtų liūdna ir kad ir kaip norėtumėt nusirauti plaukus nuo galvos, taip kaip buvo man.
Iš tiesų, Kalėdos man nieko nereiškia. Turbūt dėl to, nes netikiu Dievu. Taip, teisingai perskaitėt. Bet kodėl dėl mano netikėjimo kiti turi būti 'nuskriausti'? Visuomet, pabrėžiu, visuomet dovanoju draugams dovanas Kalėdų proga. Tai ne jų kaltė, kad aš pasirinkau juo netikėti. Tačiau dabar ne apie mane.
Tai buvo nerealus laikas su jumis, mielieji. Pirmą kartą parašius įrašą šiame bloge, sau pasakiau 'kaip velniškai man čia patinka!'. Dėkoju jums, linksmų Kūčių vakaro ir Kalėdų ryto praleisto su šeima, draugais ar artimaisiais.
Ačiū jums už viską. :)


4 Komentarai

  1. Tai jeigu kultūringai pasakau, kad man nepatiko straipsnis, nes buvo neinformatyvus ir su daugybe gramatinių ir skyrybos klaidų, tai tavo manymu, tai reiškia, kad esu piktasis anonimas, kuris nemoka išsakyti savo nuomonės be keiksmadžių ir gražiais žodžiais?

    AtsakytiPanaikinti
  2. Anonimas nr2 - ne, ne apie tai kalba Skaidrė. Ji kalbą va apie tokius komentarus kaip virš tavęs esantis anonimas... Kartais tikrai skaudu matyti tokius nesupratingus ir neturinčius tolerancijos žmones... Kurie bijo išreikšti savo nuomonę pasislėpdami už anonimo kaukės ir stūmti...

    Labai ačiū už sveikinimus! Tau irgi linkiu gražių ir smagių švenčių :*

    AtsakytiPanaikinti