Kosmetika

Sveikos :) Aš Barbora, bet vis dar neturiu kortelės...
Šiandien mokykloje rašėm 2 kontrolinius. Kiek žinau, taip negalima, bet mūsų mokytojoms tai nerūpi.. Tačiau labai nuotaiką pataisė siuntinys, kurį gavau iš kažkokio žurnalo, nes kažką laimėjau. Tai Hanos Montanos šampūnas ir dušo gelis, visai nieko :)

Kiek žinau, šį blog'ą daugiausiai skaito nuo 10 iki 16 metų panelės. Todėl visoms gan aktuolu yra kosmetika. Jei nesidažai ir artimiausiu metu nežadi to daryti, tai net neskaityk straipsnio, tau tai bus tiesiog neįdomu :)

Ką naudoju aš? Man 13 ir tikrai nematau būtinybės daug dažytis, todėl naudoju tik lūpų blizgį arba vazeliną, bei kartais tušą ir (kai atsiranda baisus spuogas ar juodi paakiai) specialias priemones paakiams ir spuogams.

Kaina-labai aktualus dalykas. Bent jau aš iš santaupų neįpirkčiau labai brangių priemonių. Tačiau daugelis brangių priemonių užsideda didelę kainą vien dėl ženklo. Yra įrodyta, jog Channel tušas yra dar blogesnis nei Essence.

Essence-mano mėgstamiausia linija. Iš ten esu turėjus ne vieną priemonę ir esu tikrai patenkinta.

Essence Rebels mascara.
Nerealus tušas. Nenaudoju kito galo, tačiau tušas atskiria kiekvieną blakstieną ir nesidaro į gumuliukus.
Essence 3in1 concealer.

Labai geras daiktas. Žalias-paakiams, rudas-kaip maskuoklis, o rožinis-spuogams. Man jis paakiams labai padėjo, nes man jie nuo gimimo jie nutįsę ir pajuodę.

Essence Cover Stick


Tai pieštukas kaip pudra. Jis labai gerai užmaskuoja kiekvieną spuogelį. Daugiau neturiu ką apie jį parašyt, jis tiesiog geras daiktas :D

O kokia jūsų mėgstamiausia priemonė? Siūskite man jų foto su jūsų vardu ant lapelio, parašykite savo vardą, aprašykite ją (kodėl jums ji mėgstamiausia ir pan) ir siūskite man ją į bbernatonyte@gmail.com. Laimėtoja gaus realų prizą-Hannah Montana šampūną bei kondicionierių :) Siūskite iki gruodžio 7 d. :)

* Komentuok šį pranešimą ir gauk 1 tašką! Rink taškus, tapk aktyviausiu mėnesio skaitytoju ir laimėk nemokamą sąskaitos papildymą! * 12 Komentarai

 1. Tušas, akių pieštukas ir pudra - viskas, ką naudoju. Na, kartais akių šešėlį dar :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Esu kokius 2-3 kartus panaudojusi tušą, bet kosmetikos visiškai nenaudoju

  AtsakytiPanaikinti
 3. Kosmetikos galima sakyti, kad nenaudoju, tik per mokyklos šokius. :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. dovanok tą Essence 3in1 concealer :D, manau tikrai labai geras daiktas, reiks paieškot kosmetikos parduotuvėj, nes man labai tokio dalyko reikia... O tavo šitam mini konkursėly galbūt sudalyvausiu :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Nenaudoju kosmetikos, nes manau, kad man jos nereikia :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Bet turi b8ti gan daug dalyvių, kad būtų ir prizas :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Nenaudoju kosmetikos :)
  Manau straipsnis gan per trumpas tokiai plačiai temai, galėjai parašyti kažką daugiau apie tą kosmetiką, o čia parašei tik ką pati naudoji, come on . . .

  AtsakytiPanaikinti
 8. Pritariu S.R.B.G., straipsnis truputį per trumpas. Bet, dėl Essence Cover Stick sudominai, reiks pabandyt šią priemonę. ;)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Pai nesidažau ir nežadu dažytis. Mano blakstienos labai ilgos ir tankios, todėl nė neverta ieškoti kažkokio tušo. Pudros nenaudoju, nes nenoriu, kad užsikimštu poros :D
  Vienintelis dalykas kurį naudoju, tai blizgį. :)

  AtsakytiPanaikinti
 10. Mano mėgstamiausia kosmetikos linija taip pat yra essence :) Naudoju tušą, kartais pudrą, bet vietoj pudros dažniau naudoju essence maskuoklį, bet ne šitą 3in1. Šiaip ir pudros labai geros, ir geliniai akių pravedimai geri. :) Rekomenduoju šią kosmetikos liniją ;p

  AtsakytiPanaikinti
 11. "... Daugiau neturiu ką apie jį parašyt, jis tiesiog geras daiktas :D" tai jei neturi ko daugiau parasyt tai gal nerasyk kad neturi ko daugiau parasyt :) ir kam tas ':D' ? juk rasai straipsni kuri skaito daug merginu o ne laiska draugei :)

  AtsakytiPanaikinti
 12. ^^ Eve Lyn ^^, porų galima neužkimšti naudojant Egipto žemę arba kitus ekologiškos kosmetikos gaminius.

  AtsakytiPanaikinti