Prisiminimų dėžė


Sveikos! Mūsų gyvenime tiek daug nuostabių akimirkų, kurių net nesinori pamišti. Pavyzdžiui, klasės ekskursija į kitas šalis, kartu su drauge kurta daina, linksmas įvykis klasėje ar tiesiog nerealiai linksma vasaros diena. Daug prisiminimų, o kartais - net daiktų iš tos dienos įvykių. O tuos daiktus, kad nepamirštume tų nuostabių akimirkų, galima susidėti į dėžę - prisiminimų dėžę. Ir aš turiu tokį dalykėlį. Ją ,,įsigijau'' visai netikėtai, bet labai džiaugiuosi šia dėžę, o ypač tada, kai žiūriu daiktus, esančius joje ir prieš akis iškyla įvairūs prisiminimai... Pagalvojau, kad jums irgi patiktų prisiminimų dėžė, tad nusprendžiau apie tai parašyti straipsnelį. Kad susidarytumėte bendrą vaizdą, parodysiu savo prisiminimų dėžę su trupučiu jos turinio:

Mano prisiminimų dėžė - paprasčiausia dėžė nuo picos. Ji įgavo kitokią paskirtį tada, kai su drauge važiavome į Šiaulius nusipirkti kelių naujų drabužėlių ir šiaip linksmai praleisti laiką. Grįžtant buvo nuobodu, tad ant jos parašėme įvairiausius dalykus, nutikusius tą dieną ir, aišku, datą. Grįžus dėžės neišmečiau o palikau ant lentynos. Pakui kažkaip savaime pradėjau ten dėti įvairiausius dalykus, kurie sukelia įvairiausius prisiminimus.

Štai keletas nuotraukų su daiktais esančiais mano dėžėje (aišku, nevisais, nes net keleto negaliu niekam rodyti :D ):
Trumpai aprašysiu, ką daiktai primena.
Daiktas, nuo lipnios juostos - vieną kartą klasiokui visą lipnią juostelę užvyniojom ant galvos.
Šampano kamštis - šventėm/gedėjom vasaros pabaigą.
Rašiklis ir tas daiktas (kaštonas) su veideliu - per darbų pamoką išsidirbinėjom su klasiokėm.
Baltas plastmasės gabaliukas - draugės telefono dangtelio dalis. Jis buvo negailestingai sulaužytas į daugybę gabalėlių.

Lapas su užrašais - mano ir draugės (nepamenu ar ir draugės) kurtas repas. Skaityti nebūtina. :D

Dalyvio kortelė ir lapelis su užrašu ,,Užventis''- su draugėmis ir kitais mokiniais iš mano mokyklos ėjome į piligriminį žygį nuo Kryžių kalno iki Šiluvos. Buvo labai smagu, tad ir pasilikau kelis daiktus. O lapelis su užrašu ,,Užventis'' buvo užklijuotas ant mūsų tašių su daiktais.
Lapelis su ,,Chainiečių sultimis''- su drauge kalbėdamos telefonu prispangom nesamonių apie chainiečių sultis (mes ne rasistės, jeigu ką) o per kažkokią pamoką ir eskizą nupiešėm. :D
Bilietas į ,,Meilė kuria šeima'' - su mokyklos mokiniais važiavome į koncertą valentino dienai Kaune.
Lapelis su mano šuns gimimo liudijimu (:D) - tiesiog, kad nepamirščiau.
Rožinis lapelis su mano vardu - užvakar vyko mūsų mokyklos ir Kražių mokyklos seimelių susitikimas.Tai tiek daiktų iš mano dėžės. O dabar:

Kaip pasidaryti savo prisiminimų dėžę?


Viskas labai paprasta.
Jeigu tingi ką nors daryti, ar tiesiog nėra noro - tiesiog pasiimk kokią nors dėžę (Tiks bet kokia: picos dėžė, batų dėžė ar kokia kitokia dėžė).O jeigu mėgsti/nori papuošti savo prisiminimų dėžę, gali ją apklijuoti
spalvotu popieriumi, laikraščiu ar kuom nors kitu. Gali papuošti ją
įvairiais karpiniais, nuotraukomis ar mielomis detalėmis.

Tiek tereikia susikurti savo prisiminimų dėžei. Dabar belieka dėti į ją įvairiausius daiktus, kurie tau primins tas nuostabias akimirkas, kurių net nesinori pamiršti...

Sėkmės kaupiant sąvajį prisiminimų rinkinuką!
Karolina*

11 Komentarai

 1. Ha, aš ir pati turiu atsiminimų dėžę. Kaupiu daiktus gal nuo dešimties metų. Ir iš ties labai smagu juos peržiūrėti. :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Aš ir turiu tokią dėžę. Tik mano laaabai didelė, nes ją turiu labai seniai ir tokių dalykų ten yra... :D Karts nuo karto labai smagu prisimint senas akimirkas, rekomenduoju prisiminimus kolekcionuoti kiekvienai. ;))

  AtsakytiPanaikinti
 3. Koks geras straipsnis!!!Pasidarysiu ir aš tokią dėžę, ačiū tau labai. :))

  AtsakytiPanaikinti
 4. turiu dėžutę kaip tik tokią ir neseniai atradau ją , tai buvo smagu apžiūrėti daiktus : )

  AtsakytiPanaikinti
 5. repas tai nuzude :DDDDDDDDD o siaip straipsnis patiko. kazka panasaus ir pati turiu. ach atgaivinai man maloniu prisiminimu su tuo repu.. :D

  AtsakytiPanaikinti
 6. Ha, dar nespėjau pasidaryti, bet prižadu - pasidarysiu :p

  AtsakytiPanaikinti
 7. Repas koks geeeeras!!! Labai patiko :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. žiūrėjau senus straipsnius ir pamačiau šį.. Tu iš Užvenčio?? ten mano kaimas netoli!

  AtsakytiPanaikinti
 9. Taip, aš iš Užvenčio :)

  AtsakytiPanaikinti