Sveikutės :) Kaip jums dienelė? Man gan normaliai, tik labai pavargau balete...
Nežinau, kas man šiandien nutiko, bet tikriausiai suvokiau tikrą gyvenimo prasmę. Kiekviena šypsena man suteikė nenumaldoma džiaugsmą. Troleibuse užleidau vietą senai moteriai ir man buvo taip malonu ir linksma. Net nežinau, kaip tai paaiškinti, gal įsimylėjau? :D

O šiandien sugalvojau padaryti rubriką, kurioje rašysiu apie madą. Tik dar nesugalvojau pavadinimo, tai apklausoje jūs sugalvosit :)

Šįkart mano straipsnyje-LOOKBOOK puslapio deriniai.
Šiame projekte žmonės užsiregistruoja ir kelia savo derinius. Gali paspausti HYPE, jei tau patiko derinys, jį pakomentuoti. Šiame puslapyje atrandu nemažai man labai labai patinkančių derinių :)
1.Julliet K. derinys.

.Skirt, Dress
Šis derinys man patiko tuo, kad pamačius šį Romwe sijoną nė neįsivaizdavau, kas gali jį pirkti ir kur jį priderinti. Todėl ši panelė mane nustebino. Jos tuo pačiu paprasta, bet ir graži šukuosena ypač jai tinka, ir viskas tiesiog parinkta tobulai.

2.Lina T. derinukas.

Vintage Belt, Inlovewithfashion Dress, Bracelet, Topshop Chain, Jfr Necklace, Chickwish Vest, Boots
O šis derinys mane pribloškė. Jis toks bohemiškas, tačiau prie jo priderinti visiškai priešingi aksesuarai, tinkantys gotikai. Kniedės, spygliuotas vėrinys ir vasariškai miela suknelė. Ir žinoma, daug prideda ir puikus fotografas.

3.Natalie K. derinukas.

Charlotte Rouge Shirt With Shoulder Pads, Charlotte Rouge Maxi Skirt
Man šis derinukas patiko dėl to, kad jame yra viskas, kas man labiausiai patinka. Marškiniai, kniedės, ilgas juodas sijonas ir Jeffrey Cambel bateliai. Paprasta ir tobula.


O kuris iš šių trijų derinukų jums patiko labiausiai? Kokio stiliaus derinių norėtumėte ateityje? Ar norėtumėte konkurso, kur jūs siūstumėte man savo derinukas ir laimėtumėte šampūna, balzamą, bei nuostabius rankų darbo auskarus? :) Būtinai atsakykit komentaruose :)


6 Komentarai

 1. Man labiausiai patiko : "Lina T", nes jis toks fainutis ! :p Labai noriu to konkursiuko ! :))

  AtsakytiPanaikinti
 2. gera rubrika, tik neapleisk jos, nes daugelis, pasako kad darys, bet poto užmiršta ir nebedaro :).

  AtsakytiPanaikinti
 3. lookbook tikrai puikios mados idėjos

  AtsakytiPanaikinti
 4. Labiausiai patiko trečiasis derinys. Žiauriai mėgstu ilgus sijonus, marškinius ir kniedes... Iš viso, visi trys deriniai man laaabai patiko, tik trečiasis bent man labiausiai išsiskyrė :D

  AtsakytiPanaikinti