Tavo nagai - svarbiau už viską?

Labas merginos! :) Turbūt kiekviena iš jūsų turite nagus (iš tiesų, nemanau, ar kuri nors iš jūsų neturi nagų) ir tikrai visos paauglės nori juos turėti gražius, stiprius ir dailius nagus.

MANO NAGAI SILPNI - KĄ DARYTI?

Silpni ir lūžinėjantys nagai rodo, kad tavo organizmui trūksta tam tikrų maisto medžiagų. Pradėk nuo produktų derinimo - valgyk maistą, kuriame daug kalcio. Jo rasi pieno produktuose: varškėje, sūryje, piene. Taip pat pasistenk valgyti maistą, kuriame yra geležies - tai raudona mėsa, žuvis, daržovės. 
Kai suderinsi savo mitybą, galėsi pereiti prie kito nagų gydimo etapo - gydomųjų vonelių.
Nagų tvirtumą atgauti padeda citrinos vonelių procedūra, kurią reikia atlikti 2 savaites kasdien. Perpjauk šviežią prinokusią citriną ir suleisk į jos minkštimą pirštų galiukus, kad sultys apimtų viso nago paviršių. Palaikyk 10 minučių, tada švariai nuplauk nagus ir įmasažuok į juos drėkinamojo rankų kremo.

BEFORMIAI NAGAI

Paauglėms labiausiai tinka trumpi migdolo formos nagai. Suapvalink nagus formuojančia nagų dilde. Manikiūrui skirta mentele atstumk nagų odeles, nukarpyk jas žirklutėmis.
Norėdama sutvarkyti savo nagų formą, privalai nusipirkti manikiūro rinkinį, kurį rasi bet kuriame prekybos centre arba grožio prekių parduotuvėse.

TRUMPI AR ILGI NAGAI?

Ilgiems nagams reikalinga kur kas didesnė priežiūra. Nagus reikia nuolat patrumpinti, kad jie nebūtų per ilgi, taip pat reikia pasirūpinti tvarkinga nagų forma. 
Tam, kad tavo nagai užaugtų ilgi ir stiprūs, reikia naudoti specialias priemones, kurios pagreitins nagų augimą. Jų gali įsigyti visur - tiek grožio prekių parduotuvėse, tiek prekybos centruose.
Trumpų nagų savininkės turi nepamiršti padailinti nagų formą ir retsykiais palepinti nagus vonelėmis ar rankų kremu, kad nagai būtų tvirti. Tam reikia specialių manikiūro priemonių, įvairių rankų kremų ir kt.

ATSISAKYK


Norėdama turėti gražius nagus, turi žinoti, kas pakenks tavo nagams ir jie niekada nebus gražūs bei stiprūs.
 • Pigūs priklijuojami nagai atrodo negražiai. Nemokėdama su jais elgtis gali visiškai sugadinti nagus. Taip pat priklijuojamų nagų klijai kenkia tavo natūraliems nagams.
 • Jei turi naudoti chemines priemones tvarkydama namus, būtų gerai, kad rankas apsaugotum pirštinėmis. Taip nebus pažeisti nagai ir rankų oda.
 • Jokiu būdu nekramtyk nagų. Jeigu turi šį įprotį, tau teks jo atsisakyti, nes po kelerių metų apie gražius ir sveikus nagus galėsi pamiršti.
Iki! :)

P.S prašau visų pagalbos.  Žinau, kad nevisiem jums patinka One Direction, tačiau gal galėtumėt padėti vistiek? Įeikit čia http://giel.vara.nl/fileadmin/static/Win-kaarten-voor-One-Direction.1114.0.html  , paspauskit ant "Julia & Marleen", tada spauskit "Stem" :) Labai ačiū kas paspausit, kiekvienas balsas yra svarbus! :)

8 Komentarai

 1. Hah.. Mano svajonė yra gražūs nagai, bet turbūt tokių niekada neturėsiu, nes turiu įproti juos kramtyti... Bet ačiū už straipsnį! :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Sveika.. Noriu tureti gražiūs nagus, bet irgi turiu įproti juos kramtyti - kaip ir Eve Lyn.. Ačiū

  AtsakytiPanaikinti
 3. Maniškiai nagai, galima sakyti, sluoksniuojasi .

  AtsakytiPanaikinti
 4. Labai padeda nuo lūžinėjimo ir sluoksniavimosi druskos vonelės :)Reikia į verdantį vandenį įpilti kokius tris arba daugiau didelių šauksštų druskos, ir mirkyti nagus, ne visus pirštus bet tik nagus, nėra labai malonus jausmas bet padeda :))

  AtsakytiPanaikinti
 5. o mano nagai man patinka :).. Tai va, informacijos nedaug, bet nemanau kad jos daugiau ir reikia, čia kaip tik, ir straipsniukas geras, man patiko :).

  AtsakytiPanaikinti
 6. Na, su mano nagais tai pasaulio pabaiga... Kramtyt įprotį turiu gal jau kokius 4-5 metus ir negaliu nustot... :(

  AtsakytiPanaikinti
 7. Straipsnis patiko, tik kad mano nagai ne vienodos formos, ir negaliu jų normaliai ir lygiai pasikirpt : D

  AtsakytiPanaikinti
 8. Niekada neturėjau tokios problemos, kaip nagų kramtymas, nežinau, pabandykit kaiką internete paieškot, kad to atsikratyt. Kiek žinau yra kad ir maximoj specialus lakas nuo nagu kramtymo, bespalvis, bet labai šlykštaus skonio :D

  AtsakytiPanaikinti