Tiems, kas mėgsta muziką!

Sveikos. :) Jeigu seniau būdavo, jog nerašydavau dėl užpuolusio tinginio, tai galėjau kaltinti tik save ir man tikrai būdavo gėda. Šiomis dienomis nerašiau tik todėl, jog neturėjau laiko. Visiškai. Net dabar rašau viena akimi skaitydama konspektus apie pramonės perversmą... Galėčiau net gi teikti, jog dabar mano noras rašyti yra didžiausiame taške, euforijoje, turiu tiek daug idėjų, bet... visiškai neturiu laiko joms išpildyti! Tikiuosi greitai mano dienotvarkės bus ne tokios užimtos, na, o šiandien manau pats laikas būtų ir vėl pasiklausyti muzikos. Noriu pristatyti, kokios dainos jums patiko praėjusį kartą labiausiai :

Rock Mafia - The Big Bang Featuring Miley Cyrus
Saulės Kliošas feat. Jovani - The One

ir vienodai balsų surinko...
Girls Aloud - Something New
Million Voices - Otto Knows

Šiandien naujas dešimtukas, nauji pasiūlymai. Beje, iškilo klausimas, kodėl reikia taip ilgai laukti savo siūlytų dainų. Dainas keliu pagal sąrašą, kaip sakoma kas pirmesnis tas gudresnis. Būtų galima pritaikyti ir patarlę ''Kantrybė - dorybė'', nes sąrašas labai labai ilgas. Bet būkite kantrios, kada nors tikrai ateis laikas jūsų mėgstamoms dainoms. :)

1 DAINA
Lana Del Rey - Dark Paradise


 Vakarą pradeda Simona su paslaptinga daina, kurią atlieka vasarą į Lietuvą atvykstanti atlikėja. Iš tiesų patraukli daina - pirmiausia savo melodija, kitoniškumu. Net nežinau kaip pavadinti tą jėgą, bet ši daina iš tiesų mane sudomino.

2 DAINA
Lana Del Rey - Serial Killer


 Dar vienas Simonos pasiūlymas ir dar viena Lanos Del Rey daina. Dar viena paslaptingumu kvepianti melodija, dar viena pritraukti sugebanti daina. Galbūt daina šiek tiek dvelkia pesimistiška nuotaika, liūdesiu, bet kartais tokios dainos tikrai reikalingos...

3 DAINA

Young The Giant - My Body 
Ir.... Simonos pasiūlyta daina, kuri iš karto kviečia nebeliūdėti ir laukti savaitgalio, poilsio, Kalėdų, paskui vasaros ir visokių linksmybių su draugais! Linksma, nenuobodi, gera daina! Kažkodėl galvoju, jog reiks ją atsisiųsti ir klausytis tada, kai pasiilgsiu gerų dalykų. :)
4 DAINA
Paramore - Ignorance


Simona! Aš myliu tave! Toookia nereali daina, kelianti tiek prisiminimų! Kai tik pradėjau labiau klausytis pop rock'o muzikos, Paramore buvo kažkas tobulo. Ir tikrai galiu sakyti, jog ši grupė man ir dabar yra tobula, ir visos dainos sukelia tik geras emocijas. Ši daina - ne išimtis. Kiek jausmų, kiek emocijų, nuotaikų kaitų... O DIEVE kokia tobula daina. Tokios muzikos gerbėjai supras apie ką aš kalbu. <35 DAINA 
My Chemical Romance - Welcome to the Black Parade


Paskutinis Simonos pasiūlymas. Po tokios energingos dainos iš tiesų gana keista klausytis ramios dainos melodijos, bet jau per pirmąsias sekundes iš pat pradžių kažkodėl prieš akis išdygo Kalėdos, todėl visą dainą šypsojausi ir buvau paskendusi savo svajonėse... Smagu, jog daina nebuvo nuobodi ir turėjo tą kylimą bei patį aukščiausią tašką, kuomet visiškai išsitaškiau.

6 DAINA 
Olly Murs feat. Flo Rida - Troublemaker


Patyta siūlo tikrai užvedančią ir gerą nuotaiką keliančią dainą! Jau dabar keliauju ją atsisiųsti, o mano nuomonė apie ją tik teigiama - nors klausau ją pirmą kartą, iš kart nejučia pradėjau linguoti į ritmą ir labai greitai atsipalaidavau.

7 DAINA 
Cherri Bomb "Too Many Faces" At: Guitar Center 


Pirmasis Viktorijos pasiūlymas. Vos tik išgirdau pradžią iš kart atsipalaidavau, nes dievinu gitaros garsus ir meldžiausi, jog prabiltų angelo balsas. Nežinau, bet kažkodėl tikėjausi švelnesnio garso, atlikimo, daina paliko kažkokias keistas emocijas ir ne itin patiko...

8 DAINA  
M83 'Midnight City'


Dar vienas Viktorijos pasiūlymas. Šiek tiek man artimesnė daina. Rami, svajinga, atpalaiduojanti. Kažkuo kitokia ir tai - gerai, nes daina man paliko tikrai teigiamas mintis. Tik va, užsinorėjau miego... Ak tos svaiginančios melodijos...

9 DAINA  
Coldplay - Paradise


Viktorija kviečia pasiklausyti mano manymu legendinės dainos, kurią tikriausiai dauguma esame girdėję bent ausies krašteliu. Bent jau man ji yra tikrai nereali. Daug emocijų, graži melodija, tinkamas balsas... Svajonės, kaip visada per svajingas dainas mane aplankė svajonės. :) Mėgstu tokias akimirkas. Ir žinoma, mėgstu šią dainą.

10 DAINA 
Smash Mouth - All Star 


Ir vakarą baigia Viktorija, su man taip pat girdėta, bet labai žavia daina. :) Optimistiška daina - ką daugiau be pridursim, tiesa? :) Daug šypsenų, džiaugsmo sukeliantis kūrinys, kuris tikriausiai paveiktų net ir didžiausią paniurėlį. Puikiai tinka antradienio vakarui!


Jeigu praėjusį kartą neradau nieko artimo sau, tai iš šio dešimtuko kone kiekvieną dainą mielai klausyčiau kas dieną. :) Todėl man labai įdomu, kaip pasiskirstys jūsų simpatijoms šioms tikrai šaunioms dainoms. Metas balsuoti. :)Jeigu ir tu žinai tokią dainą, kurią privalo išgirsti visos TD skaitytojos - rašyk jos pavadinimą ir/arba youtube nuorodą į komentarus!

Gero likusio vakaro,
Vilija. :)

10 Komentarai

 1. Gal galima būtų kaip nors pamatyti rezultatus balsavimo? :o

  AtsakytiPanaikinti
 2. WOW. Mano daina įkėlė :o
  P.S.
  Šį kartą siūlau:

  Karmin - Brokenhearted
  http://www.youtube.com/watch?v=s8cbak34DR0

  Alicia Keys ft. The Hunger Games - Girl On Fire (Single)
  http://www.youtube.com/watch?v=tNl99BLmlUs

  (Gal jau buvo, nežinau. Tada sorry ;))

  AtsakytiPanaikinti
 3. butu visai nieko jei butu galima balsuot uz daugiau negu 1 daina

  AtsakytiPanaikinti
 4. siulau - Pop Danthology 2012 :: http://www.youtube.com/watch?v=If5MF4wm1T8&feature=g-hist

  AtsakytiPanaikinti
 5. Cher Lloyd - Swagger Jagger,
  Ariana Grande - Put Your Hearts Up,
  Rihanna - What Now,
  Sean Kingston ft. Cher Lloyd - Rum And Raybans :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. šį kartą neradau dainos kuri man patiktų ir kad galėčiau įsikelt į telefoną, gaila...

  AtsakytiPanaikinti
 7. Aš irgi neradau dainos kuri man patiktų ir tiktų... Bet džiaugiuosi, kad buvo bent Lana įkelta :D

  AtsakytiPanaikinti
 8. manau,kad rubrikos pavadinimas turėtų būti "Tiems,KURIE mėgsta muziką" :D

  AtsakytiPanaikinti
 9. Sveikaa, siūlau, kitaip negu dabar, imti tik po vieną dainą iš žmogaaus.

  AtsakytiPanaikinti