''Tiesiu pagalbos ranką''

Labas vakaras, mielosios! Ak, kaip aš myliu žiemą! Tas sniegas, ta kalėdinė nuotaika, tie savotiškai pikti žmonės... O man tai kelia begalinį džiaugsmą! Vakar vakare su drauge dviese nuėjom ant kalniuko ir kiek prisijuokėm! Kaip gera pasijausti vaiku... :) Šiandien draugai du kartus nežmoniškai išprausė sniege. Buvo šalta, labai šalta, bet kiek emocijų tai sukėlė! Tuo metu gal labiau neigiamų, bet po kiek laiko labai lengva pajausti, kiek gražių akimirkų mums dovanoja balta žiema. :) Nebijokime ja džiaugtis ir iš kiekvienos dienos traukime visa, kas tik traukiasi! :)

Na, o šiandien aš šiek tiek netikėtame amplua... Seniau vesdavau rubriką ''Tiesiu pagalbos ranką'', bet vėliau ją perleidau Vitalijai. Ir iš tiesų kiek nustebau, kai vieną dieną savo el.pašte radau laišką, kuriame mergina prašo pagalbos... :) Juk negaliu žmogaus palikti be atsako, tiesa? Todėl šiandien (o galbūt ne tik šiandien, nes Vitalija kažkur dingo... rubrika kartu su ja) kartu su savo jaunųjų psichologų komanda pabandysime padėti merginai. :) Štai jos atsiųstas laiškas :

Sveika, norėčiau, kad ir man padėtum.. Turiu tokį draugą kuris man labai patinka ir noriu, kad bendrautumėme toliau, kad jo nuomone apie mane liktu tokia pat gera... Taip pat kad ir jo draugui kuris yra taip pat labai mielas apie mane negalvotu kaip apie kokia "fyfa". Iš tikrųjų tai norėčiau su jais daugiau pabendraut, bet bijau pirma parašyt ar prieit, kad neatrodyčiau kaip kokia "prielipa"... Ką man daryt? Ar paprastai praeinant mokykloj pro juos nusišypsot ir laukt kol jie patys norės bendraut?
Na, nežinau ar supratot kokia mano problema, bet stengiausi kuo trumpiau ir aiškiau parašyt.:)

Tas amžinas klausimas - kaip patikti vaikinui, kaip palikti gerą įspūdį, kaip labiau susibendrauti... Bandysime padėti tau rasti sprendimą šioje padėtyje. :) 
 
Mano patarimas : vaikinai yra keistos asmenybės. Atrodo, jau supranti, jog tau su juo nieko neišeis, pamirši jį ir tada visai netikėtai jis parašo. Jeigu dažnai susitinkate, turite bendrų pomėgių, pvz. esate klasiokai arba lankote tokį pat būrelį bendrauti neturėtų būti labai sunku. Kartais parašyti ar prieiti tikrai nėra kažkas blogo - draugiškos merginos patinka vaikinams. :) Žinoma, persistengti nereiktų, bet parašyti ar pakalbėti tikrai gali. Šypsena - kone idealus variantas, kuriuo gali pakirsti vaikinui kojas. Niekada nebijok suklysti - bent jau žinosi, kad pabandei. Galų gale gali pasiūlyti susitikti kur nors ne mokyklos aplinkoje - lauke. Jeigu dviese ar trise būtų nesvarbu, pasikviesk drauges ir eikite visi kartu. :) Ieškok bendrų temų su jais, galbūt bendrų pomėgių, iš kurių ir išplauktų temos. Būk natūrali, daug šypsokis ir viskas bus gerai. :)

Paulinos patarimas : Manau tau reikėtų būt paprastai, praeidama pro juos nusišypsoti,būk visada savimi,nes vaikinam patinka natūralumas ir paprastumas :) Turėtum pati pabandyti jam parašyti ir nėra tikrai ko bijoti! Jeigu tu jam patinki arba patiksi jūs tikrai bendrausitir toliau,bet jeigu jis tave ignoruos ir matysi,kad jis nieko rimto su tavim nenori-nedėk vilčių,nes tikrai manys jog esi prielipa :) Tik būk visada savimi!

Ivonos patarimas : dabar tokie laikai, kai mergina turi pirma veikti, tad manau jog vertėtų pabandyti prieiti pirmai, per galvą gi negausi. Parodyk, jog nori su jais bendrauti, galbūt jie dvejoja taip pat kaip ir tu. :)

Matt patarimas : Svarbiausia būk pati savimi, nedvejok ir neabejok savo sprendimais, tada žmogus tiesiog švyti, nes jam nėra ko bijoti. Tiesiog jaučiu per atstumą tavo baimę,o tai negerai, pakeisk ją laukimu ir
svajonėmis, tai pripildys tave ir tuo pačiu neleis tau manyti, jog tu turi bijoti kažkaip, kažkam, nepatikti ar neįtikti. Tavo "tikslas" ne toks :) Ir jį pasieksi tik tada, kai nesistengsi būti kuo nors kitu. Juk tu esi tai kas esi, ir stovėk už saves kaip už sienos,tada ir tas išsvajotasis tai pajus,ir jei bus abipusis supratimas ir jausmai,tai tikrai subręs iki rimtos draugystės.Niekada nebūk dėl kitų tokia, kokią norėtų matyti tave kiti,taip darydami prarandate savo indvidualumą. :) Sėkmės.

Egidijaus patarimas : Pats esu buvęs panašioj situacijoj iš savo pusės bendraujant su drauge, ir ką galiu patart tai nelaukt. Nelaukt stebuklo ar kažko, kad tie vaikinai patys pradės bendraut ir reikalai kažkaip pajudės. Pats lygiai taip pat bijojau kad jos nuomonė apie mane liktų gera, kad nesusimaučiau ir neprarasčiau mūsų bendravo apskritai, todėl tai galiu patart: nebijok. Ir nelauk. Imkis iniciatyvos. Jei esi nuoširdi, faina mergina joks vaikinas nepalaikys taves fyfa. Nežinau tų vaikinų, bet manau pati turėtum prieit mokykloj pasisveikint, persimest pora žodžių, taip pat ir parašyt. Daugeliui vaikinų, bent jau man ir mano draugams tikrai, patinka merginos kurios parašo pačios, nebūtinai kad "prielipom" tampa, tiesiog kad parodo norą pačios pabendraut, tada ir patys kitaip elgtis pradeda. tiesiog siek ryšio, ir nebijok pati pradėt pokalbių. Viskas bus gerai.
:)

Mildos patarimas : Manau vaikinams nepatinka, kaip tu parašei "prielipos". Jei mokykloj pamatysi nusišypsok ir bū k paprasta,manau tikrai pastebės tave, duosi signala, kad nori su jais bendraut.:) Ir jeigu tikrai jiems patiksi patys ir parašys, nebent jie jau labai drovūs. Tavo vietoje laukčiau kol patys parašys. Sėkmės. :)
 Tai tiek pasiūlymų, tikiuosi rasi išeitį iš savo situacijos. :) O jūs, skaitytojos, komentaruose sakykite, kaip jūs kovojate su tokia problema? :)

Nenoriu vėl pavogti Vitalijos rubrikos, tad kol jos nėra, jei tave kamuoja koks klausimas - rašyk į wilyte911@gmail.com, visi kartu pabandysime išspręsti tavo problemą. :)

Gero vakaro,
Vilija. ;*

 

7 Komentarai

 1. O neturėtų būt ,,Tiesiu pagalBos ranką''? :D

  AtsakytiPanaikinti
 2. Sveikas, labai geri patarimai ! Man labai patiko tavo ir Matt patarimas. :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Uhh, ryt kai kas bus apdovanotas mani šypsenėle :D

  AtsakytiPanaikinti
 4. Labai patiko Egidijau patarimas. Jaučiu todėl, kad tai patarė vaikinas :D

  AtsakytiPanaikinti
 5. o dieve, kaip maloniai nustebau dėl Egidijaus patarimo, vaikinas davė patarimą?! O.o, wow, reiktų visada atsakant į klausimą patarimų iš jų pusės. Tada būna daug aiškiau kaip elgtis, tokioje srityje :).

  AtsakytiPanaikinti