Vėl pasirodau Jūsų skaitymo akiratyje.

Sveiki visi : ) 
Su Jumis sveikinuosi vėl iš rašytojos padėties. Iš ties keista, nes negalvojau, kad vėl rašysiu čia, nors jau ir ankščiau buvo kilusi mintis čia grįžti ir rašyti, tačiau nenorėjau grįžti, kol buvau visiškai dėl to neapsisprendusi.
Kai kurie mane jau pažįsta, prisimena iš ankščiau, buvau gegužės mėnesio rašytoja, taip esu ta, kuri rašė rimtus straipsnius ir nežadu rašyti tų straipsnių, kurie man pačiai atrodo neįdomus ir kurie neinformuotų Jūsų : ) Iš ties nežinau ką parašyti apie save, nes atėjau čia ne tam, kad kalbėčiau apie save, o kad rašyčiau straipsnius, kad suteikčiau jums informacijos apie vienus ar kitus dalykus, kurie galbūt pravers. Ir iš karto pasakysiu, kad kurį laiką dažnai nematysit mano kortelės prie straipsnių, kadangi vis dėl to artėja sesija, ir kaip bebūtų mokslai yra man pirmoje vietoje. Tačiau pasistengsiu, kad per savaitę mano straipsnio bent vieno tai sulauktumėt, kai turėsiu daugiau laiko sulauksit ir daugiau. 
Jau esu rašiusiu vieną prisistatymą čia, čia yra ir mano interviu, kaip mėnesio rašytojos, dauguma vis dėl to mane pažįsta, todėl, manau, kad daugiau nieko nereikia ir rašyti, tiesiog norėjau pranešti, kad grįžau į TD rašytojų gretas. : ) 
Gero sekmadienio vakaro..

Pirmasis mano prisistatymas: čia. 
Interviu: čia.
Kontaktai : 
skype: zivilee288
el. paštas: zikon9@gmail.com arba mergyte832@gmail.com


9 Komentarai

 1. Sveika grįžusi :) Tikrai puiki rašytoja esi :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Minika & Akvile, ačiū : )
  Anonime, labas, tu man ir patinki ^^

  AtsakytiPanaikinti
 3. Oho.. Rimtai pasakyta o.o, na, sveika sugrįžus :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. O dieve :) Sveika sugrizusi taves tikrai truko :P

  AtsakytiPanaikinti
 5. Ha, sveika sugrįžusi :p Kaip tik nesenai pagalvojau, kad galėtum grįžti. Be to, skaitau tavo blog'ą kuris labai įdomus :p

  AtsakytiPanaikinti
 6. Ehh, ačiū už tokį mielą sutikimą ^^
  Eve Lyn, ačiū, malonu, kad skaitai :)))

  AtsakytiPanaikinti