Žiema iš visų pusių Dar kartelį sveikinuosi šaltą žiemos vakarą! Antraštė jau nusakė apie ką bus straipsnis, taigi, norėčiau aprašyti žiemą pesimisto ir optimisto akimis. O jums jau patiems teliks pasirinkti kaip į ją žiūrėti..

Pesimistas:

Žiema. Ir viskas tuo pasakyta. Išeinu aš iš namų, skubu į stotelę, taip šalta, kad vos kvėpuoju, o dar slidu taip, kad einu kaip karvė ant ledo. Gaunu žinutę, bet nifiga negaliu jos perskaityt, nes jei ištrauksiu ranką iš kišenės ir nusiimsiu pirštinę, galėsiu su ja atsisveikinti. Kiek čia laipsnių? -30? Suknista pingvinų šalis.. Blemba, mano autobusas! Mėginu bėgt, bet po antro metro jau guliu pusny. Šiaip ne taip išsirepečkojus valausi sniegą ir stebiu nuvažiuojantį autobusą. Dieve, kaip šalta.. O dabar stovėsiu bent 20min. laukdama autobuso, dar kažkokie vaikai prie stotelės mėtosi sniegu, ims ir pataikys.. Prisiekiu, dabar mielai kažką pasmaugčiau. Per tas 20min užeičiau nusipirkti kavos, bet privalau taupyt pinigus kalėdinėms dovanoms.. Mėšlas. Ooo, koks gražuoliukas stovi stotelėj.. o aš čia visa apsimatiuriavus šalikais, kepurėm ir dar ką tik iš sniego pusnies išlindus.. Ar jau sakiau kaip nekenčiu žiemos..? Puikumėlis, dar snigt pradėjo, plaukai susigarbanos..! Ko gero ir į pamokas vėluosiu.. per pertraukas niekur išeit negalėsiu, nes lauke Antarktida.. po pamokų veikiausiai būsiu išvoliota pusny ir apmėtyta sniegu.. grįžus mama lieps eit kast sniegą, nes mūsų kieme jo daugiau nei slidinėjimo kurortuose.. O vis dėl to, ar jau sakiau kaip nekenčiu žiemos?

Optimistas:


Ahhh...! Pagaliau sulaukiau pirmo sniego! Kas gali būt nuostabiau už šiltas pirštines ir pūkinį šaliką, kai lauke spaudžia šaltukas..? Užsimaukšlinu savo mylimiausią kepurę ir išlendu į lauką. Susitikus su drauge prisimename vaikystę ir apsisvaidome sunkiai limpančiu sniegu, o tada įsibėgėję parčiuožiam per visą kelią namo. Mūsų kieme dar valandžiukę šėliojame su sniegu, o tada peršlapę iki paskutinio siūlelio grįžtame namo išsivirti karštos arbatos ir pažiūrėti filmą. Susitariame rytoj nusigauti iki prekybos centro ir kartu nupirkti artimiesiems ir draugams dovanas.. Kaip aš tai dievinu! Vėliau grįžus manęs laukia eglutės puošimas ir kalėdinių meduoliukų kepimas. Ar gi tai nenuostabu..? Kada dar būna tiek daug smagių dalykų jei ne žiemą? O smagiausia vėlų vakarą įsisupus į šiltą antklodę stebėti kaip gatvės žibintai apšviečia krintantį sniegą.. O dar smagiau sėdėti kavinėj prie lango ir gerti karštą šokoladą stebint praeivius ir mėgaujantis šiluma.. Ech, vardinčiau ir vardinčiau.. Tobulas laikas ta žiema.

Štai toks trumpas dviejų žiemos pusių aprašymas :)
Iki kito karto!

2 Komentarai