VAIVA

llgai galvojau, kaip čia pradėti šį įrašą. Norėjosi, kad prisistatydama nepasirodyčiau nei lėkšta,nei kvaila, nei savimyla - norėjau būti kažkuo išskirtinė. Pragalvojusi 20 minučių, nusprendžiau, kad nenoriu būti tuo, kuo nesu, nes išskirtinė aš tiiiiiikrai nesu. Tėvai prieš 12 metų mane pavadino  Vaiva, tokiu pačiu vardu, kaip ir kitos pasaulyje gyvenančios Vaivos. Kaip tikriausiai jau ir supratote, man yra dvylika metų, gimiau 2000 metų gruodžio 7-ą dieną - po Šaulio ženklu. Apie mane? Esu iš Radviliškio, 19-o pagal dydį Lietuvos miesto, einu į šeštą klasę. Lankau muzikos mokyklą, groju fortepijonu taip pat šeštus metus. Laisvalaikiu žiaaaauriai patinka skaityti, žiūrėti filmus (rubrikos, I'm commin'  :p).Domiuosi sportu, astrologija, fotografija, muzika. Patinka įvairi muzika, nesu išranki klausytoja - jeigu labai reikia, tai ir klasikos galiu pasiklausyt, nors taip atsitinka labai retai. :D  Dažniausiai klausausi Lanos Del Ray, Coldplay, The Wanted, One Direction, Justin Bieber. 


Apie "Teenage Dreams" sužinojau iš žurnalo "Luka". Tai buvo gruodžio 31-osios rytas, kai mama ryte atnešė man žurnalą tiesiai į lovą, nes vakare nupirkusi pamiršo paduoti. Perverčiusi žurnalą, dėmesį patraukė Akvilės straipsnis. Šokau prie kompiuterio ir parašiau paieškoje blog'o pavadinimą. Perskaičiusi straipsnius supratau - aš irgi noriu. Noriu parodyti savo pomėgį - rašymą - kitiems. Tad ekspromtu parašiau straipsnį ir prisistatymą ir opapa - buvau priimta! 
Galiu prižadėti - straipsnių tikrai bus bent po 2-3 per savaitę :) Tikiuosi puikiai sutarti su visais skaitytojais ir visomis rašytojomis.
Bet kada, bet kokiu klausimu galite man parašyti šiais kontaktais:
FB: Vaiva Pakstaite ( http://www.facebook.com/vaivahoran )
Skype: eurovizija1
El. paštas: vaivahoran0@gmail.com

Tai tiek. Visada jūsų - Vaiva. :)
         


2 Komentarai