''AŠ YPATINGA''

Sveikos! Rubrika ''AŠ YPATINGA'' įsibėgėja ir šiandien kalbamės su nepaprastai draugiška ir ne ką mažiau talentinga mergina Edita apie jos pomėgį - šokį. Viliuosi, jog perskaitę, pasileisite mėgstamos muzikos ir pasinersite į kerintį šokio pasaulį...


''Manau, kad kiekvienas žmogus yra ypatingas ir kiekvienas turime atrasti tokią veiklą, kurį mums teikia labai daug džiaugsmo. Atradę tai, mes mokomės, tobulėjame toje srityje, ir mūsų gyvenimas nusidažo ryškesnėmis spalvomis.'' - teigia Edita ir aš pilnai su ja sutinku.

G - Sveika, Edita! Džiugu, jog dalyvauji. Esi jau antra rubrikos ''AŠ YPATINGA'' dalyvė, bet aš vis dar labai jaudinuosi ir ''netelpu savame kailyje''...
E - Sveika, Gintare!
G - Kada susižavėjai šokiu? Kaip jis atsirado Tavo gyvenime?
E - Iš tiesų, tai visą gyvenimą bandau kažką naują, darau tai, ko niekada prieš tai nedariau, kadangi man tai labai įdomu. Turiu pripažinti, kad meno srityje man labai sekasi. Buvau įstojusi į muzikos mokyklą, bet išėjau, fotografavau, rašiau straipsnius (beje, rašiau ir Teenage Dreams blog'e), piešiau ir kuo aš tik neužsiiminėjau...
Šokiu domiuosi jau nuo 6 metų. Iš pradžių tai tebuvo paprasti "strikčiojimai", tačiau su laiku pradėjau į tai žiūrėti rimtai. Bandydama kitas veiklas vis grįždavau prie šokių, bandžiau įvairius šokių stilius, tačiau mieliausias mano širdžiai liko gatvės-street.
G - Oi, kiek daug panašumų į save randu tavyje... Bet grįžkime prie temos. Kodėl Tau labiausiai patinka gatvės - street stilius? Kuo jis ypatingas?
E - Kai kuriems žmonėms šis stilius atrodo labai paaugliškas, aktyvus, o kai kuriems net kiek vulgarus. Tačiau aš visiškai tam nepritariu. Man gatvės stilius, tai laisvo judesio ir interpretacijos šokis. Čia neegzistuoja jokios taisyklės ir ribos, tu gali pats galvoti judesius, juos įgyvendinti, čia nėra rutinos. Be to, šokdama pagal jaunatvišką muziką, tokią kokią man patinka, jaučiu didesnį užsidegimą.
G - O vis gi, kas Tave uždega šokyje?
E - Hm... Apie tai niekada nepagalvodavau, tad atsakyti kiek sunkoka... (šypsosi) Vieno dalyko, kuris mane labai uždegtų turbūt nėra, galbūt tai muzika, kurią girdžiu šokdama, galbūt tas keistai malonus jausmas, kai mano kūnas juda... Kartais mane šokiui uždega dalykai visai nesusiję su šokiais, pavyzdžiui geri ar blogi atsitikimai...
G - Kaip manai, ką Tau reiškia šokis? Ką jauti šokdama?
E -  Šokis- tai tas dalykas, apie kurį pagalvojus mano širdis pradeda greičiau plakti. Kai šoku aš atsipalaiduoju ir iš dalies pamirštu savo problemas, atsiduodu šokiui. Kai esu supykusi arba man pasitaiko bloga diena - šoku. Dabar savo gyvenimo nebegaliu įsivaizduoti be šokių.
Kai girdžiu pirmuosius muzikos garsus mano kūne vyksta kažkas neapsakomo, negaliu tverti savyje, noriu išreikšti viską, ką tuo momentu jaučiu. Kai šoku, nebegalvoju apie nieką, stengiuosi pajusti kiekvieną savo raumenį, įsijausti, suprasti muziką.
G - Na, ir paskutinis klausimas: kaip manai, ar kiekvienas gali šokti?
E -  Iš tiesų, manau, kad kiekvienas gali tai daryti. Galbūt ne visi gali tapti profesionaliais šokėjais, tačiau mėgautis šokiu gali kiekvienas. Viską, kad ir ką tu bedarytum, gali padaryti ir vienintelis dalykas, kurio tam reikia - noras. Kai kurie žmonės turi talentą, jie girdi muzikos ritmą, tokiems asmenims išmokti šokti daug lengviau. Tuo tarpu kiti to neturi, tačiau tai nereiškia, kad jiems šokti neišeis,pripažinkime, kad jiems reikia įdėti daug daugiau darbo, tačiau aš manau, kad turint labai didelį norą ir užsidegimą nieko nėra neįmanomo.

Editai dėkoju ir linkiu daug šiltų, džiugių akimirkų, sėkmės bei nuostabių idėjų! :)

O Edita Jums, brangūs skaitytojai, linki atrasti pomėgį, kuris suteiktų jėgų ir gyvenimą padarytų bent kiek mielesnį. :)

Iki...

12 Komentarai

 1. Norėjosi kažžžžko geresnio...... Buvo nuobodoka skaityti, ir net nežinau kodėl.

  AtsakytiPanaikinti
 2. O man patiko, turbūt todėl, kad skaitydama jaučiau ką Edita nori pasakyti, ką ji jaučia. O labiausiai patiko, kaip ji išreiškia savo jausmus šokiui... Bent man, tai buvo nerealu :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Nuotrauką tai galejo ir grazesne ideti :D

  AtsakytiPanaikinti
 4. Aš sutinku su Evelina, Edita labai gražiai išreiškia tai ką jaučia. O ir nuotrauka man tikrai graži. Bet juk ne tame yra esmė. :) Na, bet ačiū už nuomones...

  AtsakytiPanaikinti
 5. Straipsnis gan įdomus :D Mes su draugėmis taip pat truputi užsiminėjome gatvės-street stiliaus šokiais :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Praitą kartą buvo įdomiau skaityti. Čia tik mano nuomonė. :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Čia net nebuvo straipsnis. Sausas, trumpas be jokių 'atspalvių' interviu ://

  AtsakytiPanaikinti
 8. Ačiū už nuomonę, bet aš manau, kad šį interviu reikia pajusti, jausmuose ir yra visas grožis... :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Būtent, ir aš taip manau, jog reikia pajusti... ir aš tai pajutau. Buvo tikrai gera skaityti! :))

  AtsakytiPanaikinti
 10. Na aš nežinau.. Šiai rubrikai reikia "duagiau šviesos". Buvo nuoodoka, reikėjo galbūt daugiau nuotraukų įdėti.. Žodžiu, tikrai silpnai..

  AtsakytiPanaikinti
 11. Gan neblogai sekėsi :D Net buvome sukūrę žingsnelį ar net nežinau kaip tai pavadinti: dviese laikydavom rankas o ant jų užšokdavo trečia drauge tada ja pagaudavo ketvirta drauge ir nusinešdavo :DDDD Būdavo labai linksma :D Gaila niekur neparodėme šio šokio :)

  AtsakytiPanaikinti