Astralinės kelionės

Sveiki visi!
Šiandien noriu Jums papasakoti apie astralines keliones. Astralinės kelionės - tai sąmoningas sielos išėjimas iš kūno. Šių kelionių metu kūnas miega, o siela keliauja. Kur? Tai priklauso nuo pačio keliaujančiojo. Jis gali keliauti visur, kur tik nori...


Pasiruošimas

Prieš kelionę keletą dienų reikia nevalgyti mėsos, vengti riebaus maisto. Jokiu būdu negalima rūkyti, gerti kavą ar svaigiuosius gėrimus. Virškindamas šiuos produktus organizmas sunaudoja itin daug energijos. O energija reikalinga astralinių kelionių metu. 

Pirmyn į kelionę!

1. Atsigulkite ant lovos arba atsisėskite ant sofos. Jums turi būti patogu. Geriausiai būtų jeigu būtumėte pavargę, tuomet viskas vyktų greičiau. 
2. Turite pajausti save ir savo kūną. Kai kurie žmones geriau kūną jaučia, būdami be drabužių. Sako, jog drabužiai varžo ir trukdo.
3. Atsiribokite nuo visų minčių. Apie nieką negalvokite. 
4. Netrukus Jūsų kūnas gali pradėti drebėti. Neišsigąskite! Taip pat ausyse dažnai girdisi muzika, balsai... Dauguma žmonių to išsigąsta ir grįžta į kūną.
5. Kai Jūsų siela išeis iš kūno tikriausiai pasijusite kiek keistai. Jūs galėsite matyti save, gulintį lovoje ar  sėdintį sofoje... Bet žmonės, praktikuojantys astralines keliones teigia, jog smagiausia yra skraidyti. Taip, teisingai supratote! SKRAIDYTI...
P.S - Pasinerti į kelionę gana sunku. Tad, iš karto tikrai nepavyks...

Ką veikti astralinių kelionių metu?

Keliaukite! Jei panorėsite, atsidursite bet kur...  Kad ir Japonijoje.

Kūnas astralinių kelionių metu

Kūnas astralinių kelionių metu taip pat atitinkamai reaguoja. Galūnėse kraujospūdis sumažėja, o galvos srityje padidėja. Kartais nukrenta kūno temperatūra.
Sugrįžimas

Sugrįžti labai paprasta. Tereikia panorėti. 

Kelionių nauda ir žala

Galite daug sužinoti, pamatyti ir suprasti. Keliauti po pasaulį, neišleisdami nė cento! Bet... Esu girdėjusi žmones sakant, jog iš astralinių kelionių galima ir negrįžti. Taip pat įmanoma susidurti su kitais astraliniais gyventojais. Ar tai tiesa? Nežinia...


Jei jau susidomėjote astralinėmis kelionėmis ir norite keliauti, visų pirma:
1. Susirinkite kuo daugiau informacijos.
2. Įspėkite tėvus.

Iki kito karto... :)


10 Komentarai

 1. Labai silpnas straipnis, man kažkaip trūko informacijos, ir galėjai parašyti ką žmonės jaučia tų kelionių metu ar kažką panašaus. Tema labai gera, ir čia galima būtų daug ką parašyti ;))

  AtsakytiPanaikinti
 2. Pritariu Rugilei. Pati esu skaičiusi apie tai, ir beveik viską žinojau, ši tema yra labai įdomi, ir ją tikrai reikia plačiau aprašyti :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labai sudomino straipsnis, bet jaučiu neišdrįsčiau leistis į tokią kelionę.. Juk yra galimybė ir negrįžti ;o

  AtsakytiPanaikinti
 4. Būtent taip ir man! Labai vilioja, bet nedrįstu... :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Išties į astralinę kelionę leistis labai sunku. Reikia mokėti atpalaiduoti kūną, šįmet pradėjau stengtis patekti į astralinę būseną, tačiau sustoju, kai sielai reikia palikti iš kūno. Tai labai sudėtinga. Patekti į astralinę būseną yra keletas būdų, ne vienas šis, kurį paminėjai. Mano mėgstamiausias - hipnozė.
  Pritarsiu toms, kurios sako, jog informacijos galėtų būti ir daugiau, nes gerai jos paieškojusi, gali daug rasti.
  "I love you all" - S. S.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Mane labai tai domina. Galėjai parašyti kažką daugiau.

  AtsakytiPanaikinti
 7. Gal kas bande yra? galėtu parašyti kaip sekesi ? ar išejo?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Bandžiau, juk rašiau savo komentare. Iš rimo karto neišėjo, nes reikia labai gerai atsipalaiduoti ir susikaupti. Iš tiesų geriausia, kad niekas netrukdytų.
   "I love you all" - S. S.

   Panaikinti
 8. o kai atsipalaiduoji, reikia tiesiog guleti, ar sakyti dar kokius nors zodzius?

  AtsakytiPanaikinti
 9. Aš meginau ir iš tiesų mano kūnas truputį virpėjo o vėliau ėmė suktis galva :D

  AtsakytiPanaikinti