Holivudo gyvūnai!Sveikos, merginos.. Atleiskit, kad nesirodžiau, nes tingulys užpuolė ir susirgus buvau.. Na, manau, kad dabar tapsiu vėl aktyvi! :>
 
Straipsnis bus apie tuos kurie pralenkė Holivude net žmones! Tai yra Holivudo gyvūnai!Dar vienas būdas gauti pinigų!
JAV vos ne kasdien atsiranda po agentūrą, siūlančią gyvūnų aktorių paslaugas. Filmams, klipams ir panašiems dalykams gyvūnų ieško patyrę agentai. Jie eina į prieglaudas, gyvūnų parduotuves ir net gatves, kad atrastų tinkamą žvėrelį, kuris galėtų vaidinti filme, klipe ar panašiuose dalykuose. Jie taip gali gauto daug, daug pinigų! Pavyzdžiui, filmą "Animal Actors" jau kelias dešimtis metų keturkojais ir kitokiais aktoriais aprūpina Holiviudą. Jų aptikti ir išdresiruoti gyvūnėliai filmuojasi Beyonce vaizdo ar romantinėse komedijose su Meg Ryan. Profesionalai dresuototojai, kad jiems viskas įmanoma. Jie gali nors ir visą žirafų kaimenę atgabenti į Holivudą!


 

Paprastas šuo iš gatvės turi nedaug šansų tapti aktoriumi. Na, nebent jis yra iš prigimties žalias, žvilgsnis toks lyg jis sustabdo traukinius. Kino industrija ieško gyvūnų su kuriais metų metus dirba, kol pasiekia norimą rezultatą. Pavyzdžiui, šuniui-aktoriui reikia mokėti 200 komandų ir būti ištvermingam, kad iškęstų valandų valandas trunkančius filmavimus. Filmuojant triuką reikia ne vieną kartą, o dešimt. Jei kas kartą gyvūnas darys nesąmones, gaiš visos filmavimo grupės laiką, vadinasi, kainuos daug daugiau, nei nori užsakovas.
Pirmųjų ekrano keturkojų-garsenybių niekas specialiai nedresąvo-Tai dažniausiai būdavo iš gatvės paimti talentai. Tačiau Holivudas greit užuodė gyvūnų-aktorių nešamys pinigus ir prasidėjo šlovė!


 
"Aš - Keksas. Aš piktas. Ne todėl, kad man davė tokį vardą, nors aš patelė", - prieš penkerius metus buvo dažniausiai Lietuvoje cituojama frazė. To kaltininkė - vieno mobilaus ryšio operatoriaus klipe suvaidinusi jūrų kiaulytė vardu Keksas. Keksas buvo mielas šmaikštus. Jis patiko visiems. Nors reklamos kūrėjams jis visai nepatiko. Jie norėjo jį užmušti. 30 sekundžių klipas buvo filmuojamas kelioliką valandų ir visai išsekino filmavimo grupę.


Senbernaro šlovė.
Atidžiau žiūrint daugybę filmo apie neklaužadą senbernarą Bethoveną serijų, neimanoma nepastebėti, kad kiekvienoje dalyje vaidina vis kitas šuo. Tikras bethovenas vaidino pirmąjame ir antrąjame filme, jo vardas buvo Chrisas. Jį dresąvo Karlas Lewinsas Milleris. "Bethovenas" vos ištempė antrąją filmo dalį. Ši komedija padidino žmonių norą išgydyti senbernarą

Meškutis Hercules. Vieno Škotijos imtynininko žmona nusipirko pilkąjį lokiuką. Jis greitai užaugo į didžiulę mešką. O jie nežino ką su ja veikti.. Hercules pabėgo, ir net 24 d. jo niekas nerafo.. Kai jį surado, jis tapo dar didesne žvaigžde. 1986 m. vaidino filme apie Jamesą Bondą "Aštunkojis" Jis mirė 2000 m. savo mirtimi ..


Na, atsisveikinu iki rytojaus! :> Geros dienos! :)

Iki,
Estera.

3 Komentarai

  1. Buvo įdomu, bet norėjosi daugiau istorijų! :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Malonu! Jei bus daugiau norinciu parasysiu ir daugiau tokiu istoriju! :> (atleiskit, kad ne LT raides :p)

    AtsakytiPanaikinti