Ką reikia žinoti renkantis kvepalus?

Sveikos, mielosios. :) 
Peržiūrėjau senesnius blog'o įrašus, ir radau keletą straipsnių apie kvepalus. Bet straipsnio "Ką reikia žinoti renkantis kvepalus?" neatradau. Tad šį kartą, straipsnis apie tai. :)


Ką reikia žinoti renkantis kvepalus:

1. Niekada nebandykite dviejų kvapų vienu metu. Mūsų uoslei yra sunku vienu metu atskirti du stiprius kvapus. Taip bandant kvepalus nosis gali susimaišyti ir neatskirti jums tinkančio aromato.

2. Niekada nesirinkite kvepalų pagal pirmąjį įspūdį. Pasipurkšk ant odos ir palauk, kol atsiskleis kvapas. Po keliolikos minučių kvepalai jau skleis kitą aromatą, kurį ir reikia vertinti. 

3. Kvepalai, kaip ir visos kitos kosmetikos priemonės turi galiojimo laiką. Tai gali būti nuo 6 iki 36 mėnesių. Kvepalų galiojimo laikas, gali greitai sutrumpėti, jei laikysite juos netinkamoje vietoje. Kvepalai labai nemėgsta saulės šviesos, šilumos ir drėgmės, tad geriau atsisakyti įpročio laikyti kvepalus vonios kambaryje. 

4. Kiekvienos merginos odos kvapas kitoks. Tad, toks pats kvapas, skirtingai kvepės nuo tavo ir tavo draugės odos. 

5. Taip pat patartina prieš išbandant kvepalus, pauostyti kavos pupeles. Aitrus kavos kvapas trumpam užgožia aplinkos kvapus ir pradėjus uostyti parfumeriją atsiskleidžia tikrasis jos kvapas. Be to, reikėtų leisti uoslei pailsėti. Šiai taip pat reikia laiko atsigauti po aitrių kvepalų kvapų. Išbandę vieną aromatą palaukite penketą minučių, galbūt išgerkite kavos, o po to vėl bandykite kitą kvapą.

6.Rinkdamosi kvepalus pagalvokite, kuriuo paros metu jūs ruošiatės juos naudoti. Jeigu ruošiatės naudotis juo ryte, į mokyklą, tokiu atveju aromatas turėtų būti gaivus, lengvas, žvalus arba gali būti ir šiltas, saldus aromatas, tik tada verta naudoti jo šiek tiek mažesnį kiekį.

PATARIMAS: Stenkitės nepirkti kvepalų internetu. O jeigu nusprendėte kvepalų įsigyti internetinėse parduotuvėse, kuo daugiau išsiklausinėkite pardavėjo apie prekę ir jos kokybę. Dažniausiai būna taip, kad perkant internetu, merginos dažnai nelieka patenkintos!!

Kokie kvepalai Tau tinka?

Jei mėgsti būti dėmesio centre, esi elegantiška ir niekuomet nesipuoši pigiais blizgučiais, rinkis: gaivius ir moteriškus kvepalus, švelniai dvelkenčius gėlėmis. 

Jei visuomet esi linksma, draugiška aplinkiniams, vengi pykčių ir konfliktų ir esi tarsi linksmas saulutės zuikutis, rinkis: ne gėlių aromatus, o gaivius, primenančius vėją, pievas arba citrusinius (citrinų ar greipfrutų). 

Jei esi rimta svajotoja ir romantikė, vertini ištikimybę, draugystę ir gerumą, tave greitai įžeidžia blogi žodžiai, poelgiai, ir esi labai jautri, rinkis: romantišką rožių dvelksmą, lelijų, mėtų, žibuoklių aromatą. Tau puikiai tiks ir saldieji akacijų aromatai. 

Jei esi besimėgaujanti kiekviena akimirka, gali visą parą maloniai dykinėti klausydamasi muzikos arba lepindama save putų vonioje, rinkis: išraiškingos ambros, vanilės, muskuso ar kedrų aromatus. 

Jei visada esi kupina energijos, tavęs pilna visuose mokyklos renginiuose, esi nuolat kažkuo užsiėmusi ir nemėgsti vienatvės, rinkis: pipirais, bergamotėmis, kanangomis, gvazdikėliais dvelkiančius kvepalus. Tau tiks ir aštrūs citrusiniai bei šalti gėlių kvapai. 

Jei esi nenuspėjama, tavo nuotaikos nuolat keičiasi, tavęs nedomina tai kas domina bendraamžius ir galėtai pavadinti save "paslaptingąja" būtybe, rinkis: mistiškus, neįprastus, drąsius aromatų derinius. (pvz.: ambros, gėlių ir prieskonių aromatų derinį). 

 Tikiuosi, kad su šiuo straipsniu, galėjau Jums padėti išsirinkti kvepalus. :)

Iki susitikimų! :)

11 Komentarai

 1. Yra smagu kai rašytoja turi savo srytį ir rašo tai kas jai patinka ir rašo savo žodžiais tai ką ji supranta... O ne kai nuo įvairių rankdarbių, gimtadienio idėjų metasi prie mados. Čia savas požiuris ir kitas gyvenimo būdas, tad mano patarimas būtų pasirinkti tave dominančią srytį.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Super straipsnis. Manau, kad tai vienas iš tavo geriausių straipsnių. :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Pirmasis anonime, žinoma ačiū už patarimą, bet tavęs nepaklausysiu. Aš rašau įvairomis temomis, kaip ir manau daugelis čia rašančių. Jei aš pasirinksiu vieną sritį, ir visada rašysiu straipsnius tarkim apie rankdarbius, ar gi bus įdomu?? Manau, ne, tad rašiau įvairomis temomis, taip darysiu ir toliau. :) :)
  Antrasis anonime, smagu, kad patiko. :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. O Dieve šventas, atsiprašau, bet jau tie anonimai.. Be žodžių. Kokias čia dar sritis rinktis.
  Man straipsnis labai patiko :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Luka, visų nuomonės skirtingos, tad visas nuomones gerbiu, bet ne visas priimu. :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Autorius pašalino šį komentarą.

  AtsakytiPanaikinti
 7. Aš taipogi nepritariu pirmąjam anonimui. Gera žurnalistė skaitosi ta, kuri gali gerą straipsnį parašyti, bet kuria tema. Pasidomėk truputį. Beveik visų Lietuvoje esančiu žurnalų turinį sudarinėja viriausieji redaktoriai, jei gavai tema apie kvepalus, turi ir parašyti apie juos. Aišku, čia mes rašome ką norim, bet mes kaip rašytojos norime tobulėti. Straipsnis patiko :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Anonime - kiekvienas mes esame stipresni kažkokioje tai rašymo srityje. Gal man geriau sekasi rašyti mados straipsnius, o ne tuos rimtus, kurie patinka daugeliui merginų, gal man geriau išeina rašyti apie sportą, o ne apie madą... Reikia išbandyti viską. Save turi atrasti įvairiose srityse, tik po to atsirenki kur geriau sekasi.
  Be to, kartais labai įdomu būna pamatyti rašytoja "ne savo vaidmenyje". :)
  Šaunus straipsnis, man patiko :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Šaunu, kad atsirado merginų kurios pritaria man. :)Ir smagu, kad straipsnis patiko. :)

  AtsakytiPanaikinti
 10. Ir man labai patiko! Vienas geriausių tavo straipsnių. :)

  AtsakytiPanaikinti