Laiko stoka

Sveikučiai! Paprastai taip neturiu laiko prisėsti parašyti straipsnio, tačiau šiandien nors ir skubėdama sugalvojau parašyti mus visus kankinančia tema : Laiko stoka. Pastebėjau, kad ir rašytojos parašo vos po vieną kitą straipsnelį... Kodėl? Dėl laiko stokos. Neišmokstame kontrolinio... Kodėl? Dėl laiko stokos... Ir taip visada, tas pats per tą patį... O jei mes padarytume kitaip?


Šį kartą norėjau pristatyti akciją : "Šiandien suspėsiu viską!" 
Taigi, ką reikėtų daryti? Pirmiausia, norint sužinoti kaip sutaupyti laiko reikia išbandyti kelis būdus. Taip darytume ir mes. Dėl to reikia pasirinkti kokiu būdu gyvensiu šią savaitę: "pagal dienotvarkę", "darysiu ką norėsiu", "griežtai padarysiu namų darbus, o tada imsiuosi savos veiklos", "pirmiausia aš, tada pamokos" ir panašiai... Savaitėlę pagyvenus pagal vieną būdą, savaitę pagal kitą ir t.t. sužinotume kuris būdas mums tinka labiausiai. Taigi norinčius dalyvauti šioje "akcijoje" prašau rašyti man į el. paštą forever.best1998@gmail.com. Gavusi laišką jus pasižymėsiu kaip dalyves. Po to Jūs gausite laišką-atsakymą kaip turėtumėte elgtis šią savaitę. Pagal šį planelį (jie bus skirtingi) pagyvensite savaitėlę, o savo įspūdžius ir kaip jums sekasi vykdyti savo planą aprašysite ir siųsite man į el.paštą.Įspėjimas: jei bus nors vienas dalyvauti šiame išbandyme, jis vyks apie mėnesį, tačiau per savaitę turite atsiųsti bent vieną laišką man, kad žinočiau kaip Jums sekasi. Jūsų mintis apie kiekvieną laiko taupymo būdą skelbsime TD bloge.

Kviečiu prisijungti kuo daugiau žmonių. Sužinosite apie praktiškai patikrintus būdus kaip sutaupyti laiko. O atlikti viską pagal nedidelį planelį ir aprašinėti įspūdžius bus tikrai smagu.

Kaip jau sakiau bus įvairiausių būdų, jei turite savo siųlymų - taip pat rašykite (į komentarus), o galbūt net turite savo planą kaip sutaupyti laiko? Tada rašykite man į el. paštą ir papasakoti kaip Jums taip pavyksta? :D Pasidalyti su visais savo mintimis visada smagu. Taigi, lauksiu Jūsų laiškų! ;)

6 Komentarai

 1. Butinai prisijunksiu!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Nežadu dalyvauti, nuobodžiai atrodo :p

  AtsakytiPanaikinti
 3. Manęs irgi nesudomino, bet bus įdomu pamatyti kaip sekėsi kitoms dalyvėms :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Pasakysiu tiesiai šviesiai, kad susidomėjimas akcija nekilo. Bet, kaip ir Evelina sakė, bus įdomu pamatyti kaip sekėsi merginoms. :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. o man visai įdomu pasirodė, kadangi darbų turiu milijoną ir dar biški, tai būtų visai įdomu pačiai pažiūrėt kaip sektus : )

  AtsakytiPanaikinti
 6. Na kaip kam, malonu kad kitoms patiko :)

  AtsakytiPanaikinti