Laimė. Kas yra - laimė? Arba ką reikia daryti norint tapti laiminga.

 

Jeigu gatvėje sutikus praeivį paklaustumei: „Kas yra – laimė?“, vargu, ar iš karto išgirstai atsakymą. O jeigu savęs paklaustumei „Ar aš esu laiminga“, tikriausiai, kad tektų susimastyti.  Problema, tame, kad mes nežinome kas yra laimė ir kaip reikia ją vertinti.

D. Didro yra pasakęs: „Laimingiausias yra tas, kuris suteikia laimę kuo daugiau žmonių“ . Bet ar tai tiesa? Jeigu Tu teiki laimę kitiems, bet pats giliai širdyje nesi laimingas – nemanau, kad tokiu atveju  ši frazė tinkama.
Taigi norint būti laimingai, pirmiausiai reikės žinoti tris pagrindinius laimės šaltinius: tai - gera širdis, atjauta ir meilė.  Šie žodžiai ir pasako „Kas yra – laimė“. Laimingas žmogus tas, kuris turi gerą širdį, moka užjausti kito žmogaus nelaimę ir yra mylimas kitų. Kiekvienas žmogus žodį „laimė“ apibūdina savaip, tad siūlyčiau ir Tau sugalvoti savo sąvoką kuri pasakytų kas yra – laimė.


O dabar pateikiu 10 savo patarimų, kurie padės jaustis laimingai:


1)   Visada šypsokis! Nes sakoma: „Šypsena – geriausias vaistas nuo liūdesio“ .


2)   Gyvenk šia diena! Nesigraužk dėl praeities, kas buvo – tas buvo, praeities nesugrąžinsi.


3)   Nepamiršk, kad ir save reikia pamaloninti. Po sunkios dienos, nuspirk gabaliuką torto, užsitaisyk kapučino ir pasijusi geriau.


4)   Turėk savo tikslą ir atkakliai jo siek!5)   Bendrauk! Bendrauk! Ir dar kartą bendrauk! Būvimas su draugais – OHOHO kaip pakelia nuotaiką.6)   Kuo mažiau pyk ant kitų, nes pyktis gadina nuotaiką ne tik Tau, bet ir aplinkiniams.7)   Jeigu ankščiau rašydavai dienoraštį, paimk jį ir skaityk. Galbūt jame esi užsirašiusi linksmus nuotykius, tad perskaičius juos – nuotaika pakils.

8)   Susirask draugą-(ę) iš kito miesto, su kuriuo-(ia) galėtai bendrauti tikrais laiškais. Rašyti, o dar geriau gauti laišką – tikras malonumas.


9)   Dalyvauk konkursuose. Galbūt nusišypsos laimė, ir būsi apdovanota. Juk būtų smagu, ar ne? 


10) Turi idėjų? – Atskleisk jas, nes jos gali būti įgyvendintos, o tokia žinia tikrai pakeltų nuotaiką. 


Linkiu, kad gyvenime pasinaudotai šiais patarimais ir į klausimą: „Ar aš esu laiminga?“ atsakytai tik teigiamai!

Nepamiršk šypsotis! :)

8 Komentarai

 1. O aš skaičiau straipsnį, kad tokio jausmo kaip laimė nėra :DDD

  AtsakytiPanaikinti
 2. Laura, nustebinai su komentaru :D. Tavo skaitytas straipsnis tikriausiai klaidingas :D

  AtsakytiPanaikinti
 3. Paprasti patarimai, kuriais turėtumėme vadovautis kasdien ir būsime laimingi. :) nes iš mažų dalykų gimsta didžiulė laimė.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Labai kliudė skaityti gramatiką. Pvz: užsitaisyk - ar toks žodis iš vis galimas lietuvių kalboje? Galbūt ir galimas, bet tikrai ne prie tokio varianto kaip tu pavartojai jį.. Dar tie žodžiai kaip pasinaudotai, atsakytai... Žodžiu, gal ir nieko straipsnis, bet man nelabai patiko :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Pirmasis straipsnis, kuris sudomino perskaityti nuo pradžios iki galo :D

  AtsakytiPanaikinti
 6. Straipsnis labiau kaip džiaugtis, o ne kaip būti laimingam, nes: 1. Pykti sveika. Jei per daug pykčio prikaupiame savyje, tuomet tikrai netampame laimingi. Į nepykti neįmanoma. 2. Jei mes tik sieksime savo tikslo toks bus ir gyvenimas - beprasmis. Jei tik sieksime užsibrėžto tikslo, toli gražu nebūsime laimingi. Ir 3. Turiu paskyti, kad laimė kaupiasi iš daug dalykų. Žmogus gali būti liūdnas, tačiau laimingas. Taip pat reikia nepamiršti, jog džiaugsmo kiekvienam suteikia skirtingi dalykai.
  "I love you all" - S. S.

  AtsakytiPanaikinti
 7. Tai kad tas straipsnis tikrų tikriausia tiesa - viskas labai aiškiai ir įtikinamai paaiškinama :)

  AtsakytiPanaikinti