Mini konkursas ''Į mokyklą!''


Labas, mielosios. :) Labai seniai rašiau ir tai pripažįstu, nes tiesą sakant nebuvo laiko, galbūt ir noro. Vis atsirasdavo kitų reikalų. Dabar, kai pusmečio pabaiga, iš tikrųjų nieko nespėju, bet kaip visada noriu padėkoti visoms, kurios yra atsakingesnės už mane ir nepalieka blog'o.

Rytoj vėl keliausime į mokyklą taisytis pusmečių pažymių. Apie tai byloją sekmadienio vakaras. Šį sekmadienio vakarą aš nusprendžiau pabandyti išpirkti savo kaltę ir.... grąžinti gana populiarius mini konkursėlius, kuriuose prisimindavome vaikystę ir parodydavome savo stilisčių galias. :)Šį kartą mūsų taikinys - mokykla. Mokykloje negalima labai eksperimentuoti su apranga, papuošalais, bet atrodyti gražiai vis tiek reikia, tiesa? Pabandysime parodyti savo mados žinias žaidžiant su... mokykliniais apdarais! Eikite

 ir papuoškite merginą! Rūbai nėra patys dailiausi (visgi mokykliniai), todėl pasitelkite savo fantaziją ir žvitrią akį bei gerą skonį. Sukūrę nepakartojamą aprangą klaviatūroje raskite mygtuką 'Print Screen SysRq' (virš delete) Paspauskite jį. Paskui atsidarykite paint'ą, iš įrankių juostos pasirinkite viršaus dešinėje pusėje esantį 'pažymėti'. Jo pagalba pažymėkite tam tikrą plotą ir spauskite Ctrl + V vienu metu. Gaunate savo sesutės atvaizdą. Gautą vaizdą išsaugote ir atsiunčiate man į gmail'ą wilyte911@gmail.com iki sausio 27d. 

Tą dieną visų stilisčių aprangos keliaus jūsų teismui - jūs atiduosite balsus už geriausią aprangą. Jos kūrėją laimės interviu TD blog'e apie mokyklą, madą ir kitas įdomybes. :)

Gero likusio vakaro,
Vilija.

7 Komentarai

 1. kaip reik per laptop'a fotkint??

  AtsakytiPanaikinti
 2. Turėtų būt toks mygtukas "Prt Sc SysRq". Bent jau pas mane yra.

  AtsakytiPanaikinti
 3. O kaip pažymėti per 2007 metų paintą?

  AtsakytiPanaikinti
 4. Jauu sukūriau, beliko tik išsiųsti :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Anonimas 1 - bent pas mane reikia kartu su tuo Sys... mygtuku spausti ir fn, kuris yra netoli space. :)

  Anonimas 3 - lyg ir taip pat, kaip aš parašiau. ;o Neišeina?

  AtsakytiPanaikinti
 6. jei netinka, sitas, inetrnete pilna kitokiu screenshotu budu :)

  AtsakytiPanaikinti