Paslaptingoji Lana Del Rey

   
Sveiki!

Visų pirma, noriu visus pasveikinti su naujaisiais metais. Manau daugeliui jūsų jie reiškia naujai atverstą lapą, kažko pabaigą ir pradžią. Todėl linkiu, kad 2013 metai atneštu jums viską, ko trokštate :)
  Na o šiandien nuspręndžiau sukurpti straipsnelį apie vieną populiariausių, bet kartu ir paslaptingiausių šių dienų dainininkių - Laną Del Rey. Turbūt daugeliui teko girdėti jos melodingą balsą dainose "Video Games" ar "Summertime Sadness". Lana yra viena iš tų dalykų, kuriuos arba nekenti arba dievini, likti abejingam neįmanoma.


"Hipsterių mamyte" vadinama 26-metė Lana Del Rey (tikras vardas - Elisabeth Grant) žavi savo unikaliu balso tembru, prasmingais dainų tekstais ir ypatinga išvaizda. Dėl savo dainavimo manieros Lana neretai vadinama "šių laikų Nancy Sinatra", o kai kas sako, kad ji primena Marilyn Monroe. Pati atlikėja bando atsikratyti šių etikečių. Lanos artimieji teigia, kad ypatingą dainavimo manierą mergina įgavo vaikystėje iškritusi iš medžio. Tačiau ši keistenybė tik daro atlikėją unikalią.

"Ar bent nutuokiate kaip brangu atrodyti pigiai?"  - Lana Del Rey

  Ši atlikėja gimė ir užaugo Niujorke, o būdama 15 buvo pašalinta iš mokyklos dėl narkotikų ir alkoholio vartojimo. Ji lankė Fordhamo universitetą Niujorke, tačiau vėliau dėl muzikinės karjeros metė mokslus.

 Pirmasis atlikėjos trijų dainų rinkinys „Kill Kill“ pasirodė spalio mėnesį 2008 m. vardu Lizzy Grant. Tačiau tuomet Lana ypatingo dėmesio nesulaukė.
    Lanos Del Rey populiarumo bomba sprogo 2011 metais visam pasauliui pristačius hitu tapusią dainą „Video Games“.  Atlikėja iškart buvo pastebėta, o jos daina šovė į pasaulio topų viršūnes.
 

Per savo, kol kas dar neilgą, bet stulbinančiai sėkmingą, karjerą Lana Del Rey jau spėjo susižerti ne vieną svarų apdovanojimą, o tik ką praūžusiuose MTV Europos muzikos apdovanojimuose triumfavo „Geriausios alternatyvios atlikėjos“ kategorijoje. Matyt, ne veltui muzikos kritikai ir muzikinė spauda negaili jai ditirambų ir ją įvardina, kaip šviežią oro gurkšnį monotonišku tapusiame muzikos pasaulyje. 
  

"Aš rašau savo dainas. Aš pati kuriu savo klipus. Aš pasirenku prodiuserius. Niekas nevyksta be mano leidimo. Viskas autentiška." -Lana Del Rey

Lana Del Rey garsėja ne tik savo muzika, šlovę jaunai atlikėjai atnešė ir jos išvaizda. Sklando gandai, esą Lana yra pasidariusi lūpų plastinių operacijų, dėl to jos atrodo "kaip ištinusios", tačiau pati dainininkė tai neigia. 2012 metų pradžioje mergina pasirašė kontraktą su viena garsiausių pasaulio modelių agentūrų „Next Model Management“ ir tapo garsaus drabužių tinklo „H&M” bei prabangaus sportinio automobilio „Jaguar F-Type“ reklamos veidu. Specialiai  H&M rudens-žiemos kolekcijos reklamai rugsėjį Lana pristatė naują dainą "Blue Velvet".
Šiais metais Lana Del Rey buvo išrinkta žurnalo "GQ" metų moterimi.
Į Lanos Del Rey 2013 metų koncertinį turą jau yra įtraukti pasirodymai Vokietijoje, Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Švedijoje, Danijoje, Prancūzijoje, Olandijoje, Belgijoje, Norvegijoje, Rusijoje, Ukrainoje ir kt. Atlikėja 2013 vasarą lankysis ir Lietuvoje. Įdomu tai, kad pradėjus prekybą bilietais į atlikėjos koncertą Paryžiuje, visi bilietai į jį buvo išpirkti vos per 1 minutę ir 30 sekundžių.

Žaibiškas populiarumas pavertė dainininkę labiausiai "ieškoma" Google 2012-taisiais metais.

Per savo karjerą atlikėja kelis kartus keitė sceninius vardus. Ji buvo : Lizzy Grant, Lana Rey Del Mar, May Jailer, ir.... Sparkle Jump Rope Queen.

Viename interviu Lana Del Rey prasitarė, kad turbūt neišleis antrojo albumo - "Jau išsakiau savo dainomis viską, ką norėjau. Daugiau nebeturiu apie ką dainuoti." - teigė ji.


Gero vakaro. :) - Akvilė
Ar jums patinka ši daininkė? Kkokia nuomonė apie ją? 

8 Komentarai

 1. Nesu nei jos gerbėja, nei hater'ė. Kartais pasiklausau jos dainų, kurios tikrai verčia susimąstyti, o dar tie klipai, kurių neįmanoma nežiūrėti...! Man ji patinka, nes tokių atlikėjų šiuo momentu - nedaug :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. toks jausmas, kad nukopijuota. pripazink, rasei ne tu.

  AtsakytiPanaikinti
 3. AČIŪ tau!!!!!!!!!!!!!! Tikra staigmena man: ši atlikėja mano mėgstamiausia!!! Ačiū labai labai :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Jos nesiklausyti būtų tiesiog nuodėmė. Tiek jos balsas, tiek dainavimo maniera yra ypatingi, dainų melodijos užburiančios, o dainų tekstai yra tikrai išsiskiriantys. Nesistebiu, kad ji tokia populiari ir mylima.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Pritariu Simonai. Be to, dainų tekstai ne tik užburiantys, jie turi prasmę...

  AtsakytiPanaikinti
 6. Na, ir aš išsakysiu savo nuomone apie Lana. Ji yra pati keisčiausia įžimybė kurią žinau. Ji kažkuo išsiskiria.. Pirma.

  AtsakytiPanaikinti
 7. Atleiskit, ten nepabaigiau ką maanau :D. Pirma, jos balsas tikrai užburia, jos tas keistas jų tarimas.. Antra, manau, kad dauguma pastebėjo tai ir - lūpos. Matot kaip jos juda..? Trečia, jos išvaizda. Man ji iš ties graži, bet ne mados ikona. Ji rengiasi paprastai. Taip pat pažėkit dainų tekstus.. Manau, kad tai jus užburs.. Aš ją žinau jau tikrai nemažai laiko. Nesu jos fanė, bet šiek tiek tikrai patinka. Tikrai norėčiau nuvykti į jos koncertą Lietuvoje.. Ji tikrai kažką savyje tokio turi..

  AtsakytiPanaikinti
 8. Na, ji man puse velnio, dainų klausausi, kai nuotaika būna bloga, o šiaip nelabai :)

  AtsakytiPanaikinti